Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Emhasil  (Read 1807 times)
Emhasil
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: April 11, 2010, 11:19:30 AM »

1. Wojtek, Emhasil
2. Aktualnie gram Witch Hunterem, nie planuje zmiany postaci, choć ostatnio  byłem niepewny co do tego.
3. Gram bardzo długo w gry tego gatunku, w niejeden tytuł grałem i o niejednym słyszałem. Jestem straszliwie wybredny co do tego, żadna gra mnie nie trzymała przy sobie dłużej niż parę dni. Warhammer się wybił z tłumu. O swoim MMO-guście, mógłbym długo mówić, ale to bez celowe :P
4. Przeczytałem regulamin i oczywiście akceptuje.
5. Mam 16 lat, nie lubię pisać czy mówić sam o sobie, bo zbyt często dodaje ciekawe i wielokolorowe historyjki do mojego życiorysu. Z tego co wiem, jestem cichy, spokojny i tego typu określenia. Nie znaczy to, że w ogóle się nie odzywam. Słucham ciężkiej muzyki, dokładnie muzyki Industrialniej, ale nie lubię określać swoich gustów muzycznych. Potrafię i słucham wielu innych wykonawców. Koniec, bo ktoś może jeszcze zasnąć przed ekranem :)
6. Byłem tylko w jednej gildi oprócz tej. Wczoraj byłem jedynym zalogowanym graczem z tej gildi i w dodatku zauważyłem, że znajdują się tam praktycznie sami trial gracze. Gildia ta była zagraniczna.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: April 11, 2010, 05:56:47 PM »

No to oficjalnie witamy.

Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości dotyczące zmiany postaci - pewnie nie raz usłyszysz coś złego na temat WH, ale pamiętaj - najważniejszy jest fun z gry ;)

Jeśli będziesz miał jakieś pytania lub potrzebował pomocy - wal śmiało.
Pages: [1]
  Print