Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 102916 times)
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #345 on: August 29, 2012, 12:45:59 AM »

Widzę że są plusy tego że nie gram od startu gry. Przynajniej nerwy oszczędze     :)

Mi też dzisiaj przyszedł, ale też pewnie się jeszcze wstrzymam jakiś czas. Niech się sytuacja ustabilizuje, wyjdzie pierwszy, większy patch poprawiający bugi i wtedy się zobaczy ;) Ale skoro grę już mam, na pewno spróbuje... na razie też nie chce się denerwować.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #346 on: August 29, 2012, 06:13:25 PM »

Ja jestem raczej pozytywnie nastawiony do startu tej gry. Poza problemem w sobotę rano z pełnymi serwerami (choć udało mi się wbić po mniej niż godzinie) i tym wczorajszym zjazdem serwera logowania to wszystko mi pięknie gra :)
Zdaje sobie sprawę z tego że funkcjonalność gry jest obecnie mocno ograniczona (gildie, domy aukcyjne), ale i tak to najlepszy start gry w jakim uczestniczyłem. Po prostu nic mi się nie psuje i nic mi nie buguje ;)
Etos
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 62


« Reply #347 on: August 29, 2012, 11:43:35 PM »

Ja niestety nie mogę stworzyć postaci tzn w oknie kreatora postać jest niewidoczna (reinstalacja driverów nic nie dała)...
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #348 on: August 30, 2012, 12:30:49 AM »

Ja niestety nie mogę stworzyć postaci tzn w oknie kreatora postać jest niewidoczna (reinstalacja driverów nic nie dała)...
Daj opcje na minimum. Pokombinuj z ustawieniami. Miałem podobnie w każdej becie.
Arthua
Gość
« Reply #349 on: August 30, 2012, 08:58:09 AM »

nie wpadło Wam gdzieś w oko jakieś info na temat AH, kiedy w końcu poradzą sobie z tajemniczym problemem?
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #350 on: August 30, 2012, 12:39:39 PM »

http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/z1poz/guild_wars_2_status_wednesday_august_29/

Tu są najświeższe informacje na temat stanu prac nad błędami.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #351 on: August 30, 2012, 12:53:35 PM »

Za wcześnie widać pochwaliłem ten start - logowanie znów padło :|
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #352 on: August 30, 2012, 01:01:11 PM »

Jak to jest z main handem i off handem?
Wczoraj bawiłem się chwilę Thiefem i biegałem z daggerem i pistoletem. Mając pistolet w off hand nie miałem zdolności z tej broni na pasku. Czy oznacza to, że pomimo "założenia" dwóch broni można korzystać tylko z tej w main handzie?

Czy jest jakaś opcja na szybką zmianę tych broni w czasie walki?


EDIT:
ponieważ dzisiaj będę właścicielem pudełeczka z GW2 to pewnie jakoś tak na dniach pojawię się w grze ;) - skoro i tak nie mogę spać w nocy to mogę chociaż jakoś ten czas wykorzystać ;)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #353 on: August 30, 2012, 01:29:36 PM »

Jak to jest z main handem i off handem?
Wczoraj bawiłem się chwilę Thiefem i biegałem z daggerem i pistoletem. Mając pistolet w off hand nie miałem zdolności z tej broni na pasku. Czy oznacza to, że pomimo "założenia" dwóch broni można korzystać tylko z tej w main handzie?
Offhand zaczyna się "ćwiczyć" dopiero jak masz wyćwiczone pierwsze 3 skille. U thiefa jest jeszcze bardziej namieszane, bo skill nr 3 jest takim miksem main i offhanda. Inaczej wygląda "3" dla samego daggera, a inaczej w dagger + pistol. No i trzeba osobno wyćwiczyć.

Czy jest jakaś opcja na szybką zmianę tych broni w czasie walki?
Defaultowo "~" od 7 lvl.
Etos
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 62


« Reply #354 on: August 30, 2012, 05:47:31 PM »

Ja niestety nie mogę stworzyć postaci tzn w oknie kreatora postać jest niewidoczna (reinstalacja driverów nic nie dała)...
Daj opcje na minimum. Pokombinuj z ustawieniami. Miałem podobnie w każdej becie.

Niestety to nic nie daje, zabawne jest to ze w kreatorze widoczne są postacie elementalisty i wojownika a cała reszta nie...z zresztą i tak nie ma znaczenia bo po odpaleniu jest czarny ekran...
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #355 on: August 31, 2012, 06:44:15 PM »

Czarny ekran tez miałem. Spowodowane jest to prawdopodobnie przez wymuszenie AA przez sterownik grafiki (gra ma jakieś własne wygładzanie krawędzi i nie lubi innego). Mnie pomogło zainstalowanie najnowszych sterowników beta NVidii.

"THis happened to a lot of people during the Stress Test, myself included. There was a thread about it in the stress test forums, I was told by another player to wait about 2-3 minutes after it goes to black screen and the login would come up, sure enough after about 2 minutes of "not responding" the program loaded to the login screen. Also, go to your graphics cards settings in its 3D section and make sure the AA is set to "program specific" Or something along those lines saying that it will be set to a level in line with the program running".
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #356 on: September 01, 2012, 10:10:53 PM »

Znajomy przeinstalował directx, sterowniki do grafiki, zrobił więcej miejsca na dysku z grą i pełną defragmentacje. Któreś z tego najwyraźniej pomogło, bo mu czarny ekran zniknął. 

Ja nie łapie jednego w tej grze. Dlaczego ilość wykorzystywanego ramu tak bardzo się waha? Średnio to jest około 2,2 gb. Czasami jednak zabiera tylko giga z haczykiem, a innym razem dochodzi do trzech. Jakby to było jeszcze związane z natężeniem gry, ilością graczy, strefą, to by to zrozumiał, ale tak?
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #357 on: September 01, 2012, 10:34:57 PM »

No dobra, a ja mam pytanie, wiem, że gdzieś było wspominane coś o multigildiowości, ale nie wiem gdzie, więc zadam je tutaj^^ Tam było coś o tym, że można reprezentować inną gildię cośtamcośtam za zgodą oficerów. Ale rozumiem, że mowa tylko o mainie? Bo w gruncie rzeczy, jak już ktoś nabija miliard punktów gildii mainem, to chyba nikt nie ma zamiaru się czepiać, że altem trochę pogra też w innej gildii?
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #358 on: September 02, 2012, 09:27:32 AM »

A można?
Po założeniu alta z automatu miałem go w gildii (musiałem odznaczyć jedynie te "represent" czy jak mu tam).

Pytanie czy jak altem zrobię leave guild to nie wyjdzie też main?
Gaergil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #359 on: September 02, 2012, 10:21:16 AM »

Dobre pytanie. Na moim koncie moja luba ma swoje postacie, a raczej nie będzie jej się chciało co logowanie uświadamiać kogoś, że to nie ja gram xD
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26
  Print