Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 103223 times)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #210 on: July 25, 2012, 04:16:43 PM »

Bawił się ktoś opcjami transformacji wyglądu gratów?
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #211 on: July 25, 2012, 04:25:50 PM »

Przecież itemy możesz malować jak tylko ci się podoba i kiedy ci się podoba. W okienku, gdzie masz wszystkie itemy jest przycisk, który otwiera kolorowanie.

Trochę mało tych kolorków tak szczerze mówiąc. Dostępne barwy też jakieś dziwne ;) Mój toon "Afro Disco Warrior" (czyli Asura z różowym afro) doskonale się prezentował w fioletowym wdzianku, ale jakaś "poważniejsza" customizacja postaci jest cholernie trudna ;) Co do modeli itemów to niektóre faktycznie prezentują się bardzo średnio. Mam nadzieję, że w wyższej rozdziałce i innym doborze kolorów lepiej to będzie wyglądać ;)
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #212 on: July 25, 2012, 04:30:04 PM »

Przecież itemy możesz malować jak tylko ci się podoba i kiedy ci się podoba. W okienku, gdzie masz wszystkie itemy jest przycisk, który otwiera kolorowanie.
Trochę mało tych kolorków tak szczerze mówiąc.

Oj mało kolorów jest na nowej postaci. Kolory można zdobyć z dropów, albo kupić w sklepiku. Z tego co mówią devsi, kolorów w grze jest ponad 500.

Bawił się ktoś opcjami transformacji wyglądu gratów?

A czym tu się bawić ? Jest item, który zmienia wygląd jednej broni na inną zachowując statystyki i tyle.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #213 on: July 25, 2012, 04:33:13 PM »

Oj mało kolorów jest na nowej postaci. Kolory można zdobyć z dropów, albo kupić w sklepiku. Z tego co mówią devsi, kolorów w grze jest ponad 500.
Aaaa to nie wiedziałem :D Tak bardzo chciałem mieć srebrne wdzianko do tego rózowego afro.... teraz wiem, że to możliwe !!! Złapałem max hype !!! ;)
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #214 on: July 25, 2012, 05:39:28 PM »

Przecież itemy możesz malować jak tylko ci się podoba i kiedy ci się podoba. W okienku, gdzie masz wszystkie itemy jest przycisk, który otwiera kolorowanie.

Jasne, ze mozna malowac. Jakos sie na ta opcje natknalem :P Problem w tym, ze ile bys kawalka gowna nie polerowal, diament nie wyjdzie. W dowolnych kolorach nadal bedzie to smieszna, mala maseczka z cwiekami, zywcem wyjeta z sesji s/m.

Owszem, pewnie mozna zmienic wyglad na inny, ale na nizszych levelach to sie nie oplaca. Potem to, oczywiscie, inna bajka bedzie.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #215 on: July 27, 2012, 07:02:40 PM »

Hehe, a na forum lotro twardo znikają wątki GW2 :). Dziś poszły dwa.
Arthua
Gość
« Reply #216 on: July 27, 2012, 07:51:54 PM »

Jeżeli zamkniemy oczy na pewno to przestanie istnieć ;)
Arthua
Gość
« Reply #217 on: July 27, 2012, 08:08:46 PM »

a tak z innej beczki widzieliście pewnie różne wyzwania np. te typu jumping puzzle? ja po obejrzeniu kilku, nie wiem co o tym myśleć, ale w pierwszej chwili pomyślałem że chyba za stary ;) na coś takiego jestem, czy jak... ale jakoś średnio oceniam swoje siły w tego typu eventach, a Wy co o tym myślicie?

np: http://www.youtube.com/watch?v=nEYJT5N5qD8
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #218 on: July 27, 2012, 09:10:03 PM »

a tak z innej beczki widzieliście pewnie różne wyzwania np. te typu jumping puzzle? ja po obejrzeniu kilku, nie wiem co o tym myśleć, ale w pierwszej chwili pomyślałem że chyba za stary ;) na coś takiego jestem, czy jak... ale jakoś średnio oceniam swoje siły w tego typu eventach, a Wy co o tym myślicie?

np: http://www.youtube.com/watch?v=nEYJT5N5qD8

W poprzedniej becie wybralem sie z ludzmi poskakac w strefie PvP. Trwalo to pare godzin lacznie, bo obszar spory i ludzie wracali po iles razy. Pare ciekawych mykow, typu ciemne pomieszczenie, gdzie widac tylko tyle, co oswietla pochodnia.

Na pewno przydaje sie mesmer z teleportem, jesli w grupie sa pierdoly, co na nic wskoczyc nie potrafia, ale to tez nie zawsze pomaga.

Efektem calej akcji byly blueprinty na pvp, biale graty i troche zetonow ( juz nie pamietam, jakich)

Edyta: nie wiem, jak w innych zagadkach, ale tam ciekawostka byly przelaczniki, ktorymi sie zabijalo ludzi wspinajacych sie ponizej. Albo spadaly kamienie, albo plomienie ze sciany, albo inne takie.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #219 on: July 27, 2012, 11:26:43 PM »

a tak z innej beczki widzieliście pewnie różne wyzwania np. te typu jumping puzzle? ja po obejrzeniu kilku, nie wiem co o tym myśleć, ale w pierwszej chwili pomyślałem że chyba za stary ;) na coś takiego jestem, czy jak... ale jakoś średnio oceniam swoje siły w tego typu eventach, a Wy co o tym myślicie?

np: http://www.youtube.com/watch?v=nEYJT5N5qD8

Po obejrzeniu filmiku zapowiada się niezła zabawa ( będę zapewne klął na czym sfery stoją, ale co tam)

a tak z innej beczki widzieliście pewnie różne wyzwania np. te typu jumping puzzle? ja po obejrzeniu kilku, nie wiem co o tym myśleć, ale w pierwszej chwili pomyślałem że chyba za stary ;) na coś takiego jestem, czy jak... ale jakoś średnio oceniam swoje siły w tego typu eventach, a Wy co o tym myślicie?

np: http://www.youtube.com/watch?v=nEYJT5N5qD8

W poprzedniej becie wybralem sie z ludzmi poskakac w strefie PvP. Trwalo to pare godzin lacznie, bo obszar spory i ludzie wracali po iles razy. Pare ciekawych mykow, typu ciemne pomieszczenie, gdzie widac tylko tyle, co oswietla pochodnia.

Na pewno przydaje sie mesmer z teleportem, jesli w grupie sa pierdoly, co na nic wskoczyc nie potrafia, ale to tez nie zawsze pomaga.

Efektem calej akcji byly blueprinty na pvp, biale graty i troche zetonow ( juz nie pamietam, jakich)

Edyta: nie wiem, jak w innych zagadkach, ale tam ciekawostka byly przelaczniki, ktorymi sie zabijalo ludzi wspinajacych sie ponizej. Albo spadaly kamienie, albo plomienie ze sciany, albo inne takie.

Jeny jak tak ma być to ja się chyba będę wybierał tylko jak będzie pusto xD

P.S. A to jest jedno czy wielorazowe w sensie bossiki i chest bo, że skakać mogę ile chce/ mam nerwy to rozumie się xD
Arthua
Gość
« Reply #220 on: July 28, 2012, 09:09:49 AM »

jumping event'y podobno resetują się raz dziennie, tzn skrzynki
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #221 on: July 28, 2012, 09:21:05 AM »

jumping event'y podobno resetują się raz dziennie, tzn skrzynki

Na to by wygladalo, bo w ukrytej jaskinii, u Sylvari na samym poczatku, bylem 2 razy i skrzynka byla pelna.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #222 on: July 28, 2012, 09:36:11 AM »

Gildie się organizują :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZEKWpfov-Zg

P.S. Filmik znalazłem na forum Lotro. Ciekawe ile wytrzyma nowy temat o GW2.
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #223 on: July 28, 2012, 12:57:49 PM »

Filmik ryje beret :D
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #224 on: July 28, 2012, 01:04:01 PM »

Niezłe ;)
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26
  Print