Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zyndram proszę odśwież mi pamięć  (Read 2633 times)
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: July 23, 2012, 10:04:09 AM »

Zacznę od przeprosin za moją żałosną sklerozę.

Dobra wchodzę dzisiaj patrzę 6h wcześniej się Zyndram logował. Pamiętam, że wyciągnąłem gościa na pogranie z swtora (zdaję się że wcześniej grał też w łoterka z nami), ale z racji tego, żeśmy dużo wówczas nie pograli nie zapamiętałem jaki ma nick na Forum (chyba będę musiał jednak poprosić Twierdzowiczów z innych oddziałów co dochodzą czasem o wpisanie jakiejś krótkiej wizytówki, jak to Khele w SW zarządził, wiem trochę późno, ale potem takie sytuację debilne mi wychodzą (zresztą zakładam, że część gildii też się głowiła czyim altem jest Zyndram (on akurat  niczyim))).

Reasumując zacny panie "Niestety nie pamiętam Kto" (czyli Zyndramie) czy mógłbyś wpisać się w ten temat i mi się nieco odświeżyć w pamięci sorry za sklerozę, ale pół roku minęło.

Tymczasem wyśle info do pozostałych grających u nas weteranów z prośbą o wizytówkę na forum (przy okazji będzie wiadomo, że jest więcej niż 2 graczy w gildii)

Pozdrawia "Żałosny Sklerotyk" Aliiszaa

P.S. A właśnie Zyndram, jakbyś mojej sygnaturki nie zauważył w łoterku nick miałem Filavorin w SW Sennar
Pages: [1]
  Print