Poll
Question: Uważam, że powinniśmy grać na:  (Voting closed: August 23, 2012, 10:23:41 AM)
Aurora Glade >>> (86% ENG) - 3 (4.3%)
Far Shiverpeaks >>> (23% HOL, 40% ENG, 13% SWE) - 27 (39.1%)
Gandara >>> (69% ENG) - 6 (8.7%)
Gunnar’s Hold >>> (60% ENG, 30% RUS) - 1 (1.4%)
Seafarer’s Rest >>> (37% ENG, 22% CZE) - 5 (7.2%)
Total Voters: 41

Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Autor Topic: SERVER TWIERDZY W GW2  (Read 27471 times)
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #15 on: August 08, 2012, 01:35:44 AM »

Z chęcią zagrałbym na jakimś skandynawskim serwerze, bo tak samo jak Aseeon bardzo miło wspominam graczy ze skandynawii.
Ravelm
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« Reply #16 on: August 15, 2012, 09:01:57 AM »

Jest już lista serwerów która będzie dostępna w dniu headstartu:
https://www.guildwars2.com/en/news/introducing-the-worlds-of-guild-wars-2/
 
Więc chyba już można zacząć dyskusje co do wyboru?
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #17 on: August 15, 2012, 02:49:45 PM »

Post Lexa na forum gw.pl:
Quote
Własnie uaktualniłem mój temat z listą serwerów o dane znaczących skupisk narodowości dla serwerów bez oficjalnych tagów.
Link w moim podpisie, a poniżej kopia "procentów".

Aurora Glade >>> (86% ENG)
Blacktide >>> (53% POL, 15% RUS)
Desolation >>> (82% ENG)
Far Shiverpeaks >>> (23% HOL, 40% ENG, 13% SWE)
Fissure of Woe >>> (100% ITA)
Gandara >>> (69% ENG)
Gunnar’s Hold >>> (60% ENG, 30% RUS)
Piken Square >>> (90% ENG)
Ring of Fire >>> (25% CZE, 25% RUS, 25% ENG)
Ruins of Surmia >>> (100% SPA)
Seafarer’s Rest >>> (37% ENG, 22% CZE)
Underworld >>> (23% ENG, 23% GRE, 23% POR)
Vabbi >>> (77% RUS)
Whiteside Ridge >>> (50% ITA, 24% ENG)

Z tej listy najbardziej odpowiadałby mi Far Shiverpeaks. Myślę, że z Holendrami i Szwedami da się dogadać :)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #18 on: August 15, 2012, 03:24:39 PM »

Jeżeli tu jest miejsce i można oddać swój głos co do wyboru serwera to moim typem był by "Blacktide". Tak dlatego, że idą tam Polacy i tak lubię spotykać polaków w grze i wspólnie z nimi grać. Tak zdarzają się trole co wypisują na Generalu po polsku różne hasła ale jakoś umiem po takim zdarzeniu przejść do porządku dziennego i żyć dalej. A takie elementy co trolują wszędzie mogą się trafić nie tylko w Polsce. A granie z Włochami i Duńczykami itd jak by mi strasznie zależało na poznawaniu kolejnych to bym tam poleciał i się z nimi poznał... Nie jest to coś czym bym się kierował przy wyborze serwera( w sensie kryterium)
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #19 on: August 15, 2012, 03:30:47 PM »

Quote
5. jesteśmy zgodni co do wyboru serwera, a dokładnie chcemy uniknąć polskich, ruskich etc. zergów oraz oficjalnych i nieoficjalnych narodowościowych serwerów
W temacie organizacyjnym. Blacktide nie przejdzie...
Baalar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #20 on: August 15, 2012, 04:14:10 PM »

Z tej listy najbardziej odpowiadałby mi Far Shiverpeaks. Myślę, że z Holendrami i Szwedami da się dogadać :)

Jestem tego samego zdania
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #21 on: August 15, 2012, 04:41:55 PM »

Quote
5. jesteśmy zgodni co do wyboru serwera, a dokładnie chcemy uniknąć polskich, ruskich etc. zergów oraz oficjalnych i nieoficjalnych narodowościowych serwerów
W temacie organizacyjnym. Blacktide nie przejdzie...
Ale chyba jeżeli jest to forum to można wyrażać swoje zdanie na temat tematu którego dotyczy ten post? Czy z jakiegoś powodu nie można? Poza tym Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu oprócz tego, że stwarza off top? Czytałem na temat tego serwera waszych wypowiedzi na tym forum i tylko chciałem dodać swoje zdanie na ten temat chyba, że gdzieś w regulaminie napisane jest, że nie można to przepraszam za zamieszanie. Mam wybór co do serwera i osób z którymi będę grał więc nie mam żadnego problemu z tym jaką podejmiecie decyzje to i ja ją podejmę tak by wam nie marudzić :) A co dogadania się z Holendrami i Szwedami to z każdym można się dogadać, nawet z Polakiem :D
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #22 on: August 15, 2012, 04:51:57 PM »

Quote
5. jesteśmy zgodni co do wyboru serwera, a dokładnie chcemy uniknąć polskich, ruskich etc. zergów oraz oficjalnych i nieoficjalnych narodowościowych serwerów
W temacie organizacyjnym. Blacktide nie przejdzie...
Ale chyba jeżeli jest to forum to można wyrażać swoje zdanie na temat tematu którego dotyczy ten post? Czy z jakiegoś powodu nie można? Poza tym Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu oprócz tego, że stwarza off top? Czytałem na temat tego serwera waszych wypowiedzi na tym forum i tylko chciałem dodać swoje zdanie na ten temat chyba, że gdzieś w regulaminie napisane jest, że nie można to przepraszam za zamieszanie. Mam wybór co do serwera i osób z którymi będę grał więc nie mam żadnego problemu z tym jaką podejmiecie decyzje to i ja ją podejmę tak by wam nie marudzić :) A co dogadania się z Holendrami i Szwedami to z każdym można się dogadać, nawet z Polakiem :D
Nie stwarzam off topu, tylko grzecznie informuję Cię, że oddanie głosu na Blacktide mija się z celem, ponieważ na 100% sojusz nie wybierze tego serwera. Nie zabraniam Ci wyrażania własnej opini, ani przekonywania do niej innych, po prostu stwierdzam fakt.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #23 on: August 15, 2012, 04:57:54 PM »

Jeżeli tu jest miejsce i można oddać swój głos co do wyboru serwera to moim typem był by "Blacktide". Tak dlatego, że idą tam Polacy i tak lubię spotykać polaków w grze i wspólnie z nimi grać.
Spoko rozumiem, ale Blacktide odpada. Koniec - kropka :)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #24 on: August 15, 2012, 05:03:33 PM »

W tej chwili ciekawie wygląda serwer Seafarer's Rest, są tam juz 2 ally (w tym jedno nastawione na WWW), nie za dużo gildii i nie ma dominacji jednej narodowości.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #25 on: August 15, 2012, 05:57:52 PM »

Seafarer's Rest wybrało dużo gildii o nastawieniu hardcore i semi-hardcore na PvP. Zważywszy, że na jedną mapę WvWvW z jednego serwera może wejść max 166 osób, to na tym serwerze może ciężko być się dopchać, że o zdobyciu jakiegoś fortu dla siebie nie wspominając. Oczywiście na plus jest to, że serwer o tak silnym ukierunkowaniu na PvP będzie często zwyciężał i sporo buffów oferował graczom.
Na serwerze będzie też sporo Turków.

Piken Square to z kolei przeciwna strona szali - serwer RP, który wątpię by dużo osiągnął w WvWvW.
aseeon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Guardian


« Reply #26 on: August 15, 2012, 06:31:18 PM »

Ja tak samo jak Eilhart i Baalar, gdyby oddawać głosy, mój poszedłby na Far Shiverpeaks
Finidan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #27 on: August 15, 2012, 07:26:26 PM »

Gdzieś czytałem właśnie, że Polacy wybierają miedzy Far Shiverpeaks, a Underworld
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #28 on: August 15, 2012, 07:30:23 PM »

Gdzieś czytałem właśnie, że Polacy wybierają miedzy Far Shiverpeaks, a Underworld
Moim zdaniem to świetnie. Im bardziej multikulturowy serwer, tym lepiej. Jak będzie trochę Polaków (ale bez przesady) to ja jestem jeszcze bardziej za :)
Samanar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



« Reply #29 on: August 15, 2012, 08:06:31 PM »

Polecam tą stronę, być może warto się tam zapisać lub chociaż śledzić info o innych gildiach.

http://www.gw2guilds.org/guilds/eu?sort=location&order=asc&p=7
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print