Poll
Question: Wybór serwera
Core - 29 (22%)
Roleplay - 3 (2.3%)
Open RvR - 14 (10.6%)
Total Voters: 41

Pages: 1 ... 5 6 [7]
  Print  
Autor Topic: Serwer  (Read 27479 times)
Raelh
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Reply #90 on: September 04, 2008, 08:29:54 AM »

Nikt nikogo nie "zmusza" do grania po stronie Twierdzy.
Gildia jest społecznością i osoby przynależące powinny akceptować zdanie większości. Ja akceptuje i pomimo iż nie bardzo podoba mi się strona Destruction będę grał tam gdzie większość.
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #91 on: September 05, 2008, 07:47:57 AM »

Znaczy akceptowac wybor wiekszosci i grac tam gdzie niemam ochoty, placac za to jeszcze? ;)
Nie zartuj.
Pewnie ze byloby fajnie jakby jak najwiecej osob z Twierdzy gralo na jednym serwie po jednej stronie.
Ale to prawie niemozliwa utopia.
Nawet sam wybor typu serwera zapewne spowoduje podzial.

Widze to takze po ekipie z shardu UO, takze byla szczytna ieda "iscia ekipa na jeden serwer Warhammera!". Tyle ze tam od razu w sumie pogodzilismy sie z tym ze bedziemy po roznych stronach konfliktu grac. Jak ktos z dawien dawna czeka na wara by grac withunterem to nic go nie zmusi by stworzyl maina po stronie destruction i mordowal ze mna szyszkojady ;)
Jak i mnie bym zrezygnowal z Chosena  8)
Gorzej ze podzialy nastapia tez ze wzgledu na sam typ serwera. Dla jednych core rpg to sztuczne ograniczanie gry, dla innych samo rpg to pomylka w mmo nastawionym na PvP a dla mnie z kolei brak rpg w takiej grze to gwarancja ze bedzie tam masa dzieci neo i ich odpowiednikow z zagranicy, ktorzy skutecznie zniszcza mi gre (pod tym wzgledem wyjatkiem okazalo sie LOTRO gdzie na shardzie nie rp mozna grac, ale tu sam charakter gry eliminuje wiekszosc niedorozwoi umyslowych psujacych zazwyczaj zabawe swoim debilizmem).

Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #92 on: September 05, 2008, 10:14:01 AM »

Znaczy akceptowac wybor wiekszosci i grac tam gdzie niemam ochoty, placac za to jeszcze? ;)
Nie zartuj.


A co kolega Raelh powiedział takiego śmiesznego? Przecież to właśnie norma we wszystkich innych gildiach i grach, że mają oddziały po jednej stronie. Każdy kto chce grać w inny sposób szuka gildii która spełnia jego wymagania. Tak jest wszędzie.
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #93 on: September 05, 2008, 11:30:14 AM »

Nie pisze ze napisal cokolwiek smiesznego.
Tylko ze zupelnie nie zgadzam sie z jego podejsciem ;)
I nie wszedzie jest tak jak piszesz.
Jak pisalem ekipa z shardu UO DM takze bedzie spora w warhammera i takze bedzie rozrzucona po roznych stronach a cos czuje ze i serwerach. I nikt tam nie robi z tego czegos nadzwyczajnego, raczej oczywiste jest ze kazdy gra tym czym chce tam gdzie chce.

Ale oczywiscie nikt nie twierdzi ze Twierdza musi sie podzielic na Twierdze i Bastion itp.
Mozna stwierdzic ze Twierdza jest jedna i ci ktorym strona konfliktu badz serwer wybrany przez gildie nie pasuje po prostu graja sobie gdzie indziej a nie w Twierdzy.
Ale mozna tez zrobic by wspominany Bastion, zlozony z graczy Twierdzy (np bedacych w Twierdzy w innych grach) takze byl z glowna gildia powiazany, chocby przez forum.

Ba powiedzialbym nawet ze dokladny opis mechaniki gry strony przeciwnej bedzie przydatny i Twierdzy i Bastionowi  8)
A takie opisy z pewnoscia sie tu znajda.

P.S. Dla mnie na przyklad oczywiste jest ze zaloze postac tam gdzie bedzie Twierdza, bo odpowiadaja mi wspolgracze i ich poziom - na podstawie LOTRa, ale jesli bedzie to inny typ serwera niz taki ktory osobiscie bede preferowal, to glowna postac zaloze gdzie indziej.
Tak jak napisalem nie wyobrazam sobie bym gral w platna gre na serwie ktory mi z jakichs przyczyn nie odpowiada.
P.S.2 Z tego co wyczytalem to powstanie Bastionu po stronie dobrych jest juz chyba przesadzone ;)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #94 on: September 05, 2008, 11:35:26 AM »

P.S.2 Z tego co wyczytalem to powstanie Bastionu po stronie dobrych jest juz chyba przesadzone ;)


Przeczytaj jeszcze raz. Nie jest przesadzone. Znajdzie sie gm, ludzi co chcą grac order to wtedy będzie można rozmawiać co i jak. A na razie jakoś tylko 5-6 osób definitywnie jest zdecydowanych "sprobować" strony order.


 
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #95 on: September 05, 2008, 02:14:14 PM »

Aha.
A ja juz tu sciagalem ludkow co sie zdecydowali na tych dobrych i szukaja wspolgraczy na poziomie, bo faktycznie wiekszosc jest za graniem pasqudami.
Jak przyjda to najwyzej zwieksza liczbe chetnych ;)
Etos
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 62


« Reply #96 on: September 05, 2008, 08:05:33 PM »

Znaczy akceptowac wybor wiekszosci i grac tam gdzie niemam ochoty, placac za to jeszcze? ;)
Nie zartuj.


A co kolega Raelh powiedział takiego śmiesznego? Przecież to właśnie norma we wszystkich innych gildiach i grach, że mają oddziały po jednej stronie. Każdy kto chce grać w inny sposób szuka gildii która spełnia jego wymagania. Tak jest wszędzie.

Czyli kto nie znami ten przeciw nam?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #97 on: September 05, 2008, 09:04:03 PM »

Znaczy akceptowac wybor wiekszosci i grac tam gdzie niemam ochoty, placac za to jeszcze? ;)
Nie zartuj.


A co kolega Raelh powiedział takiego śmiesznego? Przecież to właśnie norma we wszystkich innych gildiach i grach, że mają oddziały po jednej stronie. Każdy kto chce grać w inny sposób szuka gildii która spełnia jego wymagania. Tak jest wszędzie.

Czyli kto nie znami ten przeciw nam?

Nie wszczynajcie flamu. Przeczytajcie caly watek badz chodz kilka postow do tyl.
Asmodeus
Gość
« Reply #98 on: September 05, 2008, 09:49:58 PM »

Twierdza gra w destro, i jesli beda chetni ,a zanosi sie na to, ze sa to zamir  or karolus poprowadzi odzial order. Wolalbym ,zeby to rowniez byla twierdza  na innym serverze dzieki temu kazdy twierdzowicz bedzie mogl zrobic postac tu i tam, bo wczesniej czy pozniej pewnie wiekszosc zmieni strone , ot tak ,zeby pozwiedzac imperium or hale krasnoludzkie. Nie ma sie co klucic  przecie to ma byc radocha z gry , a nie ...
Mialbym tylko ,prosbe do osob z edycja kolekcjonerska co by w niedziele 14 zalozyli wpierw postac w destro i wspomogli zalozenie gildi, oczywiscie my zrewanzujemy sie tym samym.   Co do serverow  to nazwy zapewne pozostana te same po ob  wiec sie bedzie mozna zdecydowac na jakies konkretne servery.

W aoc  chyba wybralismy dobrze  , wiec mam nadzieje ze i tym razem trafimy na  dorosłą społeczność.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #99 on: September 07, 2008, 03:52:30 PM »

Topic zamykamy, koniec dyskusji.

 Nowy topic właśnie sie pojawi na temat jaki server dla destro, proszę glosować.

 Strona order powinna zrobić swoja ankietę jeśli pomysł na gildie wypali. Niech zainteresowani przejma trochę inicjatywę.

Pages: 1 ... 5 6 [7]
  Print