Pages: 1 ... 5 6 [7]
  Print  
Autor Topic: Czy warto grać w WAR'a?  (Read 23529 times)
Asmodeus
Gość
« Reply #90 on: November 09, 2008, 10:28:08 PM »

Dopoki nie zbalansuja klas  nie bedzie aren   bo rdps order zawsze rozniesie destro.  Chyba ,ze bedzie to pokickane co by zniwelowa c przewage rdps , ale wtedy  mdps ich rozniesie jak juz ich dopadnie.

Wpierw balans klas, wprowadzenie pelnych nagrod za rvr,zmniejszenie drastycznie renow za bo i keepy  zwiekszajac jednoczesnie renow zdobywany na graczach.   Poniewaz jest jak jest wow  przejmie rynek pvp i rvr, jesli tam bedzie to fajniejsze  to ludzie moga nie wrocic.

Kiszka ,ze skopali  bo war ma zajebisty klimat i zaplecze w postaci GW.  Moga czerpac garsciami, a jak narazie  to tak jakos wykorzystali moze  w 5%.

Mogliby robic np : instancje rpg -  wchodzi ekipa 6 osob   prowadzona przez npc zlecenodawce brudnej roboty. Do tego glos/napisy narratora opisujace sytuacje dylematy jakie stana na drodze graczy.  A z kad na to pomysly czerpac?  a malo scenariuszy do rpg czy bitewniaka? Mozna by polaczyc bitewniaka dodatkowo, np: flota DE po sztormie laduje na brzegu HE i gotuje sie do walki, ale wiekszosc oddzialow rozproszona dowodca utonal ,a jego role przejmuje gracz .
zbiera jednostki, dowodzi oddzialami  pare potyczek jakis maly siege  itp  a po jakis tytul  item  lub cos w ty guscie.    Mozliwosci  w  warze sa ogromne  pytanie czy gra bedzie  sie rozwijac  czy beda miec klapki na oczach i tylko upgrjd tego co jest.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #91 on: November 09, 2008, 11:51:12 PM »

Właśnie opłaciłem pierwszy miesiąc ;) Wskoczyłem do gry i Mount Gunbad odwiedzony i jeden zamek przejęty ;)

 Dziękuje zostaje.
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #92 on: November 10, 2008, 02:16:33 AM »

A ja powiem tylko tyle, choć gra mi się bardzo podoba (lekko trącę fanboyem), to powiem innym fanboyom, że nie warto. To samo powiem fanboy'om WoWa, że nie warto jak i innym fanboy'om innych gier, czy to mmo, czy nie. Dlaczego ?? Jak jesteś fanboyem, to wcześniej, czy później stajesz się w mniejszym lub większym stopniu no-life'em :D

A żeby posmarować jeszcze jakimś okólnikiem, to powiem, jak się komu podoba to warto, a jak nie to nie warto. Zupełnie jak w staropolskim przysłowiu "Jak na Świętego Hieronima jest deszcz albo go nima, to na pierwszego listopada pada, albo nie pada" :D

@Song
Quote
Moja ocena nie jest obiektywna/bezstronna.
Tak naprawdę, to przecież nie ma czegoś takiego jak obiektywna/bezstronna ocena/wypowiedź. Z wypowiedziami jest tak jak z układami wielkości i zasadą nieoznaczoności Heisenberga. Jak zaczynasz coś obserwować, to z natury rzeczywistości wpływasz na obiekt obserwowany. Tak samo z obiektywizmem, dopóki o czymś się nie wypowiadasz jest to obiektywne. Jak tylko zaczniesz, jest to Twoje subiektywne zdanie :)

A wszystkim fanboyom Heisebergowskiego obiektywizmu przytoczę następne słynne polskie przysłowie "Lepiej kijek pocienkować, niż go później pogrubasić" :D

Dobra... Bjarni... nie filozuj o 2 nad ranem :D
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #93 on: November 13, 2008, 05:49:51 PM »

No to może ja dorzucę swoje kilka groszy do tematu. Z tym, że ja postaram się odnieść wprost do tematu zadanego w temacie.
Myślę, że taki temat trzeba by rozpatrywać z co najmniej trzech perspektyw
a) całkowitego nowicjusza w MMO,
b) wyjadacza w MMO,
c) fana świata WH.
Oczywiście miksy powyższych perspektyw są możliwe, ale jakoś nie mam weny, żeby się nad nimi zastanawiać.
Ja mogę odnieść się tylko do punktu a) i c). Podkreślam, że intencją mojej wypowiedzi jest odpowiedzenie na pytanie, a nie robienie analizy porównawczej. Nie mam do tego wiedzy. 

a.) W przypadku osoby rozglądającej się za grą mogącą przybliżyć jej MMO jako formę ciekawego spędzania czasu, myślę że WAR jest całkiem dobrą propozycją. Nie wiem jak poszczególne tryby gry (PvP, PvE, RvR, itp.) mają się do siebie w produkcjach konkurencyjnych, ale myślę że większość z nich oferuje mix dający pojęcie o tym, czym jest MMO. W związku z powyższym myślę, że głównym kryterium wyboru powinna być liczebność graczy w grze, bo jak by nie patrzyć ideą jest multiplayer i możliwość współpracy/walki z innymi ludźmi. W tym przypadku WAR oferuje takie możliwości. jeśli oczywiście ktoś nie wbije się na niewłaściwe serwery ;)

c.) W tym przypadku uważam, że jest to pozycja obowiązkowa. Każdy kto miał styczność z jakąkolwiek formą zabawy w świecie WH (książki, battle, RP, kartony, inne produkcje na kompy, a może coś jeszcze, a w szczególności WH Quest) powinien spróbować pobiegać sobie jako jedna z obecnie istniejących w grze postaci. Sama zabawa jest oczywiście zbliżona swoim stopniem skomplikowania zasad do Questa i ma się nijak do rolpleja, ale w mojej opinii klimat został świetnie oddany i potrafi wciągnąć. A jeśli jest szansa pograć w towarzystwie interesujących ludzi to tym lepiej.

Oczywiście jak każda gra onlineowa ma swoje wymagania co do ilości poświęcanego jej czasu, ale w odróżnieniu od MMOSG typu Travian czy Ogame, generalnie nie czyni z człowieka niewolnika ;) I wiem o czym mówię.

Podsumowując, masz czas, pieniądze i chęć pogrania w sieci, to z pewnością WAR nie będzie złym wyborem. Natomiast nie podejmuję się odpowiedzieć czy najlepszym. Warto pewnie zajrzeć na naszym forum do działów innych gier i postarać się wyrobić w miarę obiektywny obraz
Asmodeus
Gość
« Reply #94 on: November 14, 2008, 11:16:57 PM »

http://www.war-europe.com/#/realmwarcharacter/?realmwar=CharacterInfo.war&lang=en

Odpowiednik wow armory

http://www.war-europe.com/#/realmwarboards/?realmwar=CharacterLeaderboards.war&lang=en

pomimo ,ze nie gram to sie jeszcze lapie na liscie :P
http://www.war-europe.com/#/realmwarboards/?realmwar=CharacterLeaderboards.war&lang=en
A tu nawet 1  wsrod sorcow :D
Pages: 1 ... 5 6 [7]
  Print