Pages: 1 ... 6 7 [8]
  Print  
Autor Topic: Patch 1.2.1 i 1.3  (Read 25678 times)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #105 on: June 05, 2009, 02:34:59 PM »

powiem tak - nerf nie nerf - i tak bedziemy musieli tanczyc jak nam mythic zagra , jesli chcemy grac .... :) wiec co bedzie to bedzie , alleluja i do przodu , za stalinuuu itp itd :)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #106 on: June 05, 2009, 02:37:52 PM »

No patrząc na to od strony pragmatycznej, to Klink faktycznie lepiej. Ubytek 20% populacji załata przyrost naturalny. Natomiast 1 złoczyńca może zatruć społeczeństwo tak, że zachwieje całym systemem moralnym.

A tak se offtopuję. ;)
 
--

Wszyscy jesteście za nerfem aoe, a ja się sprzeciwię. Jak można nerfić detaunta w stożku 30ft (taktyka SW)? Szczególnie, że detaunty ostatnio coś nie zawsze działają (detauntuję dwa razy pod rząd robiąc dmg jedynie z autoataku, a tank i tak moba nie może ode mnie odciągnąć)
A skille rootujące? Przecież one i tak są tak durnie zrobione, że jeśli destrak akurat podskakuje w chwili gdy go rzucamy, to go przeskoczy (bo gra jest 2D -.-').
Oczywiście zgadzam się, że powinno się znerfić aoe Bright Wizardów i Sorcek. Przede wszystkim do tego Pit of Shades powinien zostać dodany Line of Sight, a nie że Sorcki rzucają budyń przez sufit z lord roomu. Miłoby też było, gdyby dmg z PoS mieścił się w tym kółku, którego nie widać jak się ma wyłączone wszystkie efektu (kolejny genialny patent Mythica).

Co do WP... nie mam WP. Nie podoba mi się, że robi za healbota. Gdyby robił jakiś sensowny dmg, to może ludzie by się od niego odczepili a nie ciągle krzyczeli "heal me! heal me!". W dodatku robi konkurencję dla mojego RP, którego porzuciłem na T3. Wnerwiłem się, że AM który jest klasą hybrydową, leczy lepiej od klasy która jest stricte healerem. :P

Ciągle bawię się w PvE, ale też mnie już bugi poważnie męczą. Za parę dni kończy mi sie subskrypcja i chyba zrobię sobie przerwę (do kolejnego eventu ;p).
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #107 on: June 05, 2009, 03:32:49 PM »

No patrząc na to od strony pragmatycznej, to Klink faktycznie lepiej. Ubytek 20% populacji załata przyrost naturalny. Natomiast 1 złoczyńca może zatruć społeczeństwo tak, że zachwieje całym systemem moralnym.

A tak se offtopuję. ;)

Technicznie rzecz ujmując ma sens. Podejrzanych pod ścianę, kobiety do rodzenia, Syjoniści do Syjamu, Orwell ty..... wuju :D

Tak se oftopuję ;)

----------------------------------------------------

Co do nerfienia-smerfienia to mi to lotto. Gram dla przyjemności i podobnie jak Thoernowi nudzi mnie naciskanie jednego knefla. W odróżnieniu od niego jednak, wróciłem do WPka, w którym nie wystarcza mi palców lewej ręki do naciskania klawiszy w celu optymalnego wykorzystania jego umiejętności. A pewnie wydusiłbym więcej gdyby mi się chciało pomyśleć nad ustawieniami.

Jedyne co mnie tak na prawde w tej sytuacji wkurza to brak profesjonalizmu po stronie dostawcy rozrywki (czyt. Mythic). Najpierw wymyślają niestworzone pomysły, które MY mamy testować kosztem naszego czasu (nowy mount dla najaktywniejszych to jakiś żart chyba), a potem po "ataku" niezadowolonych zarzucają całość pomysłu na rebalans.
Pomijam wielokrotnie już wspominany dmg z PoS, który nie mieści się w prezentowanej grafice. Żałosne.

Jednakże, póki coś się będzie działo to będę sobie pykał, bo to w końcu jest Warhammer :P
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #108 on: June 05, 2009, 03:55:47 PM »

caly problem polega na tym ze Mystic zajmuje sie jakimis pierdolami w stylu nowej instancji zamiast rozwiazywac POWAZNE problemy tej gry.

najlepszy przyklad to ostatnie zmiejszenie ilosci osob mogacych wejsc do fortu ogloszone jako poprawa stabilnosci i wydajnosci ::)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #109 on: June 06, 2009, 09:44:40 AM »

Co do LotD- wyszlo oficjalne FAQ na ten temat. I po ra zkolejny w nim powtarzaja ze wbrew powszechnemu przekonaniu superior wardy(DP, Invader) nie sa wymagane w zadnej z tamtejszych instancji, czesc wymaga lesser wardow a najtrudniejsza greater wardow.

http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=813
Pages: 1 ... 6 7 [8]
  Print