Pages: [1] 2 3 ... 10
  Print  
Autor Topic: Co sie zmienilo od roku?  (Read 37259 times)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« on: September 05, 2010, 03:37:17 PM »

Czesc ludziska,
poniewaz ostatnio smetnie sie szwenam bez celu i ladu naszlo mnie pytanie:
Co sie zmienilo przez ostatni rok w WARku? moze by tak wrocic na troche jesli jest lepiej?
Wiec co sie zmienilo?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #1 on: September 06, 2010, 09:06:36 AM »

bardzo duzo.
Usunieto fortece
dodali nowa kraine typu egipt z nowym lootem do zdobycia  ;)
zmieniono system walk w stolicach
dodano tokeny za scenaria do wymiany na nowe bronie
kupa patchy balansujacych, z lepszym lub gorszym skutkiem  ::)

obecnie na KA mamy od rana przewage destro, po czym wieczorem loguje sie order z kilku zorganizowanych gildii i pokazuje zergowi gdzie jego miejsce.

polskie gildii postanowily sie polaczyc i obecnie mamy Twierdze dla casuali i Garaz 'Bomba'raki dla troche wiekszych no-lifow

lagi jak byly tak sa nadal ale grac sie daje  ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #2 on: September 06, 2010, 02:52:17 PM »

bardzo duzo.
Usunieto fortece
Czyli zamiast dokładać content - usunięto. Rozwój przez zwijanie...

Quote from: thoern
dodali nowa kraine typu egipt z nowym lootem do zdobycia  ;)
zmieniono system walk w stolicach
dodano tokeny za scenaria do wymiany na nowe bronie
czytaj: farma
farma
farma
Jakbyś miał jej za mało w AIONie - to tutaj będzie jeszcze trochę :>

Quote from: thoern
kupa patchy balansujacych, z lepszym lub gorszym skutkiem  ::)

obecnie na KA mamy od rana przewage destro, po czym wieczorem loguje sie order z kilku zorganizowanych gildii i pokazuje zergowi gdzie jego miejsce.

Czyli w kwestiach balansu nie zmieniło się nic.

Quote from: thoern
polskie gildii postanowily sie polaczyc i obecnie mamy Twierdze dla casuali i Garaz 'Bomba'raki dla troche wiekszych no-lifow

Twierdza WAR straciła GMa po raz 5, na tym forum praktycznie nie istnieje, a sztandar należało wyprowadzić zaraz po rezygnacji Yacaha z zaszczytnej funkcji.

Quote from: thoern
lagi jak byly tak sa nadal ale grac sie daje  ;)

Czyli nie zmieniło się nic na lepsze. Za to devsi zapowiadają na koniec roku RR 100 [farma], skavenów, którymi nie będzie można grać na RvR [po co zatem ich wprowadzać? dla farmy?] , nowe scenaria [farma] i nową RvR zonę [farma? pewnie tak...]. A i pewnie tony nowych tokenów do wyfarmienia.

Warhammer - Age of Farmers...

Iago-zrzęda
Octawius
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


« Reply #3 on: September 06, 2010, 03:11:25 PM »

MMO - games of farming :)
Tak w duzym skrócie :)

Zaleta WAR jest to, ze nie trzeba az tak duzo farmic, jak w innych gra. Farmi sie przy okazji PvP.

thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: September 06, 2010, 03:54:49 PM »

Quote from: thoern
kupa patchy balansujacych, z lepszym lub gorszym skutkiem  ::)

obecnie na KA mamy od rana przewage destro, po czym wieczorem loguje sie order z kilku zorganizowanych gildii i pokazuje zergowi gdzie jego miejsce.

Czyli w kwestiach balansu nie zmieniło się nic.

Chyba sie Iago nie zrozumielismy. To BAAARDZO dobrze ze destro ma przewage na RvR bo nie ma nic gorszego w grze masspvp jak brak przeciwnika. I mam nadzieje ze taka sytuacja utrzyma sie jeszcze dlugo.

co do farmy to ja wole farmic zywych przeciwnikow niz milliony mobow w Aionie

Czyli nie zmieniło się nic na lepsze. Za to devsi zapowiadają na koniec roku RR 100 [farma], skavenów, którymi nie będzie można grać na RvR [po co zatem ich wprowadzać? dla farmy?] , nowe scenaria [farma] i nową RvR zonę [farma? pewnie tak...]. A i pewnie tony nowych tokenów do wyfarmienia.

Przeczytaj najpierw informacje o patchu a pozniej o nim pisz ok? Scaveni sa robieni pod RvR jako mechanizm balansujacy strony, czyli oczywiscie bedzie mozna nimi grac w pvp.
dodatkowe 20rr powinni wprowadzic juz dawno bo 80 nie maja nic do zdobycia grze.
jezeli scenaria sa dla ciebie farma to wspolczuje, to jedna z ciekawszych rzeczy w war-ku. Wszystko zalezy od nastawienia  ;D
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #5 on: September 06, 2010, 06:52:32 PM »

na jakim serwerze teraz gramy?
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: September 06, 2010, 08:59:49 PM »

Karak Azgal.


Iago wszyscy wiemy jaki jest Twój stosunek do WARa. Po co więc nas ciągle tym meczysz?

Bez obrazy.

A GM się zmieniał z potrzeby chwili. Co więcej niedługo znów się może zmienić ;) Na jednego z poprzednich GMów ;)

Nie, ja nie wracam ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #7 on: September 07, 2010, 08:27:14 AM »

Thoern,

ależ ja poczytałem o RVR packu. W liście producenta (gdzie nie ma nic nt. grania skavenami w RVR), ale także we wcześniejszym wywiadzie jednego z projektantów, który twierdził, że skavenami owszem, ale PVE i scenaria (te specjalnie zrobione pod skavenów, nie wiem czy wszystkie), a nie zony RVR. Stąd moje pytanie - po co?

Inkwizytor,

mój stosunek do WAR to żal za niegdysiejszymi śniegami. Za wspaniałą zabawą, którą devsi mi popsuli. Za ludźmi, z którymi świetnie się grało, a którzy sobie z tej gry poszli. Nostalgia i żal. Nic więcej.  I zaręczam, że nie zwykłem sie obrażać.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #8 on: September 07, 2010, 09:08:29 AM »

No nic, postanowilem testowo wrocic i sie troche pobawic. :)
Octawius
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


« Reply #9 on: September 07, 2010, 09:18:31 AM »


W liście producenta (gdzie nie ma nic nt. grania skavenami w RVR), ale także we wcześniejszym wywiadzie jednego z projektantów, który twierdził, że skavenami owszem, ale PVE i scenaria (te specjalnie zrobione pod skavenów, nie wiem czy wszystkie), a nie zony RVR.

Mozesz podlinkowac ten wywiad? Bo pierwszy raz słysze, by w 1.4 było dodawane jakies pve i nowe scenaria pod skavenów.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #10 on: September 07, 2010, 10:46:47 AM »

tu masz Raj namiary na mumble http://twierdza.org.pl/index.php?topic=5224.0
powinienem byc jutro wieczorem to pogadamy  ;)

co do samego War-a. Czy moglby byc lepszy? Oczywiscie ze tak i to duzo ale nawet w jego obecnej bardzo niedoskonalem postaci potrafie czerpac przyjemosc z zabicia 100 destrakow w 3 minuty  ;D
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #11 on: September 07, 2010, 05:34:10 PM »

heh, jeszcze tylko 6GB do sciagniecia :(
Valendorth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #12 on: September 07, 2010, 05:58:11 PM »

Witaj RAJ! ;)
6GB to już nie taka masakra. :P

Ja 2 dni temu wróciłem z wyjazdu i zastanawiam się czy zakupić 2-miesięczną subskrypcję. Mam masę dylematów i nie wiem... Jeden z dylematów to alternatywa WoW`a.
Może ktoś mógłby mi coś napisać, bym prościej podjął decyzję? ;)

Wszystkich serdecznie pozdrawiam!

PS. Zakupił któryś z Twierdzowiczów sc2? ;>
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #13 on: September 09, 2010, 09:23:54 PM »

mój stosunek do WAR to żal za niegdysiejszymi śniegami. Za wspaniałą zabawą, którą devsi mi popsuli. Za ludźmi, z którymi świetnie się grało, a którzy sobie z tej gry poszli. Nostalgia i żal. Nic więcej.  I zaręczam, że nie zwykłem sie obrażać.

ZA tym to akurat i ja tęsknię :P.
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #14 on: September 13, 2010, 10:13:56 AM »


PS. Zakupił któryś z Twierdzowiczów sc2? ;>


Przeszedlem na poziomie casual lol. Niezapomniany klimat, tymbardziej ze starcraft teraz kojarzy mi sie nieoderwanie z WH40k.

mój stosunek do WAR to żal za niegdysiejszymi śniegami. Za wspaniałą zabawą, którą devsi mi popsuli. Za ludźmi, z którymi świetnie się grało, a którzy sobie z tej gry poszli. Nostalgia i żal. Nic więcej.  I zaręczam, że nie zwykłem sie obrażać.

ZA tym to akurat i ja tęsknię :P.

Nic nie stoi na przeszkodzie rzeby odwiedzic starych znajomych, zabawa jest przednia a bugi juz nie mecza.
Pages: [1] 2 3 ... 10
  Print