Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Inkwi - podanie (The Galactic Republic)  (Read 7898 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: August 17, 2011, 10:58:07 AM »

Niby nie muszę, ale co tam ;)

1. Imię, level postaci, klasa
Krzysiek, nick w grze Inkwi, Jedi Consular (na stronce SW figuruje jako Chritsos - miał być Christos, ale wdarła się literówka ;)

2. Wiek
31lat

3. Doświadczenie w mmo
Przygodę z MMO zacząłem od LOTRO (krótko bo raptem pół roku, grałem krasnoludzkim guardianem), potem był WAR (od premiery po dzień dzisiejszy z mniejszymi lub większymi przerwami). Zaczynałem jako członek Gwardii (małej gildii kanapowej), ale przez zawirowania wojenne, likwidacje serwerów i takie tam wylądowałem po połączeniu gildii w Twierdzy. Dalsze burzliwe losy rzucały mnie poprzez różne połączenia, alianse itp po innych gildiach - Malleus Malaficarum, Garaz Runkaraki - ale w sercu zawsze pozostałem Twierdzowiczem.
W końcu wróciłem do macierzystego portu, aby ponownie rozkręcić, już jako guild lider Twierdzowy oddział WAR. Obecnie jako emerytowany oficer pomału odchodzę w stan spoczynku, aby odrodzić się jako Jedi ;)

4. Coś od siebie i o sobie.
Mimo 30tki na karku w cale nie czuję się dojrzalszy niż 10 lat temu ;) Pracuje w spółce należącej do Grupy Kapitałowej TP, zajmującej się obsługą Call Center, jako Specjalista ds Monitoringu Jakości (czyli dbam o to, żeby nasi konsultanci nie wciskali Wam za dużo kitu).
Żona: szt. 1, dzieci: szt 0 - ale ciężko pracuje nad zmianą tego stanu rzeczy.

W MMO pasjonuje mnie może nie sama idea gry online, ale świat w którym można się zatracić. Od małego jestem miłośnikiem szeroko pojętej fantastyki. Zaczęło się od komiksów TM-Semic, kina ( ze Star Wars na czele),gier komputerowych,  potem pojawił się Warhammer - RPG mniej, ale kilka lat ostro grałem w battla. Od premiery WAR niestety figsy leżą w kartonie i nie wiem czy to się zmieni.
Jak stwierdziłem wyżej od zawsze jaram się Star Wars - były czasy gdy trylogię (oczywiście starą) oglądałem w całości przynajmniej raz w miesiącu (nie jestem w stanie stwierdzić ile razy widziałem SW - na pewno 'dużo' ;) ). Nie przepuściłem oczywiście seansów Special Edition, no i kilka lat później nowej trylogii.
5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje

Jako były guild lider i oficer nie mam innej możliwości - oczywiście znam kodeks i regulamin i je akceptuje.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #1 on: August 17, 2011, 11:09:27 AM »

Oficerem nie jestem ale co tam :) jak by co moje "za" :p
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #2 on: August 17, 2011, 11:14:53 AM »

No pięknie Inkwi ;]. Podania pisać nie musiał, a tu proszę jaki uczynny. Generalnie jakby ktoś miał problem z pisaniem / kształtem podania to na tym można się wzorować ;).
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #3 on: August 17, 2011, 07:24:17 PM »

Oczywiście podanie starannie rozpatrzymy, zapoznamy się z załącznikami i postaramy się mniej lub bardziej składnie wyrazić swą (w miarę) obiektywną opinię  ;D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: August 17, 2011, 09:27:00 PM »

Czekam więc na decyzję o przyjęciu bądź odrzuceniu mojego podania.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #5 on: August 18, 2011, 01:25:07 PM »

Ja jestem jak najbardziej ZA! Aczkolwiek sugerowałbym przejście na słuszna, lepszą stronę :-)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #6 on: August 18, 2011, 03:19:09 PM »

To cię nie męczy? :)
To stękanie i jęczenie o "lepszej" stronie mocy? :)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #7 on: August 18, 2011, 03:36:05 PM »

Oj dajcie mu spokój. Ja już się przyzwyczaiłem.

Karolus, we mnie już się wykształciła naturalna korelacja z siłami porządku/dobra/światła - próbując to zmienić byłbym przeciwko swojej naturze.

Już próbowałem grać negatywnymi postaciami - kiedyś w Baldurs Gate, ostatnio w odświeżonego KOTORa... i uwierz mi, że źle się z tym czułem.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: August 27, 2011, 01:33:51 PM »

Widzę, że ludzie piszą od razu o swoich altach ;)

Ja pewnie będę altował na Szmuglerce ;) i obiecuję że to bedzie mój jedyny alt.
Sieczyslaw
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #9 on: November 09, 2011, 06:27:39 PM »

Kurcze ale czemu pytam, czemu jasna strona mocy? :( ehhh liczylem ze WAR'owy skøad przejdzie na ciemna strone mocy tym razem...
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: November 09, 2011, 07:14:16 PM »

A może Ty dasz się przeciągnąć na jasną stronę? Dla zachęty dodam, że stan osobowy ostatnio obu odłamów wyglądał jakoś tak ostatnio 50 do kilku - na rzecz Republiki ;) (teraz stronka SWTOR jest niedostępna wiec nie mam jak sprawdzić aktualnych rosterów).

Już można sprawdzić - 55 do 15 ;)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #11 on: September 18, 2013, 09:04:58 PM »

To się nazywa nekromancja :)

System podań to w ogóle jeszcze w SWtOR działa?

Biegam sobie przez miesiąc (skusił mnie darmowy Hutt Cartel) :) i leveluje do 55 mojego Sage :)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #12 on: March 24, 2014, 08:38:45 PM »

Emerytura!
Nie zapieram się że dożywotnia, ale na razie robię sobie odpoczynek od MMO.

Pozdro i do zobaczenia w grach :)
Pages: [1]
  Print