Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Co sądzicie o TOR?  (Read 9810 times)
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #30 on: January 05, 2012, 09:31:07 AM »

Ja z czasem wychodzenia nie mam żadnego problemu,
jedynie z lagami w grze. Sytuacja wygląda tak, że gram sobie, latency super i nagle rośnie do wartości, że nie da się grać. Za chwilę znów latency super i powtórka z rozyrywki. Wychodzę alt+tab i net chodzi normalnie więc to raczej nie kwestia mojego providera. W tle nic nie chodzi ani się nie ściąga. Łącze mam 25mb/s na światłowodzie. Nie wiem czego to może być wina :/
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #31 on: January 05, 2012, 10:21:54 AM »

Z tym wychodzeniem to jest tak: jak jesteście w "rest zone" to przy wylogowaniu od razu jest opcja "Yes", "No" i wylogowanie powinno być praktycznie natychmiastowe (wyjście do ekranu wyboru postaci). W strefach po za "rest zone" pokazuje się wybór " immediately" i chyba "quit" . Wybór "immediately" powoduje przejście do ekranu wyboru postaci po kilkunastu/kiludziesięciu sekundach, drugi powoduje że postać niby znika od razu ale pozostaje dalej w grze przez tą samo ilość czasu. Jest to zabezpieczenie przed wylogowywaniem się np. w pvp w przypadku przegrywania.  Po wejściu w ekran wyboru postaci mamy opcję "quit" która powoduje zamknięcie gry.
Jak levelujecie to doradzam wylogowywać się w strefach bezpiecznych (rest zone) bo wtedy zapełnia się Wam niebieski pasek i potem mamy zwiększony exp (x2).
Co do lagów to mimo słabego łącza (neo 2 Mb) praktycznie ich nie mam, wszędzie mam od 40 (flota) do 100+ fps, latency w granicach 60-70
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #32 on: January 05, 2012, 10:30:55 AM »

A gdzie włączyć żeby się fpsy pokazywały ?  ;D
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #33 on: January 05, 2012, 10:42:44 AM »

Z tym wychodzeniem to jest tak: jak jesteście w "rest zone" to przy wylogowaniu od razu jest opcja "Yes", "No" i wylogowanie powinno być praktycznie natychmiastowe (wyjście do ekranu wyboru postaci). W strefach po za "rest zone" pokazuje się wybór " immediately" i chyba "quit" . Wybór "immediately" powoduje przejście do ekranu wyboru postaci po kilkunastu/kiludziesięciu sekundach, drugi powoduje że postać niby znika od razu ale pozostaje dalej w grze przez tą samo ilość czasu. Jest to zabezpieczenie przed wylogowywaniem się np. w pvp w przypadku przegrywania.  Po wejściu w ekran wyboru postaci mamy opcję "quit" która powoduje zamknięcie gry.
Jak levelujecie to doradzam wylogowywać się w strefach bezpiecznych (rest zone) bo wtedy zapełnia się Wam niebieski pasek i potem mamy zwiększony exp (x2).
Co do lagów to mimo słabego łącza (neo 2 Mb) praktycznie ich nie mam, wszędzie mam od 40 (flota) do 100+ fps, latency w granicach 60-70
Niestety kilkuminutowe wychodzenie z gry nie zależy od tego skąd się wylogowuję. Zawsze wylogowuję się z rest zone właśnie ze względu na bonus do expa. Wychodzenie z gry trwa tak samo długo czy wychodzę alt+F4 czy wciskam "quit". Nawet jak najpierw wyloguję się i przejdę do listy postaci na srewerze to i tak po wciśnięciu "quit" muszę czekać te kilka minut zanim komp wyjdzie z gry a i potem jeszcze minutę zanim zacznie "normalnie" działać.

Skoków latencji nie mam aż tak dużych. Co prawda latencja waha się od 130 do 170 ale w grze to nie przeszkadza. Jedyne spowolnienia mam jak w jakimś obszarze jest ponad 180 ludzi (najczęściej flota) i to tylko tuż po wejściu na ten obszar. 
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #34 on: January 05, 2012, 10:53:54 AM »

No to coś u mnie nie halo raczej jeżeli latency mam w granicach 50 i nagle do 30000 skacze żeby za chwilę spaść znów do 50 albo wywalić z serwera. Troche to denerwujące bo wczoraj na Esseles mnie 3 razy wyrzuciło :/
Needa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #35 on: January 05, 2012, 12:30:39 PM »

....Jak levelujecie to doradzam wylogowywać się w strefach bezpiecznych (rest zone) bo wtedy zapełnia się Wam niebieski pasek i potem mamy zwiększony exp (x2)....

levele bija się tak szybko, że osobiście nie potrzebuję wypoczynku :P
Pages: 1 2 [3]
  Print