Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Seppi - podanie  (Read 5716 times)
Seppi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: June 29, 2012, 08:58:12 PM »

Imię, level, klasa postaci.
Seppi, 1 lvl, priest
Wiek - 25
W Tere zaczynam grac dzisiaj i szukam polskiej friendly gildii , ogolnie gralem wczesniej w AOC, WoW i pare chinskich mniej waznych , posiadam komunikator teamspeak ale mikrofonu niemam - zginal jak robilismy remont mieszkanka :) ale jesli sie nie znajdzie niebawem to kupie nowy.
Przeczytałem regulamin i akceptuje go.
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #1 on: July 15, 2012, 10:28:42 PM »

Witaj, to wbij przynajmniej powyżej 20 lvl'u i zapraszamy.
Komunikator jest niezbędny.
Seppi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #2 on: July 29, 2012, 01:30:57 PM »

komunikator mam ale lvla jeszcze nie wbilem pff nie to nie
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #3 on: July 29, 2012, 02:53:41 PM »

W miesiąc nie wbiłeś lvl'a 20? który się wbija w kilkanaście godzin?
Sorry, ale po co nam gracz, którego prawie nie ma? ;]
Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #4 on: July 30, 2012, 04:25:21 PM »

W miesiąc nie wbiłeś lvl'a 20? który się wbija w kilkanaście godzin?
Sorry, ale po co nam gracz, którego prawie nie ma? ;]
Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry.

A od kiedy to jesteśmy gildią, w której ktoś musi wyrabiać tygodniowy czas gry?  ??? >:(
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #5 on: July 30, 2012, 10:12:23 PM »

Nie mamy minimalnego wymaganego czasu gry. Ale co wnosi taki gracz do gildii??
Nie jesteśmy przechowalnią.
Pozdrawiam.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: July 30, 2012, 11:09:43 PM »

Decoo, wymagasz od innych przeczytania i akceptacji, a chyba sam tego nie zrobileś:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=749.0

Polecam wnikliwe zapoznanie się z treścią, bo chyba się nie przyłożyłeś.

A poza tym wszystkiego najlepszego :)

Pozdrawiam.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #7 on: July 31, 2012, 12:32:40 AM »

Przeczytałem bardzo dokładnie i to nie raz ;]
Tylko, że gra, grze nie równa...
Jak się gra kilka lat w jakieś mmo, to 100 dni to mało, ale jeśli się gra 3 miesiące to te 100 dni brzmi zupełnie inaczej. Nie uważasz? ;]
Pozdrawiam.

p.s nie wymagamy grania 24/7 lecz jeśli ktoś ma zamiar grać kilka godzin w miesiącu to nie widzę sensu przyjmowania takie osoby. End.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #8 on: July 31, 2012, 02:21:09 AM »

p.s nie wymagamy grania 24/7 lecz jeśli ktoś ma zamiar grać kilka godzin w miesiącu to nie widzę sensu przyjmowania takie osoby. End.

To ja Ci teraz napiszę tak, co prawda odnośnie innej gry mmo, ale pasuje do tego jak ulał - otóż zakupiłem lifetime do The Secret World i właśnie teraz mam ten komfort, że mogę sobie grać nawet kilka godzin w miesiącu, nie wkurzając się, że goni mnie abonament, który "muszę" wykorzystać. I co w takim przypadku? Sorki za offtop.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: July 31, 2012, 09:17:33 AM »

Decoo,
przeczytać może i przeczytałes, nie wątpię, że nawet ze 3 razy, ale widać nadal nie rozumiesz - Kodeks jest nadrzędnym dokumentem i akceptując go, zgadzasz się na przestrzeganie zawartych w nim wytycznych. Zaakceptowałeś go wieloktornie, ale widac po Twoich postach, bez zrozumienia. Nie mam tam żadnej informacji na temat tego, jak często i w jakim wymiarze czasowym wymagane jest logowanie się do gry - na tym polega "casual", że nie ma przymusu.

Skoro w wymaganiach rekrutacyjnych nie umieściliście żadnej informacji na temat wymaganej aktywności typu "prosilibysmy, by logować się chociaż raz-dwa w tygodniu, bysmy mogli się lepiej poznać" (a zastanów się, czy aby info, że "masz byc online minimum 6h/tydzień i levelować przynajmniej po 5 leveli na godzinę" nie jest przypadkiem wymogiem sprzecznym z kodeksowym "gramy kiedy chcemy"), to masz się stosować w tej kwestii do Kodeksu. Twierdza to gildia CASUAL przypomnę, co Ci chyba umknęło.

A z doświadczenia mogę powiedzieć, że nawet jesli ktoś nie ma czasu grać często, nadal może być wartosciowym członkiem community (każdy ma swoje tempo i swój własny styl grania i trzeba to uszanować, a nie stać z batem i poganiać, "bo po co taki wolnolevelujacy w gildii") - a widać Ty oceniasz ludzi tylko poprzez pryzmat czasu spędzonego online - a to jest po prostu brak szacunku. I chyba nie rozumiesz założeń przyświecająch Twierdzy jako całości.

Generalnie odrzucanie kogoś tylko i wyłacznie dlatego, że nie spełnia TWOICH wymagań częstotliwości logowania się (bo może ma życie, pracę, rodzinę) - jest wbrew założeniom gildii.

Rozwiązaniem byłoby wprowadzenie okresu próbnego np 4 tyg, jesli ktoś nie logowałby się, lub logowałby się na tyle rzadko, że cięzko byłoby powiedzieć cokolwiek o tej osobie i ja poznać, to przedłuzyłoby się jej okres próbny o kolejne 2-4 tygodnie - a nuż po takim czasie będzie się częściej logowała i okaże się rewelacyjnym kompanem do gry.

Warto czasami Decoo pomysleć o gildii jako całości, a nie jak o swoim udzielnym księstewku.

Pozdrawiam
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #10 on: July 31, 2012, 09:50:50 AM »

Decoo,
przeczytać może i przeczytałes, nie wątpię, że nawet ze 3 razy, ale widać nadal nie rozumiesz - Kodeks jest nadrzędnym dokumentem i akceptując go, zgadzasz się na przestrzeganie zawartych w nim wytycznych. Zaakceptowałeś go wieloktornie, ale widac po Twoich postach, bez zrozumienia. Nie mam tam żadnej informacji na temat tego, jak często i w jakim wymiarze czasowym wymagane jest logowanie się do gry - na tym polega "casual", że nie ma przymusu.

Skoro w wymaganiach rekrutacyjnych nie umieściliście żadnej informacji na temat wymaganej aktywności typu "prosilibysmy, by logować się chociaż raz-dwa w tygodniu, bysmy mogli się lepiej poznać" (a zastanów się, czy aby info, że "masz byc online minimum 6h/tydzień i levelować przynajmniej po 5 leveli na godzinę" nie jest przypadkiem wymogiem sprzecznym z kodeksowym "gramy kiedy chcemy"), to masz się stosować w tej kwestii do Kodeksu. Twierdza to gildia CASUAL przypomnę, co Ci chyba umknęło.

A z doświadczenia mogę powiedzieć, że nawet jesli ktoś nie ma czasu grać często, nadal może być wartosciowym członkiem community (każdy ma swoje tempo i swój własny styl grania i trzeba to uszanować, a nie stać z batem i poganiać, "bo po co taki wolnolevelujacy w gildii") - a widać Ty oceniasz ludzi tylko poprzez pryzmat czasu spędzonego online - a to jest po prostu brak szacunku. I chyba nie rozumiesz założeń przyświecająch Twierdzy jako całości.

Generalnie odrzucanie kogoś tylko i wyłacznie dlatego, że nie spełnia TWOICH wymagań częstotliwości logowania się (bo może ma życie, pracę, rodzinę) - jest wbrew założeniom gildii.

Rozwiązaniem byłoby wprowadzenie okresu próbnego np 4 tyg, jesli ktoś nie logowałby się, lub logowałby się na tyle rzadko, że cięzko byłoby powiedzieć cokolwiek o tej osobie i ja poznać, to przedłuzyłoby się jej okres próbny o kolejne 2-4 tygodnie - a nuż po takim czasie będzie się częściej logowała i okaże się rewelacyjnym kompanem do gry.

Warto czasami Decoo pomysleć o gildii jako całości, a nie jak o swoim udzielnym księstewku.

Pozdrawiam

oj, ktoś chyba nie do końca zrozumiał co miałem na myśli pisząc pierwszego posta tutaj.
Nigdy nie wymagałem, ani nie mam zamiaru wymagać od graczy ile ma grać, sam nie gram codziennie (praca, szkoła itp.).
Temat tyczy się gracza o nicku: Seppi
Mirackle wyraźnie mu napisał, żeby wbił chociaż 20 lvl, po miesiącu odpisał, że jeszcze tego nie zrobił. Więc moje posty tyczyły się tej konkretnej osoby.
Nie miałem zamiaru nikogo urażać.
Z mojej strony to wszystko.
Hellerza
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Reply #11 on: August 01, 2012, 07:36:17 AM »

Witam, tez wcisne tutaj swoje 3 grosze, a co:D
 Także wszyscy wiemy ze twierdza jest gildia Casual:) lecz w Terze pragniemy nie tyle co aktywnych graczy co ludzi ktorzy wnosza cos do zycia Gildii. Nie widze sensu obcowania z osobą która gra raz na miesiąc po godzince( przecież to duch, nikt go znać nie będzie) Ja sam gram już w Tere od 3mies i nadal nie wbilem max lvla, lecz wszyscy mam nadzieje dobrze mnie znają, staram się być pomocny w innych sferach, nie zatrzymując się tylko na grze. Poprostu chcemy fajnych pomocnych znajomych, którzy jak nie mogą pomóc w grze to przynajmniej w jakiś innny sposób sie udzielać będą, jeśli nie masz czasu na grę to powiedz chociaż czy znalazłbyś czas na prowadzenie tematu na forum albo czy dałbyś rade pomóc w jakiś inny sposób, czy mogłbyś dać coś od siebie...
 Każdy z nas stara się jak może aby gildia w Terze funkconowała, także zadaj sobie pytanie, czy Ty też jesteś w stanie coś dać aby przedłużyć jej istnienie?
 Dziekuje, mam nadzieje że nikogo nie uraziłem, chciałem w jak najbardziej łagodny sposób przedstawić na czym polega życie Twierdzy w świecie Tera... Pomoc innym, Wsparcie, Oraz dobra zabawa na ogromnym poziomie... bez wkładu odrobiny czasu, czy też chęci nie uzyskasz żadnej z tych rzeczy w naszym małym farmerskim świecie,
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #12 on: August 01, 2012, 08:50:47 AM »

Dziękujemy za Twój głos w debacie. Tylko co innego przedstawić pewne założenia na zasadzie "jesli nie grasz, to nie możemy się nawzajem poznać", a inaczej po prostu napisać "po co nam tacy ludzie w gildii?". W końcu nawet mniej aktywny gracz w grze może wykazywać się w innych formach aktywności, chociażby na forum.
Widzisz różnicę?
Gry mogą być różne, ale to nadal jest ta sama Twierdza, której przyświecają te same zasady.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #13 on: August 01, 2012, 01:37:00 PM »

dobra czas zakończyć tą debatę :). Cała moja rozmowa tyczy się tej jednej konkretnej aplikacji, więc proszę o nie pisanie, że mamy jakieś dziwne wymagania. Jeżeli ktoś dostaje proste instrukcje co ma dać od siebie. To tylko 20 poziom. Jeżeli dla kogoś to za dużo, może w sposób cywilizowany o tym poinformować. Zdanie: "pfff nie to nie" nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu. Zważywszy, że kilka tygodni temu wysłałem seppiemu pma z propozycja rozmowy na tsie. Żadnego odzewu.  także jeżeli ktoś nie okazuje nawet odrobiny zaangażowania, to nie mamy o czym nawet rozmawiać. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia. Zrobiłem wszystko co mogłem zrobić. Pozdrawiam serdecznie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #14 on: August 01, 2012, 02:25:47 PM »

Cóż, może takich informacji zabrakło po prostu w Twoim pierwszym poście? Bo rzucałyby one inne światło na całą sprawę - a tak od razu wyskoczyłeś "że nie potrzebujecie takich ludzi".
Pages: [1]
  Print