Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Akizuri - podanie  (Read 1851 times)
Akizuri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: August 03, 2012, 06:35:39 PM »

Witam.
Chciałbym dołączyć do Twierdzy.
Coś o mnie: Na imię mam Tomek, mam 22 lata, w MMO grywam od czasów testów beta Lineage 2 więc będzie już dobrych kilka lat. Grywałem głównie w Lineage 2 i Aiona, kilku innych MMO próbowałem ale żadne mnie zbytnio nie wciągnęło. Przygodę z Terą zacząłem na serwerze PvE, ale po trochę ponad miesięcznej przerwie w grze nie miałem tam zbytnio do czego wracać bo kumple się wykruszyli. Zwykle dołączałem do ogólnoeuropejskich gildii, ale widzę że mamy tu naprawdę dobrą Polską gildię więc warto się dołączyć, a ze swoimi zawsze najlepiej.

O Twierdzy dowiedziałem się od Templariusza, którego znam IRL.

Moja postać: Akizuri (Elin, sorc) Na razie dopiero lvl 12, ale to dopiero mój drugi dzień na tym serwerze. Raczej nie zamierzam tworzyć na razie żadnych dodatkowych postaci więc tą szybko wyleveluje.

Jestem graczem nastawionym przede wszystkim na pve, ale odrobiną pvp też nie pogardzę. Grywam głównie w tygodniu ciągu dnia między 10 a 15 i między 17 a 20. Weekendy często mam zajęte (studia zaoczne), ale czasami też uda mi się pojawić. Chętnie chodzę na wszelkie instancje, BAMy czy też robienie questów w grupie.

edit: obecnie lvl 21
Abigeil
Moderator
Przybysz
*****
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #1 on: August 10, 2012, 09:59:24 AM »

Witaj :)


Łap w grze Deco, Garax, Sweete, Toriu, Noctiss,Martel, Abi.
Pages: [1]
  Print