Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nowe armory  (Read 9556 times)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« on: January 15, 2010, 04:46:03 PM »

Warto zerknąć na nowe ARMORY w WoWie, całą masa fajnych i funkcjonalnych rzeczy!

Tu JA:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Eonar&cn=Karolus
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #1 on: January 16, 2010, 01:06:48 AM »

Muszę przyznać że jak na to patrzę to mam nieodpartą ochotę złamać dane samemu sobie słowo że już nigdy do tej gry nie powrócę :P Absolutnie wypadłem z obiegu ale na mój gust Twoja postać budzi respekt ;)
Teraz pytanie wynikające z nieobycia z grą od dłuższego czasu: dlaczego są jakby dwie specjalizacje - alokacje punktów talentów? Można mieć teraz dwie i się przełączać ?
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #2 on: January 16, 2010, 02:58:46 AM »

Tak, już od jakiegoś pół roku  ;D Możesz miec dwie specjalizacje i je dowolnie przełączać. 30 sekundowy cast. Tracisz tylko całą manę/energię przy tym. Masz też przełącznik ekwipunku i wszystkich action barów. Ja mam na main spec healera i off spec DPSa. Teraz na rajdach zawsze rolluje sie najpierw główna specjalizacja i potem jak nikt nie che, druga.

Teraz palladyn do super fajna klasa, możesz być świetnym tankiem i healerem albo super DPsem. I masz 2 specjalizacje do wyboru.

Z innych nowości to dodali teraz nowy system szukania ludzi do instancji. I to jest rewelacja. Szuka pomiędzy serwerami. Ty tylko podajesz czy chcesz iść jako healer, dps czy tank. System sam dobiera party pod kątem gearu. Losowo mozna iść ma Heroica lub samemu sobie wybrać instancje. To jest naprawdę świetne, Działa od 15 lewela. Tu masz oficjalne info:

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/3p3/dungeonsystem.xml


teraz znalezienie party do codziennego heroica, zajmuje 3-4 minuty  ;D

Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #3 on: January 16, 2010, 12:25:06 PM »

Ech. Dlaczego mam przeświadczenie że moje postanowienie pójdzie się kochać? ;)
Muszę to przemyśleć, bo to nie tylko subskrypcja, ale też pewnie skusiłbym się do gniewny liczowski dodatek. Choć zaczynając od zera byłby mi potrzebny chyba dopiero od wysokiego lvl? Da się obecnie wylewelować od zera do bohatera, czy też same 80lvl koksy latają po serwerach? ;)

Pytanie techniczne na koniec; gdzie można pobrać obecnie klienta? Kiedyś tam złamała mi się druga płytka od podstawki co skutecznie utrudnia instalację :P 

Edit: no tak, strona oficjalna wowa zdaje się być dobrym miejscem na rozpoczęcie ściągania ;)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #4 on: January 17, 2010, 01:42:14 AM »

ja kupiłem córce konto tutaj: www.keye.pl

Jak masz konto to możesz ściągnąć klienta na stronie http://eu.battle.net/index.html

teraz wszystkie konta wowa są tu zintegrowane.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #5 on: January 19, 2010, 07:44:15 AM »

A tutaj ja.

 http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Moonglade&cn=Ciryna&gn=Nocna+Straz

 Wspomniałeś o fantastycznym LFg systemie Karol. Palce lizać. Świetna zabawa i faktycznie wow, poprawił swoja jakość jeszcze bardziej.

Tank i healer długo na party nie czekają, dps czasem mooze do 15 minut. Paladyn i druid, może przy odrobinie wysiłku mieć wszystkie specjalizacje, czyli w sumie instant się odpala.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #6 on: January 19, 2010, 07:54:34 AM »

Mój alt warlock na 74 wczoraj też długo nie czekał w LFG jako DPS. Zrobiłem 2 bardzo fajne wypady do Azjol Nerub i Gundraka. Czekałem może 6 minut. System zbiera ludzi z całej grupy serwerów Misery, czyli tak jak na battlegroundy.
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #7 on: February 04, 2010, 02:10:24 PM »

KAROLUS, TY ŁOBUZIE!!!!!!!!


GRATULACJE ZA AWANS!
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #8 on: February 04, 2010, 05:26:15 PM »

Dziękuję, będę się starał ile się da  ;D Niniejszym też zorganizujmy piwo w Baryłce 13 lutego. Co wy na to?
Pages: [1]
  Print