Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Boghir - Podanie  (Read 2066 times)
Boghir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: May 27, 2019, 02:32:42 PM »

1. Boghir, 3, Champion

2. 27

3. Grałem w dużo różnych MMO, między innymi. Guild Wars 1/2, World of Warcraft, Age of Conan, Neverwinter, Archeage, Black Desert Online, Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, Tera, Star Wars The Old Republic, Aion, Rift, Perfect World, Runes of Magic, Metin2, Lineage 2, 4 Story. Było tego więcej, ale już nie pamiętam :)

4.  Jestem Patryk, jak wspomniałem wyżej 27 wiosen(właściwie to w lipcu będzie), Lotro ponieważ jest moja ulubiona rasa czyli krasnoludy których w dzisiejszych MMO po prostu nie ma. Ostatnio oglądałem Władce Pierśćieni i jakoś mnie naszło na Lotro i zaczyna mnie wciągać :). Interesuje się głównie grami (No shit sherlock, przecie by mnie tu nie było :D), ulubiony zespół Nickelback, Książki Fantasy (Właśnie mam zacząć czytać chronologicznie Tolkiena). Od kinshipu oczekuje jedynie dobrej atmosfery i minimalnej pomocy, ale to jak już będę na dalszym etapie gry. Wybrałem was, bo w sumie to wujaszek Google jako jedynych znalazł mi was. W razie jak by coś więcej kogoś interesowało to śmiało pytać :D

5. Nie.

6. Przeczytałem, rozumiem i akceptuje.

7. Chwilowo F2P.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: May 28, 2019, 07:56:20 AM »

Za oczywiście.
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #2 on: May 28, 2019, 01:05:08 PM »

Zastanawiam się nad tym Black desert. Jak wrażenia?
Boghir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #3 on: May 28, 2019, 02:30:06 PM »

Powiem ci, ta gra jest strasznie grindowa. Fabuły zero praktycznie, pve też leży. Głównie PVP i sandbox, jak dla mnie szału nie ma. Plusem jest system walki.
Pages: [1]
  Print