Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Legnar vs Enklava  (Read 15127 times)
Legnarius
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #15 on: March 19, 2009, 05:50:28 PM »

Axe - tak, było kilka pojedynków, jak napisałem wcześniej, to screeny z dwóch różnych :-)

Slipknot - co do przydatności na lvl 40 - mam dwie postaci na lvl 40 i myślę, że się sprawdzam. Healera, którym co prawda mało już gram, oraz tanka, Jagienkę, którą hasam radośnie po LV, kolekcjonując ostatnie superior wardy na palenie Waszej stolicy  ;D (już niewiele brakuje :-P

Zresztą duele też pokazują umiejętność grania daną postacią, opanowanie skillów, walkę w biegu i próbowaniu wchodzenia przeciwnikowi w plecy.

Pozdrawiam całą Enklavę

Edit.
Aa, już rozumiem, chodziło Ci, Slipknot, o przydatność slayera jako klasy...
Cóż, jak narazie faktycznie nie bardzo wiadomo, za jakiś tydzień-dwa się przekonamy ;-)

Pozdrawiam
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #16 on: March 19, 2009, 05:53:17 PM »

Slipknot >> ależ ja wszystko rozumiem, walka to walka...tak sie tylko droczę bo jako healer psychopata chciałabym zarówno healowac jak i... mordować a nie udostępniono mi do tego celu nawet scyzoryka  ;D ale będę próbować...łatwo sie nie poddaję a śmierć i siniaki zaliczam do jednego z czynników ryzyka które warto ponieść  ;)
Tak więc wybaczam i...zabije! ;D  ;)

A co do odwiedzania naszego forum nie tylko nie mamy nic przeciwko ale wręcz zachęcamy. To mogą byc interesujące wymiany poglądów. :)
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #17 on: March 23, 2009, 03:41:56 AM »

Eh ta enclava, tylko mnie zobacza to kilku na mnie od razu biegnie. Dzis przynajmniej Slipknot dostal kilka razy goracy prysznic na scenario ;).
PS. bardzo ciekawe dla mnie byly by ustawki, powiedzmy 6 na 6 albo 3 na 3. duzo mozna by sie bylo z tego nauczyc, ze o renown nie wspomne  ;)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #18 on: March 23, 2009, 11:20:20 AM »

Nie wiem co wszystkich napadło z tymi ustawkami  ::)

Jokero>>może masz najmniej życia że idziesz na pierwszy odstrzał  ;D albo masz jakis magnetyzm w sobie  ;)

Coś mi się wydaje, że destrowymi czopkami będą w przyszłości same kłopoty  ;) Niby Nitro taki jeszcze niewyrośnięty a już jest nieznośny ;)
Mam nadzieję że nasze arbuzy będą równie wkurzające  ;D
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #19 on: March 23, 2009, 12:49:23 PM »

wciaz jeszcze orvr jest ich , ale scenario wczoraj byly nasze ;) , wiec powoli sie nam wyklarowuje ekipa , a jak bedzie nas ok 9-10 osob biegajacych razem , to strzez sie Enklavo ;)
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #20 on: March 23, 2009, 02:05:38 PM »

Tarell> masz racje z tym HP mam tylko 6k.

Brakuje nam zawsze tankow na pierwszej lini, to cos co enclave lubi najbardziej wykorzystywac. Poczekamy na naszych krasnoludzkich zabijakow i zobaczymy jak to bedzie wtenczas.  ;D
Slipknot
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7



« Reply #21 on: March 23, 2009, 02:48:01 PM »

Jokero.. popraw mnie jesli sie myle ale dalbym sobie glowe odciac ze nie bylem wczoraj na zadnym scenario. Z racji wlasnie tego ze odwiedzilem serwer na chwile tylko, biegalem bez heala wiec byc moze wlasnie dlatego masz troche radosci z moich zgonow:) (AG w Praag).. Ale obiecuje ze juz dzis bede normalnie i jak sie tylko zobaczymy postaram sie soczyscie przywitac ...;)
PS.
Gwoli wyjasnienia, choc moge mowic tylko za siebie nie za kolegow... ja nie mam Ciebie na topie listy ulubiencow, dopoki renown za Ciebie nie przekracza 200. Wez przyklad z Tarell, zrob jeszcze z 10 leveli i zareczam Ci ze zmienie priorytety ;)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #22 on: March 23, 2009, 05:28:02 PM »

Jokero >> ani sie waż słuchac Slipknota! branie jakiegokolwiek przykładu ze mnie nie prowadzi do niczego dobrego  ;D

Yacah>> dołączyłes do grupy później więc nie wiesz jakie bęcki dostalismy wczesniej na scenario  ;D ale może niech to lepiej pójdzie w niepamięć  ;)

Prawdą jest, że atrakcyjność postaci jest wprostproporcjonalna do uzyskanego RR. Ostatnio po przekroczeniu pewnej bariery rankowej ilość moich "adoratorów" drastycznie wzrosła. Nigdzie juz nie jest bezpiecznie. ;) Wczoraj pewna napalona sorcka wyciągneła mnie w ciemny zaułek Praag aby nie dzielić się rp z nikim. Musiałam wyglądac tak... niewinnie, hyhy. Uzyskałam prawie 400 rp za jej śmierć  ;) Wiecej walczyć nie chciała  :(
Ze zgrozą patrzę w przyszłość a niebiosom tylko dziękować mogę, że obdarował moją Amke na tyle psychopatycznym umysłem, że wytrzymuje taką "popularność". ;)

Slipknot>> ależ byłeś wczoraj na scenario...wprawdzie widziałam Cie tylko na jednym ale akurat w temacie " czy i ile Enklavy jest na scenario" można mi zaufać. ;) Upraszam zatem o nieodcinanie sobie głowy samemu, tylko pozwól ze ja to zrobię..obiecuję że będzie szybko i bezboleśnie  ;) no może troche się poznęcam..ale tylko odrobinkę  ;)
Przy okazji przekazuję pozdrowienia dla Mai  ;) cały czas liczę, że uda mi sie kiedyś wyłowić tę śliczną sorckę z obstawy ochroniarzy i heala  ;) mniam  ;)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #23 on: March 23, 2009, 08:10:01 PM »

Enklawa zaczyna być męcząca ;)

Ja rozumiem, że mój Inkwizytor może działać im juz na nerwy (niejednego Enklawowca mam na koncie), ale co im mój biedny i spokojny Kostuch zawinił. Leczę sobie spokojnie za linia frontu swoje party, a Ci jak tylko mnie widza to całą watahą za mną :(
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #24 on: March 24, 2009, 09:58:36 AM »

Slipknot----> Zaufaj Tarell, byles na scenario i zostales goraco przyjety ;)
Tarell ----> nie bede go sluchal, niczego ciekawego nie napisal :P
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #25 on: March 24, 2009, 12:30:15 PM »

W takim razie pragnę gorąco i uprzejmie poprosić, aby biednego GM-a (który celowo i specjalnie renowna ma niskiego ;P) zostawić w spokoju ;-).

A tak poważnie - IMO renown nie jest tu aż tak ważny, przynajmniej nie w przypadku Twierdza vs Enklava. Zawsze jak widzimy Enklave lecimy jak narwani i z tego co widzę Wy Enklavowicze macie tak samo :). W końcu wczoraj na ORVR ganialiście mnie, choć jak już wspomniałem renowna mam niskiego ;-).

Ale miło i fajnie jest dzięki temu, że się atakujemy, bo takie międzygildiowe boje są bardzo emocjonujące.

Do zobaczenia na RVR :).
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #26 on: March 24, 2009, 01:08:13 PM »

Na wstepie pozdrawiam Enklave , naszych stalych (choc drogich) dostarczycieli renowna i adwersarzy ;) ... fajnie miec sie z kim bic i biegac  ... z bojow w praag powstanie niedlugo kolejny odcinek opowiadania ;) ...

A tak poza tym , to wczoraj i tak rzadzilismy na kilku scenario , gdzie cale destro biegalo z orderowskim pugiem jak dzieci we mgle , a my przejmowalismy BOsy :) ... long live Twierdza :) ... i nasz cookie monster GM :)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #27 on: March 25, 2009, 10:25:04 AM »

Czasmi odnoszę wrażenie, ze większość przyjmuje te nasze potyczki z Enklavą  zbyt personalnie. W takich zabawach nie ma znaczenia jaki to nick tylko z jakim szyldem gildyjnym biegamy. W sumie najbardziej mi żal nieuświadomionych nowalijek gildyjnych z obu stron. ;D
Choc przyznac muszę, że ja mam kilka swoich ulubionych nicków, ale to już inna bajka.  ;)
Zastanawiam sie czy nie powinnismy w regulaminie rekrutacyjnym dodać punktu : " czy juz wiesz co to Enklava? jesli nie, zapytaj...twoje życie stanie sie łatwiejsze "  ;D
Pages: 1 [2]
  Print