Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Holy vs Shadow  (Read 6393 times)
Yamana
Gość
« on: May 22, 2008, 04:53:59 PM »

Znalazłem takie 2 przykładowe buildy:

Discipline+Holy

Shadow

Jak sądzicie czy któryś z nich jest dobrym wyjściowym buildem na w miarę szybki exp?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: May 23, 2008, 08:12:57 AM »

Znalazłem takie 2 przykładowe buildy:

Discipline+Holy

Shadow

Jak sądzicie czy któryś z nich jest dobrym wyjściowym buildem na w miarę szybki exp?

Shadow da ci zawsze większy dps i szybsza regeneracje many = więcej xp na level. Ale wszystko zalezy od twoich preferencji i sposobu grania.

Ja gram na holy i na dps nie narzekam ;)
Yamana
Gość
« Reply #2 on: May 23, 2008, 11:10:57 AM »

OK już mi parę osób pisało co i jak ... ustawię się na shadow a na 70 zmienię na holy tylko będę musiał pokombinować sam z buildem bo widzę że już praktycznie nie ma kogo pytać o zdanie ...

Jaką broń zalecacie dla priesta? Obojętnie byle dobre staty były ?
QM/Calanthe
Gość
« Reply #3 on: May 23, 2008, 11:21:51 AM »

Podstawową bronią w lvlowaniu będzie o dziwo wanda - staraj się zatem mieć zazwyczaj jak najlepszą różdżkę. Co do buildu to faktycznie różnie ludziki lvlują ale chyba żeby nie przekombinować z ustawianiem pkt proponuję byś jednak lvlował w szadoł. Pierwsze pkt wydaj koniecznie w Spirit Tap - to zapewni ciągły powrót many. Jeśli się zdecydujesz na szadoł, to nie wrzucaj pkt w holy i dyscypline - ciągnij aż do zmiany formy na szadołform. Ja tak grałem pristem i całkiem całkiem - choć w porównaniu do maga - dźwięk smite i szum wandy usypia..
Pozdróffka
QM/Calanthe
Piast
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #4 on: May 23, 2008, 11:56:19 AM »

O ile levelowanie priesta nie jest zbyt fascynujące, to podczas leczenia w instach/rajdach usnąć się nie da ;)
Różdżka + talenty improved wand = niezły dps nie kosztujący many.
W specu shadow masz dwie metody przerywania rzucania czarów Psychic Scream i Silence, dlatego dość łatwo się walczy z mobami casterami, ponadto Psychic Scream to świetna metoda na przyoszczędzenie na leczniu, mob sobie biega a Ty go ostrzeliwujesz różdżką (i tak do us...  :P )
Jak zamierzasz się przestawiać na leczenie to przed 70 wybieraj w questach nagrody healerskie. Sprzet do dps dużo łatwiej kupić na AH.
Pages: [1]
  Print