Pages: [1] 2 3 4
  Print  
Autor Topic: Lifetime  (Read 16941 times)
Alearen
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 157


« on: May 10, 2010, 10:29:49 PM »

Do 30 czerwca lifetime kosztuje zaledwie 150$!!! Jeśli ktoś to napisał to usunąć  topic i przepraszam za spam
Azabrild
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #1 on: May 10, 2010, 11:36:12 PM »

Oferta, którą dostałem mailem mówi o 75 funtach, co jest dużo mniejszą sumą po przeliczeniu na złotówki, ale po zalogowaniu pojawia się 150$. Widziałem, że po przestawieniu kraju w opcjach konta na UK cena zmienia się jednak na 75 funtów i moje pytanie jest takie czy ktoś już może kiedyś płacił w funtach przestawiając kraj i czy codemasters w ogóle przyjmuje taką transakcję?
Yarden
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 71



« Reply #2 on: May 11, 2010, 08:04:02 AM »

75 funtów. Grzechem byłoby nie skorzystać :) I tak stałem się szczęśliwym(?) posiadaczem :D
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #3 on: May 11, 2010, 09:17:51 AM »

Też skusiłem się na ... dożywocie  :P
Tak się spieszyłem że płaciłem w dolarach i wyszło trochę drożej  - po przeliczeniu 479,41 zł.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: May 11, 2010, 10:19:40 AM »

I tym samym szczęśliwe grono dozywotnich lotromaniaków radośnie rośnie:)
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #5 on: May 11, 2010, 03:17:59 PM »

Ja sie pewnie tez skusze, jeszcze tylko wydatki na ten miesiac musze przekalkulowac.  ;)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #6 on: May 11, 2010, 04:30:14 PM »

Nie da rady zapłacić w funtach z Polski.

Można zmienić sobie kraj w koncie CodeMasters i wtedy pojawia się opcja w funtach, ale transakcja PayPal / kartą kredytową nie zostanie zweryfikowana ze względu na różne dane adresowe.

Żeby to zadziałało trzeba by mieć kartę przypisaną do konta w Wielkiej Brytanii lub PayPala ze zweryfikowanym adresem na wyspach.
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #7 on: May 11, 2010, 04:38:04 PM »

Murkar wlasnie zaplacilem za Lotro w funtach PayPalem i nie bylo problemu. Zabralo mi 363 zl z konta.

Wiec jak widac dziala  ;)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #8 on: May 11, 2010, 05:40:47 PM »

Hmmm, może to w innej grze nie chciało mi zadziałać...
Jak się udało, to super. Sorki za mącenie. Kupować LifeTime! :D
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #9 on: May 11, 2010, 06:57:21 PM »

Ja właśnie się szykuje do zakupu ;D Kraj zmieniony, zobaczymy czy to przejdzie :)
Edit:
Your game time has been extended accordingly, and your next payment is due before 01/01/70
Działa  ;D
Zmiana na UK i płatność przez PP jest możliwa, a to dlatego że PP działa jako pośrednik. Kasa pobierana z polskiego konta/karty, najpierw trafia do PP a dopiero potem do COG. Próba zapłaty bezpośrednio kartą kończy się zmianą kwoty na stawkę europejska lub amerykańską (110 EUR lub 150$). Co w skrajnym przypadku robi nawet 120zł różnicy. 
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #10 on: May 12, 2010, 09:56:36 AM »

A ja właśnie w drugą stronę, od dawna usiłuję pozbyć się lifetime, całego konta, bo wogóle nie gram już od dawna, chyba że czasem mnie coś najdzie, wtedy może z tydzień raz na pół roku zagram.
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #11 on: May 12, 2010, 10:10:05 AM »

Zmiana na UK i płatność przez PP jest możliwa, a to dlatego że PP działa jako pośrednik. Kasa pobierana z polskiego konta/karty, najpierw trafia do PP a dopiero potem do COG.

To akurat nie jest do końca prawda.
Ustaliłem już, że moje wcześniejsze wątpliwości czy zmiana kraju zadziała dotyczyły nie LotRO a BattleForge - i tam zmiana kraju również powoduje zmianę waluty (z euro na dolary w tym przypadku), ale zapłacić nie można, bo mój PayPal adres jest w Polsce a nie w Stanach.

Można więc wprowadzić weryfikację kraju z poziomu PayPala, co jest zresztą rozsądne, skoro sprzedający nie otrzymuje danych osoby kupującej, to zachowuje możliwość sprzedaży określonej grupie klientów.

Po prostu CodeMasters ma to gdzieś... dziwne jest to zważywszy, że już po wcześniejszych tego typu promocjach ludzie pisali na forum oficjalnym, jak duże sumy można było zaoszczędzić zmieniając walutę.

Good for us :D.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #12 on: May 12, 2010, 02:11:03 PM »

Twoje zamówienie       Subscription to LOTRO
   
Cena    75,00 GBP    /    376,29 PLN  :)


ps. korzystam z clickandbuy - tam mogę zapłacić przelewem. Do karty kredytowej nikt mnie nie namówi :P
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #13 on: May 12, 2010, 03:47:44 PM »

Ja mam debetowke VISA Elektron w MBanku i do PayPala jest wystarczajaca  :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #14 on: May 13, 2010, 09:08:30 AM »

Ja podobnie jak Tarq korzystam z Visy Electrona z kodem C V V 2 - spokojnie można zarejestrować taką kartę w paypallu a potem płacenie w COG idzie gładko ;)


pozdrawiam
Pages: [1] 2 3 4
  Print