Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Instancje - LFG  (Read 16622 times)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« on: September 12, 2009, 03:04:33 PM »

Tyle się ostatnio dzieje, że aż pomyślałem... napiszę coś ;)

Jeśli ktoś to czyta to znaczy, że już mnie nie ma .... moment, moment... coś nie tak...

Jeśli ktoś to czyta i jest chętny na instancje w Altdorf, BastionStairs, VoltureLord, w porywach do LostVale, proszę dajcie znać :)

Teraz lepiej...
Jergoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #1 on: September 14, 2009, 10:42:02 AM »

Jestem chętny na wszystko, no może poza sewers w Altdorfie. Z 40ka na karku juz chyba nie wypada...:P
Spopielacz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #2 on: September 14, 2009, 11:36:09 AM »

Jestem chetny na LV moim BW, potrzebny mi DP 4 części, chętny jestem na BS tu mog BW albo KoBSem i chciałbym go zrobic raz do końca, co do VL to mogę spróbowac, ale jak tam byłem kilka razy to było okropnie, wipnięcia co chwilę, więc jak partyniezłe to mogę pomóc, BW albo KoBS.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #3 on: September 22, 2009, 04:58:38 PM »

Tak dla odświeżenia tematu, ponawiam zaproszenie... szczególnie do nowych graczy.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: September 22, 2009, 05:09:31 PM »

jakbys potrzebowal healera Tryg to moge isc WP-kiem, mam chyba 4 czy 5 greater wardow. Najchetniej na LV.
Daj tylko wczesniej znac przez forum bo normalnie loguje sie tylko jak mi serwer FE wylaczaja  ;)
Sallik
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #5 on: September 22, 2009, 08:13:33 PM »

ja też chętnie pójdę na LV - nie mam jeszcze żadnej części Darkpromisa
na krypty/tunele też chętnie wyjdę bo nadal brakuje mi klaty, butów i rękawiczek Sentinela
to oczywiście WP-ekiem

A na niższym levelu to mam SM-a na 31 wiec to już prawie czas na Bastion

Dajcie znać na forum przed planowanym wyjściem to na pewno się pojawię
Lukathorr
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #6 on: September 23, 2009, 06:46:39 AM »

RP zgłasza gotowość :) Zawsze bardzo chętnie bo juz mam dosc gunbadu i jednej scieżki BS.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #7 on: September 23, 2009, 12:47:54 PM »

mam dosc gunbadu i jednej scieżki BS.
A którą ścieżkę gonicie, bo nie ukrywam, że na 1PQ środkowej bym przeszedł się choć raz po woreczek. Chyba że już tam popsuli bronie ?

Jak skompletuję czapeczkę GW to na LV, z takim healem, mogę iść nawet jako MT ;)
Jak coś to się pociągnie któregoś z naszych licznych tanków.
Lukathorr
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #8 on: September 24, 2009, 07:02:22 AM »

Heh BS środkowa:) bronie sa git juz mam dwa bloodmoony:)
Ja chętnie wezme udział w takich rajdach tylko w kalendarzu niech ktos zapisuje tak ze dwa dni przed to uzbieramy zawsze chętnych.
Ja po prostu nie zawsze mam czas a z wyprzedzeniem to sie zawsze cos wygospodaruje:)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #9 on: September 30, 2009, 10:42:43 AM »

na jutro na 20.30 w kalendarz gildyjny wpisałem wyjście na Tunele Północne (czepek), żeby zobaczyć jakie będzie zainteresowanie i jak nam będzie szło.

W osobnym wątku zbiera się już ekipa na 1.PQ BS-środek w polowaniu na woreczki.
Wstępnie rozmawiałem też z zaprzyjaźnioną gildią o uzupełnieniu ewentualnych braków ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #10 on: September 30, 2009, 11:38:25 AM »

moge sie przejsc dla samego uswiadczenia Tryg w grze :)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #11 on: September 30, 2009, 03:10:45 PM »

jestem codziennie :P

czekam na event i potrzebuje tanka podrasować żeby używać:
Quote
Basic - Fiendfang: Provides a 10% bonus to healing, damage, Renown, and XP for three days.
ale jak mają się te 3 dni do bonusu z dawnych eventów, na stałe 5%

Coś w Instancjach się pozmieniało po tych patchach, głównie o drop chodzi i bug-packi, żeby nie marnować czasu, gdy się okaże że miniboss jest nie do ruszenia ?


ADD:
Z WBT-N zrobiły się krypty i tunele północne, które wyczyściły 2 WP (4 części w tym podwójna klata) + rękawiczki IB i coś dla sojusznika. Nie było więc źle, mam nadzieję, że podbudowani sukcesami (trochę mało dps na początku było, więc dłużej niż zwykle szło) chlubne tradycje instancjowe zostaną odnowione, co by lepiej radzić sobie na RVR, szczególnie osobom bez odpowiedniego renown rank  :D
Jergoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #12 on: October 06, 2009, 03:05:10 PM »

Mam propozycję wyjścia na krypty i tunele jeśli będzie czas w środę 7 X ok. 20:30. W Guild calendarze event będzie allincowy żeby szybciej zebrała się ekipa.
Skład: 1-2 tanki, 2 heale oraz 2-3 DPS.

Obecnie:
Main tank:
Off-Tank/DPS:
DPS:
DPS:
Heal: Jergoo
Heal:
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #13 on: October 09, 2009, 04:10:41 PM »

To może dzisiaj jakoś ? Zanim wojenna weekendowa zawierucha uderzy w nas z pełną siłą :-)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #14 on: October 09, 2009, 08:33:11 PM »

eee, bys wczoraj zostal chwilke dluzej , to bys poszedl z nami ... ja moge dzisiaj healer/dpsem isc ... ale czy bedzie sklad , ciezko powiedziec , najwyzej jakies randomy wezmiemy
Pages: [1]
  Print