Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Slayer JEST przegiety...  (Read 9155 times)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« on: March 24, 2009, 08:47:01 AM »

Slayer ewidentnie jest przegiety - bez problemu biore na siebie 3 mobow  o poziomach +3 i je zabijam...
I to bez samoleczenia, a z ta taktyka to juz wogole jest szal.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #1 on: March 24, 2009, 09:22:19 AM »

ta taktyka na leczenie jest dobra ale na pve, w rvr za szybko cie zniukuja zeby cos naprawde dala. Lepsze jest leczenie z mastery w trollslayer, na sc potrafie nim siebie wyleczyc za nascie tysiecy, prawie jak Tarell  ;D
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #2 on: March 24, 2009, 10:03:07 AM »

na sc masz racje, ale w czystym orvr przy braku healerow (PUG) ta taktyka moze byc bardzo przydatna, szczegolnie jesli nie bedzie sie wykonywalo samobojczych misji...
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: March 24, 2009, 10:42:54 AM »

szczegolnie jesli nie bedzie sie wykonywalo samobojczych misji...

Jesteś pewny, że grasz Slayerem? :)

A tak serio:
na PvE mobki o lvlach +3 atakujące w grupach to naprawdę żaden problem, dla większości klas. Dla niektórych dopiero od pewnego momentu, ale jednak.

Championa z lvl +4 idzie ubić WP, to jest dopiero przepak.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #4 on: March 24, 2009, 11:49:48 AM »

Właśnie to miałem napisać - grając WP mogłem pokonać (trochę to trwało, ale jednak) nawet wyższego levelem championa. A tu ten 'magaprzepakowany' slayer ma problemy z championem na swoim poziomie?  ;D
Fakt, dmg ma spory, ale ogólna przeżywalność rzekłbym - przeciętna ;)
Ale może to dlatego, że jeszcze niski poziom mam? ;)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #5 on: March 25, 2009, 01:21:52 AM »

majac ze sciezki trollslayer heala, moge spokojnie zabijac champy w okolicy mojego poziomu i nawet sie nie spoce  ;)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #6 on: March 25, 2009, 02:05:44 AM »

A ja jako WP nawet przed wyborem jakiejkolwiek ścieżki spokojnie zabijałem champy o 2 lvl wyższe ;P

RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #7 on: March 25, 2009, 06:33:30 AM »

Legnar wlasnie wygral rownoczesna walke z 3 champami na swoim lvlu... przebijesz? :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: March 25, 2009, 07:59:21 AM »

Ojcem Legnara jest Chuck ;D tylko nikomu o tym nie mówi, i dalej biega załatwiając choppy z pół obrotu.
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #9 on: March 25, 2009, 08:16:05 AM »

Jestem z cała stanowczością gotów potwierdzić ze Slayer to przegięcie  ;D
Przynajmniej do poziomu T3  8)

Wczoraj mój Zabójca (lvl 22) zdjął Socerke na 29 lvl - i to nie na zasadzie zamęczenia panienki a dosłownie w kilka sekund  ;D Nie powiem.. miłe to było  ;) ale obiektywnie trzeba stwierdzic ze jednak troche to dziwne, aby tak łatwo zaliczyc killa na postaci o tyle lvl wyzszej. Można co prawda wysuwac teorie typu: nie umiała grać, słaby sprzet (tylko ze w tym przypadku to zaden argument bo sam biegam w zielonkach z poziomu T2) etc. Nie zmienia to faktu ze nawet jakby była afk zdjecie wyzej lvl postaci zanim jeszcze sie dobrze rozgrzałem jest lekko przegiete - czuje podskórnie nerfa... jak nic doczekamy sie nerfa  :'(
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #10 on: March 25, 2009, 04:34:51 PM »

Ojcem Legnara jest Chuck ;D tylko nikomu o tym nie mówi, i dalej biega załatwiając choppy z pół obrotu.

Chyba Chuck ma sporo dzieci, bo wczoraj spotkalem czopka o nicku Chop Norris  ;D
Wczoraj mój Zabójca (lvl 22) zdjął Socerke na 29 lvl

Poczekaj az wejdziesz na t4 i wykapiesz sie w budyniu na berserku...Dobrze ze Tarell nie stracila jeszcze calkiem cierpliwosci do malych arbuzow  ;)
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #11 on: March 26, 2009, 08:22:18 AM »

Budynik znam aż za dobrze :P (na T3 jest równie skuteczne jak na T4) - ale go znerfia... MUSZĄ znerfic! to chore AOE wogóle jest do kompleksowej zmiany, bo niszczy totalnie rozgrywkę  (i nie tylko chodzi o budyń a o wszelkie formy aoe).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #12 on: March 26, 2009, 08:26:29 AM »

Nono Mythic wara od AOE heala... wrrrrrr...
Aerdyn
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #13 on: June 02, 2009, 09:54:32 AM »

Wczoraj na pq +1 udało mi się wp zdjąć hero + 2 champów jednocześnie, trwało wieczność i wymagało potków leczących ale poszło. Niestety w rvr nie ma tyle czasu i wp kosi rzadko>
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #14 on: June 02, 2009, 10:30:53 AM »

gdzies jest topic a propos solowania BO na T4 - Legnariusa :) , WPek jest najbardziej przegiety solo :) (zapewne do 1.3) ... pozdro
Pages: [1] 2
  Print