Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Rise of the Hut carte?l  (Read 9436 times)
Kordo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« on: December 22, 2012, 02:47:47 AM »

Dobrze rozumiem ze dodatek kosztuje kolo 50zl? Dla subow mialo byc tak kolorowo wszystko i za darmo... i musze jeszcze powiedziec ze zasilanie mi w kompie poszlo teges i prawdopodobnie wroce do gry w styczniu chyba ze moj maagiczny laptop smignie:(
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: December 22, 2012, 08:22:06 AM »

71,99zł. Dla subów -50%.
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #2 on: December 22, 2012, 09:55:03 AM »

Dokładnie 35,99 zapłaciłem. Nie jest to jakoś bardzo dużo w stosunku do innych gier i dodatków do nich wychodzących ;)
Cena to "pikuś". Byle czegoś nie sp.... khm, zepsuli. Bo jak zrobią to samo co z itemkami na pvp to się mega wkurzę i przestanę grać. Zbierałem cały set war hero i kupowałem go za ranked WZ commendations. Teraz można go kupić za zwykłe commy... czyli coś co mi zajęło kupę czasu, pracy i wysiłku, można teraz zdobyć w parę dni. Jeśli zrobią to samo z itemkami na PVE, to nie ręczę za siebie. Mam nadzieję że zrobią to z głową, a nie że miliony kredytów i dziesiątki molecularów które wydawałem na mody itp pójdą się rypać, bo ktoś ubierze się tak samo jak ja w tydzień.

Ciekawi mnie jeszcze co zrobią z OPSami. Mam nadzieję, że skoro my będziemy mieli 55 leveli - co za tym idzie - więcej życia i nowe skille, to trudność obecnych OPSów też podniosą. Bo to się będzie mijało z celem, skoro na razie nie wprowadzają żadnego nowego OPSa na 55 level. Nie będzie żadnych wyzwań w tej grze, a ludzie z czasem przestaną w to grać.
Q-ho
Gość
« Reply #3 on: December 22, 2012, 12:43:09 PM »

Ciekawi mnie jeszcze co zrobią z OPSami. Mam nadzieję, że skoro my będziemy mieli 55 leveli - co za tym idzie - więcej życia i nowe skille, to trudność obecnych OPSów też podniosą. Bo to się będzie mijało z celem, skoro na razie nie wprowadzają żadnego nowego OPSa na 55 level. Nie będzie żadnych wyzwań w tej grze, a ludzie z czasem przestaną w to grać.

Na 55lvlu chcesz nadal grać obecne opsy...? Trochę się to mija z celem i jeśli naprawdę bioware tak zrobi to straci naprawdę dużo graczy. Nowy dodatek = Wyższy lvl cap = nowe miejsce do questów = nowe flashpointy = nowy ops. Jeśli tak nie zrobią znaczy że się nie znają kompletnie na MMO :P
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #4 on: December 22, 2012, 12:56:15 PM »

Quote
Na 55lvlu chcesz nadal grać obecne opsy...? Trochę się to mija z celem i jeśli naprawdę bioware tak zrobi to straci naprawdę dużo graczy. Nowy dodatek = Wyższy lvl cap = nowe miejsce do questów = nowe flashpointy = nowy ops. Jeśli tak nie zrobią znaczy że się nie znają kompletnie na MMO :P

Nie no, wiadomo, że chciałbym nowe instancje rajdowe.. ale niestety nie wyczytałem nigdzie informacji, że ma być jakiś nowy OPS razem z tym dodatkiem.  Mam nadzieję, że jestem "nieoczytany" zbyt dobrze w temacie i tyle.  Ale jeśli faktycznie nic szybko nie wejdzie do rajdowania na level 55 to umrę z nudów. Nie chcę przebiegać przez obecne OPSy jak przez Black Talon zanim wypuszczą coś nowego...
Q-ho
Gość
« Reply #5 on: December 22, 2012, 01:03:54 PM »

Pewnie większą zapowiedz dodatku z istotniejszymi informacjami albo jakiś filmik prezentujący ten dodatek dostaniemy po nowym roku :P Teraz jedynie ogłosili że coś takiego powstaje :P
xaryon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



WWW
« Reply #6 on: December 23, 2012, 02:03:12 AM »

Raczej będziesz chodził na opsy z poprzedniego contentu tylko po to, żeby zrobić questy, nabić achievementy, zebrać gear do nowych opsów... nikt nie zrobi ich więcej niż raz, dwa razy. Przynajmniej dopóki nie wprowadzą nowych opsów.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #7 on: January 25, 2013, 11:49:24 AM »

First look video z Rise of the Hutt cartel
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: September 14, 2013, 08:58:18 AM »

Czy jak wykupie suba to dostane Rise of the Hutt Cartel za free?

Jest jakiś limit czasowy?
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #9 on: September 24, 2013, 08:46:34 AM »

Ja kupiłem suba, wydaje mi się że mam dodatek, nie mam natomiast peta i mounta, ale zakładam że to dostanę po 20 października bo zdaje się do tego dnia trwa promocja...
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: September 24, 2013, 09:07:00 AM »

Tak, ja też wykupiłem suba. Szkoda tylko że po stronie Republiki tak mało osób gra.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #11 on: September 24, 2013, 02:24:55 PM »

To oby tylko się nie okazało, że czegoś tam nie zrobiliśmy. Ja tylko zgaduję, że te podarki to po 20tym października nam dadzą  ;)
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #12 on: October 03, 2013, 10:10:56 AM »

Ja kupiłem suba, wydaje mi się że mam dodatek, nie mam natomiast peta i mounta, ale zakładam że to dostanę po 20 października bo zdaje się do tego dnia trwa promocja...

Tak, te przedmioty dostaniemy 20 października, ale pod warunkiem, że tego dnia będziesz miał jeszcze aktywny sub.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #13 on: October 03, 2013, 02:33:22 PM »

Dla tego też czekałem z aktywowaniem tego, żeby jednym ogarnąć promocję w całości  ;D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #14 on: October 03, 2013, 05:36:33 PM »

To nie czekaj tylko aktywuj. Ludzi na na republice brakuje!
Pages: [1] 2
  Print