Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: [Order] Bastion Stair's  (Read 8076 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #15 on: December 15, 2008, 10:24:57 AM »

Moze w czwartek wieczorkiem wybierzemy sie do BS?  Ja bardzo chętnie.  Nigdy nie bylem, ale podobno jako healer już od 30 ranka można dużo zdziałać.

 Co wy na to?
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #16 on: December 15, 2008, 11:20:07 AM »

Do Bastiona tradycyjnie wieczorem chodzimy w niedzielę, natomiast jeśli chcesz, to zorganizuj wypad czwartkowy (mnie raczej nie będzie - praca).

Popieram wszelką inicjatywę i życzę powodzenia, a także służę radą odnośnie dalszych bossów jak już będę w domu :).
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #17 on: December 15, 2008, 02:49:05 PM »

Eksperymentalnie się piszę, nie wiem tylko czy czasowo uda mi się wytrwać więcej niż jedno skrzydło
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #18 on: December 19, 2008, 01:48:59 PM »

no to wczoraj eksperymentalnie poszliśmy. Na nowym serwerze dość szybko zebrało się 12-15 przypadkowych osób i ruszylismy zdobywać chwałę :)

Zaczęliśmy od lewej ścieżki, 1 PQ - przyszcz, jak burza, ktoś nawet złoty worek wylosował. Potem jakieś 2 HERO smotne (bez PQ) i trafiliśmy na drugie PQ... no i niestety tu zaczął się problem.

Z pozoru wszystko wyglądało normalnie, hero, jak hero, tanki do akcji, dps i... nagle wipe... WTF? oczywiście na chacie zaczęły się oskarżenia jacy to gracze niedoświadczeni, że niektórzy grać nie potrafią (co mnie osobiście wkurza), ale jakoś nie było mądrego żeby powiedział co robić (poza tanki tankują, healerzy healują... :-X) Więc wróciliśmy do tego samego herosa tym razem oddając w pełni dowództwo tym "bardziej doświadczonym" mądralom... i ... to samo wipe.
Oczywiście Ci mądrale (nie mówię o ropianie teraz :D, ale o niejakim mrfloppy np.) narzekając sie wylogowali... i kij im w ucho, trzeba się przyzwyczaić jak tyle luda na serwerze.

Jaki problem napotkaliśmy: Heros był w zwykłym pokoju (2 PQ) ale w pewnym momencie zaczął rzucać, albo skądeś się same pojawiały błyskawice pełzające po ziemi i zadające wszystkim dookoła spory dmg. Nawet wyjście poza pokój healerom nic nie pomogło...

Co bardziej niecierpliwi odpuścili sobie przebijanie się po raz trzeci, ale ja (na lvl 37) jakoś przechodziłem całkiem blisko mobków lv33 i mnie nie atakowały (kolejny dowód na to, że im masz wyższy lvl tym mniejsze agro i odwrotnie) i dotrałem do ekipy, która jakimś cudem ocalała (dzięki jednemy WP z Gwardii, którwmu udało się uciec z pogromu) :).

Suma sumarum dotarliśmy za bramę na arenę... to chyba było 3 PQ a nie boss bo jakoś mi się nie zgadza z Waszymi opisami. Trochę długie to PQ było, ale na końcu trzeba było pokonać LORDa - to był chyba ChaosSpawn, ale żadnych piesków nie było. Niestety brakło nam DPS by go zabić w przyzwoitym czasie a pod koniec chcąc zwiekszyć dps WP przystąpili to ataku, co skończyło sie niestety dekoncentracją i ... wipem :) Rozumiem, że dopiero po tym Lordzie wchodzi się gdzies dalej?

Tak czy inaczej INF leci jak głupi, przechodzą 15 osobami tylko te 2-3 PQ 2-3 razy nabiłem 1,5 "kropki".

Aha z jednego z zabitych Bestigorów (czy jak tam to się nazywa) leci unlock do kolekcji setowej biżuterii. Więc warto "lootować".

To tyle relacji z wczoraj. Szkoda, że niedziela to nie mój dzień, no ale ponegocjuję z żoną tym razem  ;D
ropian
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 181


« Reply #19 on: December 19, 2008, 03:59:54 PM »

Tego bosa trzeba ubić i w zasadzie niema żadnej strategi poza tym ze wszyscy w środku i najpierw tanki łapią agro tu niema czaszek czy innych pierdołek które trzeba rozwalić .Byc może za słabe tanki były niestety ale wole miec polska normalna grupę niż randomow i wole jak sie pisze po polsku
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #20 on: December 21, 2008, 02:59:02 PM »

Hej,

Dzisiaj na BS mogę się spóźnić koło godziny, bo tu walczę z czymś w pracy.

Pozdrawiam,
Keroth
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #21 on: December 21, 2008, 08:53:01 PM »

Spoko, przynajmniej sobie lewą ścieżkę pociągnąłeś, a ja mam co chwila jakieś disconnecty dzisiaj...
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #22 on: January 09, 2009, 01:08:54 AM »

Jacyś chętni na weekendowy wypad, czy już wszyscy przerzucili się na instancje w Altdorf ?

Edit:
Może sobota, 19.30 , bo minie weekend zanim coś ustalimy :-(
Dodany event w kalendarzu
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #23 on: January 09, 2009, 01:28:29 PM »

Ja się piszę.

Taka drobna uwaga mi sie nasunęła po ostanim wypadzie: ludzie, czytajcie tego cholernego chata i słuchajcie co się mówi na vencie. Na lewej ścieżce to ma jeszcze małe znaczenie, ale jakbyśmy chcieli iśc robić dalsze - to już nie ma bata, wszyscy musza mieć venta/tsa i wszyscy muszą się słuchać.

A tymczasem było tak, że mówi i pisze się po kilka razy, że bossa na piewszym PQ bije tylko tank, a reszta ma zdejmować bannery - a potem okazuje się, że zaczynamy zdejmowac drugi banner, a tu boss pada, bo DPSi radośnie go naparzali zamiast się słuchać dowódców/ludzi, którzy w BS już po parę razy byli. To naprawdę a) wkurza, b) rodzi obawy o to, co będzie dalej, na prawej i środkowej ścieżce.

Oki, to był pierwszy (dla mnie) wypad z nowymi aliantami, ale zasady współpracy ustalić/przekazać trzeba już teraz. Z Gwardią dogadaliśmy się świetnie, mam nadzieję, że i z pozostałymi gildiami się to uda.
Pages: 1 [2]
  Print