Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Guardianowski wypad  (Read 5086 times)
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« on: May 28, 2010, 09:20:17 PM »

Doszły mnie ostatnio słuchy o wypadzie kapitańskim na żółwia. Zastanowiwszy się chwilę uznałem że można by zorganizować jego guardianowski odpowiednik - niestety nasza klasa ma odrobinę mniejsze pole do monewru niż większość klas. Jedyną odpowiednia instancją - lub w tym wypadku skirmishem - jest Protectors of Thangulhad. Czemu? Ten skirmish został przetestowany przeze mnie oraz innego tanka z naszego kinshipu przetestowany. Cała trudność polega na tym żeby ciągnąć moby do obszarów rażenia balist - a jaka klasa nadaję się do tego lepiej niż tank? Myślę że moglibyśmy przetestować opcję sześcioosobową, ale jaką wtedy zastosować taktykę? Czy 2 osoby strzelające z balist, 2 "ciągnące" i 2 stojące przy wejściach czy np. jedna osoba przy baliście reszta "w polu". Niestety nie wiem ile mobów tam będzie więc nie mam potrzebnych do podjęcia decyzji informacji. Data i godzina do ustalenia, nie musi to być jednorazowy wypad, a nade wszystko proszę kolegów guardianów o wypowiadanie się na ten temat  ;)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #1 on: June 10, 2010, 12:25:09 PM »

jedyny problem, że to tego skirmisha trzeba mieć booka ;/
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #2 on: June 10, 2010, 06:58:39 PM »

Niestety. Myślę jednak że nasz "piątka z bg" i paru innych tanków ma go zrobionego, więc zależy to głównie od naszych chęci. ;)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: June 10, 2010, 08:12:41 PM »

Coś trza zorganizować koniecznie. Szóstkę zabijaków spokojnie znajdziemy, natomiast z 12 może być niestety znacznie ciężej. Tym bardziej, że biorąc pod uwagę taki rift chociaż może być spory problem z traitami itp i trzeba by wtedy rozdzielić rolę na tankerów i dps, a tu pojawia się problem, że w okolicach 50 lvlu nie ma się jeszcze za wielu konkretnych traitów pod dps, natomiast ciężko na 50 lvlu utrzymać agro w starciu z tankiem na 65 ustawionego pod op, który będzie znacznie mocniej trzymał aggro. Spróbować w sumie i tak zawsze można i zobaczyć jak to wyjdzie. Builda na 50 lvlu pod dps i tak się będzie dało złożyć i wtedy można złożyć skład na przedziale około 50 - 65 lvlu, a w takim układzie myślę, że dało by radę zebrać 12 osób. W razie, gdyby brakło guardów można uzupełnić przecież kolegami wardenami i utrzymać ducha pancernego albo od razu złożyć taki koedukacyjny skład ;].
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #4 on: June 10, 2010, 08:15:36 PM »

Khele - zrób ze mną jedno Protectors of Thangulhad na guardianie. I potem przedstaw swoje zdanie  :)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #5 on: June 10, 2010, 08:21:47 PM »

Spoko może jutro się uda przejść.
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #6 on: June 10, 2010, 09:00:48 PM »

nie no to juz przesada:) poczekalibyscie troche moj guard jest jeszcze za mlody ale pare dni i bede tez mogl sie wybrac:)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #7 on: June 10, 2010, 09:15:32 PM »

Spoko tutaj jeszcze przygotowania i wybadanie gruntu trochu zajmie także jeszcze czasu masz ;].
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #8 on: June 10, 2010, 09:25:32 PM »

Młodsi guardzi będą mogli być operatorami balist więc spokojnie  ;)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #9 on: June 10, 2010, 09:35:18 PM »

No w przypadku Thangulhad to tak, ale ten mój mały wywodzik był odnośnie rifta bardziej i dzisiaj zamieszczonego filmiku ;].
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #10 on: June 10, 2010, 10:00:24 PM »

nie powiem ale weszli mi na ambicję jak zobaczyłem filmik :)
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #11 on: June 10, 2010, 10:15:39 PM »

A co my gorsi? Dajcie mi karny skład, to kiedyś to zrobimy :). Trzeba kiedyś przysiąść i posollować skirmy i insty a potem rift  ;) Trzeba tylko się zebrać i to obgadać.
PS: Potrzebna mi 6stka śmiałków gotowa poświęcić przynajmniej jeden dzień w tygodniu na szlifowanie klasowych umiejętności.
To co pomożecie?
Pages: [1]
  Print