Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Guardian w HD  (Read 12735 times)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #15 on: December 10, 2013, 10:22:19 AM »

Tak bardzo DPSu nie testowałem (2h 95 jeszcze do zrobienia), ale inna warta uwagi sprawa "czerwonego" Guarda jest Overhelm, który ściąga bleedy, a za to zadaje potężny dmg. Bleedów możemy zestackować 10, mi Overhelm ładne liczby robi nawet na 1st age 85. Cryt rating i Damage warte uwagi.
Flecio
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Reply #16 on: December 16, 2013, 03:13:19 PM »

Ja w czerwonym drzewku biegam z jednoręcznym mieczem i tarczą, drzewka mam rozłożone tak że w niebieskim dobijam do shield smash (swoją drogą całkiem sympatycznie ten shield smash crytuje, najlepiej mi się udało uderzyć za blisko 20k, tak średnio to od 10k do 15k)a reszta punktów w czerwone. Takie ustawienie pozwala guardowi na bardzo dużo, dzięki temu że da się na słabym sprzęcie do dpsu wbić cap na phys mitigation i block do tego heale z drzewka czerwonego jest takiego guarda strasznie ciężko ubić. Dps też nie jest tak strasznie dużo słabszy niż z bronią dwuręczną, dzięki potężnym uderzeniom tarczy i bleedom które z jednoręczną bronią biją chyba tak samo mocno jak z dwuręczną .

Sprzęt mam na razie taki jaki miałem kończąc questowanie (plus broń i pasek sec age 95), ledwo 18k hp, a daje rade wysolować ten rajdowy warband nad helms deep (priestes of coś tam ten z pająkami) i instancje 6 osobowe. Lepszy sprzęt będzie i prawdopodobnie rajdy też będą do wysolowania.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #17 on: December 17, 2013, 09:51:20 AM »

Quote
we will be removing the resist chance from force taunt skills
to dopiero w next patchu. Ale w takim razie po co legacja?
Flecio
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Reply #18 on: December 17, 2013, 12:50:03 PM »

Pewnie też ja usuną albo zmienią.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #19 on: December 17, 2013, 12:51:42 PM »

Bo też chyba to nie działa dobrze.
X razy widziałem jak mob robił resist na Frayu, a i tak leciał do mnie na złamanie karku :P
Pages: 1 [2]
  Print