Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Urlopik  (Read 4587 times)
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: June 19, 2012, 11:27:18 AM »

Witam pisałem że mnie trochę nie będzie bo mam robotę. Niestety pomysł z braniem tego do domu został przez szefową zarzucony muszę chodzić i robić w kancelarii. Poza tym w wolnych chwilach staram się do GW wchodzić trochę żeby uzupełnić HoM. Bo nie wiem czy po premierze GW2 jeszcze będzie można, a nie chce się z ręką w nocniku obudzić. Tak więc jakiś czas mnie nie będzie.

P.S. Przynajmniej Cerdentor będzie miał czas dogonić mnie lvlvem xD

PZdr for all Aliiszaa Vhrok

EDIT: Mają pracownika na stałe teraz. Zastanawiam się właśnie czy szukać nowej pracy (chociaż to już by zapewne była praca fizyczna tamta mi się fartnęła). Planuję teraz trochę Zaklinaczką się zająć, więc prawdopodobnie będę siedział na Herfjotur.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: July 20, 2012, 01:31:10 PM »

Przez ten Weekend prawdopodobnie nie będę wchodził, a jak już to mało. Dostałem jakiś czas temu od pewnego miłego Barbarzyńcy z Cymerii kluczyk na bete GW2. Dementuję przy okazji zapewne już narastające plotki, że miałbym rzucić DDO, Pre-Order GW2 poszedł się dawno gonić, bo wolałem zamiast tego kupić Menace of Underdark i sądzę, że lepiej na tym wyszedłem. Nie wiem co musiałbym w tej becie znaleźć, żeby ciułać kolejne 200 zeta (a nawet jak to spoko Was nie zostawię DDO rulez xD). Jakby beta była totalnym dnem albo się okazało, że mam za słabego kompa (też możliwe) to ofc siedzę w DDO. Jak co to planuję posiedzieć też na TSie, a że chyba Beta gw2 ma tez TSa z nami to jak co tam mnie szukać.

Pzdr do najdalszego we wtorek (nie liczyłem o której w poniedziałek się beta kończy bo stoi w GMT -7) a zapewne wcześniej xD
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: August 22, 2012, 07:59:04 PM »

Ponownie urlopik mniej więcej tygodniowy od 23 sierpnia rano do 27 sierpnia najprędzej (możliwe, że dużo to się nie pologuje bo się do szkoły na 3 września będę musiał w parę dni ogarnąć).
Enaryss
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #3 on: August 27, 2012, 09:56:49 AM »

Spoko i tak tylko my gramy. Pozostali nie wchodzą od kilku dni :) Ja teraz zgarniam Epiki ,a w gildii i tak nadal nie mamy +20 lv l... i muszę grać sam.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: August 27, 2012, 04:47:59 PM »

Spoko i tak tylko my gramy. Pozostali nie wchodzą od kilku dni :) Ja teraz zgarniam Epiki ,a w gildii i tak nadal nie mamy +20 lv l... i muszę grać sam.

Mimo to wypada poinformować w każdym razie właśnie pół godziny temu wróciłem właśnie zaraz rozpakuje to co mi z torby zostało (wróciłem z torbą w 6 czy nawet więcej częściach, nie wiem jakim sposobem 8) ).

Jak znajdę chwilę na DDO to wejdę pzdr
Pages: [1]
  Print