Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Crafting dla huntera i rune-keepera  (Read 3060 times)
Milten
Przybysz.
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« on: February 12, 2009, 04:09:41 PM »

siemka ;]  mam takie pytanie grając "rune-keeperem" czego mogę się spodziewać? i jaki crafing wybrać żeby nadawał się do klasy  z tego była i przy okazji to samo pytanie odnośnie "huntera" bo nie mogę się zdecydować jaką klasę wybrać i jaki crafting pożyteczny :/ zastanawiam się nad weaponcrafting ,a woodworker dla huntera? zależy mi też na tym aby jakaś konkretna kasa z tego była.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #1 on: February 12, 2009, 05:39:40 PM »

Hmm co moze sie przydac na wlasny uzytek dla RK .. pewnie Tailor by mogl szyc sobie ubrania, moze jubiler by zrobic bizuterie albo bron, sholar by mogl robic napoje. Co do huntera mysle podobnie .. Tailor, Jubiler, moze scholar, woodworker co by na rozwoj sobie luk zrobic .. bo przy morii sa legendarne, weaponsmitha  chyba potrzebuja wszystkie klasy procz RK ;) ... lecz nie sadze bys zbil na crafcie kokosy ..
Milten
Przybysz.
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #2 on: February 12, 2009, 07:17:55 PM »

to jak kase najlepiej zarobić w LOTRO bo ciągle mnie to zastanawia ;]  i takie mał pytanie poza tematem kupiłem sobie własnie lotro z morią i mam tam 14 dni triala i 30 dni normalnie to jak aktywować najpierw 14 dni potem wpisać jak minie 14 dni te 30 dni ? czy nie da się tak?
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #3 on: February 12, 2009, 07:44:34 PM »

Najlepiej ? hmm rozne sa sposoby .. spekulacje na AH .. zbieranie ore i nim handlowanie, craftowanie jakis broni czy bizuterii, moze inemy na reputacje .. ale chyba najszybszym jest lvl 60 i duzo szczescia .. na drop jakiejs broni 2nd age legendarnej .. i wystawienie na AH. Najlepiej te dla huntera ;)
Milten
Przybysz.
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #4 on: February 12, 2009, 08:19:59 PM »

ok thx a co z tym kontem? jak aktywować?
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #5 on: February 12, 2009, 08:43:16 PM »

Jesli konto jest swiezo zalozone .. nic nie przeszkadza bys zaczal od triala i przeszedl pozniej na 30 dni abonamentu, ale pamietaj ze takie konto ma ograniczenia .. Jesli dobrze pamietam nie mozesz korzystac auction house czy tez z trade .. wiec jestes zdany raczej na siebie w tej dziedzinie..

Jesli masz juz konto wczesniej zalozone i checsz reaktywowac to raczej nie wyjdzie ponowny trial.
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #6 on: February 12, 2009, 09:17:05 PM »

Ja sądzę, że craft powinieneś sobie dobrać pod to co lubisz robić. Jeśli lubisz latać i kopać rude, rąbać drewno to weź taką profesje. Jak wolisz, żeby łatwiej Ci było lvl craft, np. Tailor bo skórki same z questow wpadają z mobów. Scholar jest pomiędzy, trzeba zbierać i z mobów też leci. Wybór należy do Ciebie, a chyba bezsensem jest brać craft tylko pod to, co będzie potrzebowała postać. Przecież u nas jest wielu uczynnych crafterów, którzy napewno Ci coś zrobią w razie potrzeby. :)
Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« Reply #7 on: February 13, 2009, 02:06:58 PM »

Tak jak napisali przedmówcy, najefektowniej zarabia się na spekulacjach i na szczęśliwym dropie.

Ale jeśli mówimy o zwykłym ciułaniu, to najlepszą profesją jest Explorer (Tailor/Forester/Prospector). Sztabki i przerobione drewno zawsze dobrze się sprzedają i zapewnia to stały przypływ całkiem niezłej gotówki. Tailor w zasadzie też, chociaż na najwyższym tierze się nie przyda (wyjątek: płaszcze), bo i tak na 60 lvl wszyscy prędzej, czy później będą biegać w setach z instancji. Ale produkując critniętą medium armour na niższe poziomy (zwłaszcza te z jednorazowych recept na 47 lvl) też można trochę kasy wyciągnąć. Tailor jest też dobrą profesją dla HNT, bo można sobie samemu robić medium armour, a w sumie niewiele tego do kupienia na AH - porównując np. z biżuterią.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: February 15, 2009, 10:58:38 PM »

rune keeperowi polecalabym jubilerkę albo krawiectwo. Zwłaszcza te drugie, jesli chcesz sprzedwać surowce, które bedziesz mogł zbierać, a niekoniecznie będziesz wykorzystywał. Jubiler jest o tyle dobrym wyborem, że sam sobie bylbys w stanie robic bizuterie, w tym runki. Od biedy mozna wziąc scholara, jednak tylko dla cierpliwych.
Pages: [1]
  Print