Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Jak się słyszeć?  (Read 7160 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: February 18, 2009, 08:50:15 PM »

Jako że w kwestii programów typu Team Speak/Ventiro (? czy jakos tak?) jestem w zasadzie zielony czy mógłbym otrzymać pomoc w kwestii uruchomienia venta z którego korzysta Twierdza?

Skąd pobrać i jak skonfigurować?


Z góry dzięki.
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #1 on: February 18, 2009, 10:10:32 PM »

1. Ściągnij program tutaj:

http://www.ventrilo.com/download.php

2. W rosterze w zakładce "About us" (tej widocznej tylko dla gildiowiczów) znajdziesz namiary na serwer.

3. Uruchamiasz klienta i ustawiasz sobie kolejno:

a) User Name => Klikasz na new wpisujesz nick i tyle. Resztę można zostawić pustą.

b) Server => Klikasz na new wymyślasz sobie jakąś nazwę. Potem wypełniasz dane zgodnie z wspomnianą już zakładką "about us" i znów ok.

4. Klikasz Connect.

I już :). W opcjach możesz sobie ustawić czy wolisz aktywacje mówienia przez klawisz czy przez natężenie głosu. Jakby coś nie działało, to pisz.

PS. Jeśli masz vistę, to odpalaj venta jako administrator przed uruchomieniem gry.
Gormi(RoGo)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« Reply #2 on: February 20, 2009, 10:25:44 AM »

Mi niestety mimo kilkunastu prob nie udalo sie skonfigurowac venta,po wprowadzeniu wszystkich danych i probie polaczenia wyskakuje komunikat o nieprawidlowym hasle lub danych uzytkownika.Czy ktos mial jeszcze cos takiego??
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #3 on: February 20, 2009, 02:40:46 PM »

jaki port masz ustawiony?
powinien byc 27851
Gormi(RoGo)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« Reply #4 on: February 20, 2009, 06:32:54 PM »

Mam taki port ustawiony i niestety nie dziala,wyskakuje ciagle ten sam komunikat.Gdzies kiedys podobno ktos mial taki sam problem,tylko nie pamietam  niestety kto.
Widac ze nie dana mi komunikacja glosowa -hahahaha


Moze ja jestem sprytny inaczej,wiec prosze o screeny jak ma wygladac skofigurowany vent.
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #5 on: February 20, 2009, 07:50:37 PM »

To zrob najpierw screena tego komunikatu, ja się postaram zrobić screeny potem :).
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #6 on: February 21, 2009, 04:40:16 AM »

Takie głupie pytanie, jaką wersję Venta masz?
Ja np. posiadam 3.0.4.
Tutaj masz screenshota konfiguracji serwera.

Oczywiście hasło i adres serwera to wiesz gdzie znaleźć. ;P

Pod Vistą Venta uruchamia się jako administrator.
Gormi(RoGo)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« Reply #7 on: February 21, 2009, 02:17:04 PM »

Oki juz dziala!!Okazalo sie ze cos mialem nakombinowana w rejestrach(naprowadzil mnie brat ktory mial kiedys cos takiego ze skypem)usunelismy pare wpisow i zadzialalo.
Dzieki wszystkim za pomoc!!!
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #8 on: May 06, 2009, 07:39:24 PM »

Takie drobne pytanie, czy dałoby się ustawić tak, że kiedy mówi Warband Leader albo inny wyznaczony przywódca to wygłusza wszystkich innych? Chodzi o to by uniknąć wchodzenia leaderowi w zdanie i robienia szumu kiedy padają ważne rozkazy.
A jeżeli się tak da zrobić, to postuluję by z tego zacząć korzystać. ;)
Spopielacz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #9 on: May 25, 2009, 11:20:41 PM »

ściągnąłem, zainstalowałem, wypełniłem tak jak jest tam podane, klikam connect i NIC, nikogo nie słyszę:(
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #10 on: May 25, 2009, 11:57:40 PM »

A wybrałeś odpowiedni "pokój"?
Nalvage
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #11 on: June 02, 2009, 11:08:28 PM »

Z własnego doświadczenia, jeśli są jakieś problemy, wyczyścić rejstr. Vent mi nie działał dopóki nie zrobiłem czyszczenia rejstru. Polecam ABEXO FREE REGISTRY CLEANER z download.com
Lukathorr
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #12 on: September 01, 2009, 09:37:55 PM »

Dobra..usunęłem venta, wyczyściłem rejestr...zainstalowałem na nowo....nie mam rzadnych firewalli...antywirus avast...teamspeak z kumplami działa wzorowo....wpisałem wszystko Raj widział....nadal mam komunikat Msg. Synchronizing przy próbie połączenia...dodam ze mam router Edimaxx do sieci bezprzewodowej ...ktos ma jakiś pomysł co jest grane???? a rejestr czyściłem kilkoma programami w tym Abexo....

Spoko nie ma tematu ...wszystko się samo ustawiło:) mam i mumble i venta
tylko na tym ostatnim raczej pustawo:)
Pages: [1]
  Print