Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nieobecność  (Read 4484 times)
Gwynbleeid
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« on: February 08, 2012, 10:16:35 PM »

Nie wiem czy taki temat istnieje ale jak nie to warto chyba założyć.

Z tej strony gildyjny healer Gwynbleeid. Nie miałem w ciągu ostatniego tygodnia możliwości wejść na ts'a nawet a o grze nie wspominając. W Piątek last minute znajomi wyciągnęli mnie do Amsterdamu. Wróciłem dziś a jutro znów jadę tym razem do trójmiasta. Do tego komp mi się rozkraczył (nówka kupiona w kwietniu pod Wieśka 2) i pojechał do serwisu.
Planuję powrót gdzieś w drugiej połowie następnego tygodnia - zakładając że komputer naprawią tak jak mi powiedzieli:) Tak czy siak życzę miłego rajdowania i levelowania :)

Pisze posta aby nie było że olewam gildie i ludzi z którymi się umawiałem.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: February 08, 2012, 11:26:23 PM »

Dzięki za info i do szybkiego zobaczenia ;],
Matanek
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #2 on: March 15, 2012, 06:29:25 PM »

Ze względu na dużą ilość pracy nie będzie mnie przez 2-4 najbliższe tygodnie w grze.
Threfor
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« Reply #3 on: March 20, 2012, 06:15:45 AM »

Bardzo przepraszam za nieobecność, ale nabawiłem się niestety zapalenia spojówek :( - 18h dziennie przy kompie swoje zrobiło :P
pod koniec tygodnia zacznę powoli wracać do gry :)

pozdrawiam
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #4 on: March 20, 2012, 08:15:35 AM »

He truly has no life :)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #5 on: March 20, 2012, 10:05:20 AM »

Czekamy na ciebie i twoje pistolety :)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #6 on: March 20, 2012, 10:42:32 AM »

No Threfor zdrowie najpierw, zaraz potem granie ;]. Czekamy na powrót ;].
Gwynbleeid
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« Reply #7 on: March 21, 2012, 05:36:45 PM »

Ok krótka piłka : Nie miałem czasu na grę w ciągu ostatnich tygodni a jak znalazłem odrobinę czasu okazało się, że abonament mi się skończył 2 dni temu :).  Po dłuższej chwili zastanowienia stwierdziłem, że płacić obecnie za grę jakbym może raz w tygodniu wpadał na serwer się nie opłaca.  Wrócę zapewne w sierpniu po Euro (od kwietnia do lipca zapieprzam w gdańsku na stadionie) i po urlopie :) 

Konta nie sprzedam na 100 %. Wrócę na pewno, ale pozostawiam w rękach oficerów decyzję o zostawieniu mnie w gildii. Nie wiem jak wygląda sytuacja przy tak długiej nieobecności. Chętnie bym z wami pograł za te kilka miesięcy.

Niezależnie od decyzji oficerów, chciałbym podziękować wszystkim za wspólną grę. Szczególnie kilku osobom które mi bardzo pomogły i one wiedzą o kogo chodzi. Przynajmniej ta połowa która jeszcze w twierdzy jest :D  Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce. Cytując klasyka " I'll be back "
Qahok
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #8 on: March 24, 2012, 02:02:11 PM »

Witam

Chciałbym poinformować oficerów oraz poruczników o mojej nie obecności z powodu iż komputer odmówił mi całkowitego posłuszeństwa....Postaram się jak najszybciej ten problem rozwiązać i mam nadzieje, że za parę dni wznów się pojawię w grze. Pozdrawiam

Qahok
Qahok
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #9 on: April 04, 2012, 12:00:12 PM »

Witam

Chciałem po raz kolejny poinformować oficerów o kolejnej nieobecności z powodu braku abonamentu myślę, że w tym lub następnym powinienem znowu wrócić do gry. Pozdrawiam.

Qahok
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #10 on: April 04, 2012, 12:08:59 PM »

Witam

... myślę, że w tym lub następnym powinienem znowu wrócić do gry....

Qahok
Roku?  ;D
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #11 on: April 04, 2012, 02:23:50 PM »

Moja nieobecność niestety przedłuży się co najmniej do wakacji. Dam znać jakby coś miało się zmienić wcześniej.
Pages: [1]
  Print