Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Autor Topic: Mt. Gunbad - planowany wypad  (Read 33795 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #45 on: May 18, 2009, 03:44:24 PM »

Będziesz ingame - dostaniesz zaproszenie/pytanie czy jesteś zainteresowany wypadem. Jakbyś nie dostał to szturmuj do Annis :)
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #46 on: May 19, 2009, 11:12:48 AM »

Dziękuję wszystkim za wspólny wypad :)

Z wami wybijanie do nogi band czerwonookich goblinów i różnorozmiarowych squigów to przyjemność!
A jeszcze większą przyjemnością jest dostać złoty worek z kawałkiem z zestawu. Wzruszenie mnie ogarnia, a jednocześnie zastanawiam się, czy to dlatego że poprzednio wypadły dla mnie buciki, czy dlatego że jestem waszą rodzynką i oczkiem w głowie :P  Czy po prostu mam taką okropną opinię że jak nie dostanę worka to się obrażę :P

A, nieważne. Było fajnie.

Piszę żeby wywindować temat i powiadomić, że następny wypad znów w poniedziałek o 20 (tak przynajmniej zrozumiałam). Powtarzamy środkową ścieżkę i rozwalamy bossa.
Mile widziany każdy twierdzowicz z T3, a i z T4 nikogo nie wyrzucimy ;)

(szkoda, że tak mało osób czyta forum)

PS te buty które zabrałam z masta-mixa, to przypadkiem... Odruchowo wcisnęłam greed O_o
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #47 on: May 19, 2009, 02:00:39 PM »

Z nami wyprawy to zawsze przyjemność.  Co nie chłopaki? :)  Ale Ty lepiej pilnuj tego swojego chłopa, bo wiesz, takie szczęście w losowaniach może świadczyć o pechu gdzie indziej  8)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #48 on: May 25, 2009, 09:15:30 AM »

Przypominam zainteresowanym, że dziś wyjście na ostatnią wyprawę na Mt. Gunbad. Ok. 20.00 rozpoczynam zapraszanie, ok. 20.15 przewiduję wymarsz na środkową ścieżkę. A potem śmierć Solithexowi i 'Ard ta Feedowi :)

Za tydzień, jeśli pomyślne wiatry pozwolą, pierwsza wyprawa z Annis na Bastion Stair.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #49 on: May 25, 2009, 03:39:34 PM »

Mam nadzieję, że spróbujemy również odszukać mitycznego bossa Goontz the Maniacal, który potrzebny jest do zakończenia chain questu z Phineasem?

A jak go nie znajdziemy na środkowej ścieżce proponuję by cały nasz team napisał CSR do genialnych devsów, którzy najwidoczniej zapomnieli tego bossa stworzyć. :P
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #50 on: May 25, 2009, 03:47:30 PM »

Jasne. Różnych innych mitycznych stworzeń i przedmiotów też możemy poszukać, a co :) Aczkolwiek 1 jednorożec (żywy) w grze jest na pewno. Podobno jest też smok (nie te przerośnięte latające jaszczurki), jeśli dobrze poszukać... A Goontza jak nie było tak nie ma :P
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #51 on: May 25, 2009, 04:35:31 PM »

Przypomnijcie mi od ktorego lvl na MG sie chodzi?

21lvl KotBS weźmiecie ze sobą?
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #52 on: May 25, 2009, 05:08:31 PM »

Czemu ostatnia?
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #53 on: May 25, 2009, 07:00:04 PM »

Wybaczcie, ja się spóźnię kilkanaście minut. Około 20.30 będę w grze.
Jeśli będzie całe party, to nie czekajcie, ja i tak nic konkretnego już stamtąd nie potrzebuję.
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #54 on: May 25, 2009, 08:48:30 PM »

taki OT odnośnie jednorożców-jest na pewno 1 widziałem w Chaos Wastes 8)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #55 on: May 25, 2009, 11:02:19 PM »

Jak się okazuje, nie mamy szcześcia do Gunbadu. Ciągle nie można zebrać dość ludzi na środkową ścieżkę do instancji. Tj. da się, ale tylko 1 party. A drugie co - będzie w tymc zasie stało pod drzwiami? Wolałbym tego uniknąć. Dlatego za tydzień trzecie podejście do środkowej ścieżki. Czas itd. - jak zwykle. Z uwagi na możliwość lockowania Altdorfu w godzinch wieczornych - proponuję zaopatrzyć się w scrolle teleportacyjne odpowiedniom wcześniej...

Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam ponownie. Także w przyszłości do BS.

PS. Inkwizytor/Onufry, czemu nie dołączyłeś - mimo kilku ogłoszeń na guildczacie, że wszystkich chętnych zapraszam?
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #56 on: May 26, 2009, 07:31:49 AM »

Dołączyłem.
Byłem w waszym wb. Byłem nawet na vencie. Niestety zanim dobiegłem do MG (biegłem z kopyta bo przed oblęzeniem Altdorfu zapomniałem kupić scrolle :( ) musiałem niestety opuścic grę. Siła wyższa.
Za co jeszcze raz pragnę przeprosić.


Żegnałem się zresztą z Wami na vencie.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #57 on: May 26, 2009, 08:01:32 AM »

No to mi sie pochrzaniłeś z Hundredsem, który też był i też się zmył :)
Sorry, cięzki dzień w pracy i cięzki powrót do domu.

Na przyszły tydzień oczywiście zapraszam.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #58 on: May 26, 2009, 08:10:40 AM »

Ha, to znowu moja wina.

Braderski (Hundreds) siedzi teraz i grzeje tyłek na egipskich plażach (ponoć czasem też nurkuje), a ja "opiekuję się" jego mieszkankiem. Co za tym idzie gram na jego kompie i nie chciało mi się przelogowywać na vencie. I tak już od tygodnia.


Poza tym jestem zawiedziony, że nie poznajesz mnie po głosie :( 


:)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #59 on: May 26, 2009, 08:36:24 AM »

Rozpoznawać po głosie? I co jeszcze? Nie jesteś Pirią-rodzynkiem (rodzynką?), żeby się jakoś specjalnie wyróżniać w tym tłumie :>

A tak serio to po głosie rozpoznaję mniej niż 10 osób (Kerrotha, Thoerna, Bjarniego, Songa, Klinka, Tarell i Pirię na 100%, w 75% przypadków Raja, czasami Yacaha), resztę odczytuję sobie z overlaya. Stąd pamiętam Hunderdsa. A zmiana danych na vencie to naprawdę nie jest rocket science :P
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print