Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Maured - podanie  (Read 2420 times)
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« on: December 11, 2011, 02:21:01 PM »

Imię - Marcin
W grze zapewne Maured ;) a moja profesja bedzie BH, jakos najprzyjemniej mi sie tym gralo w becie.

Wiek - 24

Doświadczenie w MMO - ojj z 5 lat w L2, 4 latka w WoWa z duzymi sukcesami w BC, W Lotro w sumie nie wiem ile przegralem troche sie powłóczyłem tez. Troche liznalem Rifta ktory do mnie nie przemowil tak samo jak i AIon.

O mnie - Ostatnio czasu na granie coraz mniej, aaaale na Star Warsa czas jest zawsze ;) Glownie pogrywam na konsoli z braku czegos wlasnie przyciagajacego mnie do PC, gdzie tak generalnie coraz bardziej odpycha mnie ta forma rozgrywki.  Blizej poznamy sie ( mam nadzieje ) na ventrillo ( blee TS fajniejszy ).

Regulamin - podpisalem i zapoznalem sie bez prawnika mam nadzieje ze nie zastawilem auta na "rzecz" gildi ;)

Jak cos pominalem to zawsze mozna dopisac ;)
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #1 on: December 11, 2011, 03:06:00 PM »

W końcu coś cię oderwie od B3 ;)
Zapraszamy w grze - info o serwerze i osobach przyjmujących pojawi się jak wystartujemy.
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #2 on: December 11, 2011, 04:14:19 PM »

No wlasnie jedyna gra na PC w ktora mam ochote zagrac, ile mozna zabijac ruskich ^^ Boje sie tylko bo zamowilem na konsole skyrima i cos czuje ze bede rozdarty jak stare gacie ...
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #3 on: December 11, 2011, 05:33:03 PM »

Oj, to faktycznie pochopna decyzja była, bo Skyrim wciąga ;)
Nowy Batman też wciąga, ale na szczęście siła woli ćwiczona przez lata się tu przydaje  ;D
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #4 on: December 13, 2011, 12:42:51 AM »

Witamy, miło ze ludzie dołączają do Naszej słusznej strony!
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #5 on: December 13, 2011, 03:51:50 PM »

ktos juz obliczal jakis rozklad sil na tym red eclipse ? W sumie wewnatrz twqierdzy tez mnie ciekawi z  tego co widze baaardzo duzo ludzi iidze na jasna strone mocy ( cieniasy ) ;)
Pages: [1]
  Print