Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Stan spoczynku  (Read 5874 times)
DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73



« on: July 04, 2013, 12:08:59 PM »

Witam wszystkich, dośc długo zastanawiałem się nad tym jaka podiąc decyzje czy odejśc czy tylko usunąc się w cień, więc narazie tylko znikne w mroku zycia codziennego, niestety jakiś czas temu miałem pewne wydarzenia w rodzinie i po pewnym czasie samoczynnie odeszła ochota na granie nawet w SW. Narazie nie bada uczestniczył w życiu gildii wiec mogę odstąpić komuś moja range Oficera. Na obecna chwilę nadal mam abonament i nie będę go zawieszał bo znając moje odchyły to zawieszę sub i zachce mi się grac :D Będę się logowac co jakiś czas na parę minut, może żeby jakiś fp zrobic, ale dopóki nie usprawnię kompa to nie widzę tez możliwości grania go coraz słabiej mi działa gra i coraz dłużej się ładuje. Dziękuje wszystkim za wspólna grę i przyjemne chwile, pewnie po wakacjach znowu zacznę grać.

Więc tak w skrócie przestaje grac bo: sytuacja rodzinna, straciłem chęci do grania, slaby komp.

Jeśli ktoś będzie chciał coś ode mnie to piszcie maila na forum, zostanie od razu wysłany na mojego maila.
yarpen
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #1 on: July 04, 2013, 12:26:33 PM »

Dzięki wielkie Gorim za informację. Mam nadzieję, że życie szybko Ci się dobrze poukłada, a nagły i niespodziewany zastrzyk gotówki zaowocuje sprzętem godnym pozazdroszczenia ;) Wracaj do nas szybko... Twoje miejsce jest w Twierdzy i nawet Twoja "chwilowa" nieobecność nie jest wstanie temu zagrozić ;) Nie żegnam się... pisze po prostu DO ZOBACZENIA!
bloodcorsair
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #2 on: July 04, 2013, 12:41:31 PM »

Nie ma co ukrywać Gorim , będzie nam Ciebie brakowało , życzę poukładania wszystkich spraw, niestety życie nas czasem nie rozpieszcza  , do zobaczyska , miejsce zawsze będzie na Ciebie czekać
_Tindalos_
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 51


« Reply #3 on: July 04, 2013, 05:22:47 PM »

Wracaj szybko i oby sie wszystko ułożyło pomyślnie, zawsze będe miło wspominał nasze opsy sprzed 2.0 :)
Pages: [1]
  Print