Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: GM w Warhammerze  (Read 4264 times)
Fland
Gość
« on: August 20, 2008, 03:04:44 PM »

Pytanie brzmi: kto bedzie Gm-em w Warhammerze??

Mimo ze nie jestem w gildii, nie mam "prawa" aby czytac forum tylko dla Twierdzowiczow, jako byly gracz w LOTRO i wowie mam prawo zadac aby wybor takiej osoby nie zostawic Radzie. Chce aby wybor GM-a byl w rekach osob ktore beda grac w Warhammera od samego poczatku, a nie ludzi (czytaj Rada) ktorzy nie maja bladego pojecia o grze a chca wtracic swoje trzy grosze , i w ten sposob "narzucic" swoj wybor.

Demokracja ponad wszystko !
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: August 20, 2008, 03:09:55 PM »

Dobry temat.

Propozycje?

 Zapalenca Asmodeus proponuje. Jak widać aktywnie podchodzi do tematu i w moim przekonaniu jest stabilnym emocjonalnie graczem.

Fland
Gość
« Reply #2 on: August 20, 2008, 03:16:26 PM »

Zeby nie bylo za latwo to ja zaproponuje innego kandydata, a dokladniej kandydatke. Osoba kulturalna, bezkonfliktowa, ktora poprowadzi gildie ku chwale. Tutaj chodzi mi po glowie tylko jeden nick, a tym nickiem jest :

PHARA!
Radu
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 174


« Reply #3 on: August 20, 2008, 03:18:04 PM »

Ja mam dwóch:
Asmodeus
Phara
 :P
Phara
Gość
« Reply #4 on: August 20, 2008, 03:19:11 PM »

Jak na razie propozycja przedyskutowana w Radzie, to na początek Asmo, chyba, ze macie inne typy :)
Asmo mógłby zacząć, po rozkręceniu sie gry, zapewne ujawnią się młode talenty, którym w razie potrzeby będzie można przekazać pałeczkę.

Ja, Flandziu nie mogę, ale bardzo Ci dziękuję za miłe słowo :)
Na pewno zagram, mam pre-order i szkoda byłoby nie spróbować. Jednak w momencie, kiedy wejdzie dodatek do wowa, pewnie zostanę przy gildii w wowie...
Fland
Gość
« Reply #5 on: August 20, 2008, 03:40:11 PM »

Czyli na obecna chwile mamy jednego kandydata :)
Asmodeus
Gość
« Reply #6 on: August 20, 2008, 03:45:12 PM »

Wstepnie chyba ja zostane gm ,ale nie bede mial nic przeciwko oddaniu steru w rece kogos kto bedzie bardziej aktywny i czesciej w grze.(juz wykumalem  jak na low lev dostac sie z ekipa do stolicy i zalozyc gildie, potrzeba wsumie 7 osob  musze sprawdzic  koszt takiej przyjemnosci) head start jest  i jak dobrze pojdzie to 3 dniowy no life odwale :D )

Przykre jest info, ze sklepow w pl wysylka 18 -25 wrzesien, wiec dla tych co chca pograc  to chyba jedyne rozsadne wyjscie : http://eastore.ea.com/DRHM/servlet/ControllerServlet?Action=DisplayProductDetailsPage&SiteID=eaemea&Locale=pl_PL&Env=BASE&productID=106719600         cene obnizyli do ceny detal  139 zl  (przedsprzedaz od 119 w ultimie i gram.pl, digital powinien byc imo za 99 )

Jak dostac sie do stolicy juz wiem  bylem, ale w trakcie zwiedzania server padl.
W stolicy z tego co odkrylem  jest bank, ah, biblioteka(wykupuje sie taktyki za osiagniecia/kile  w tome ) vendorzy, trenerzy  no i gdzies jest taverna gildijna.Znalazlem rowniez mount vendora(chyba kolo 20 lev mozna nabyc)
Tips  za 14 lev i 8 rank renow   mozna kupic za kase(15-22 szt  set +bron oraz bizuterie)
Z ciekawostek   mozna zmienic kolor  seta na sobie  , kolorow dostepnych jest okolo 20   w cenie od 30 s  do 26 golda !
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #7 on: August 20, 2008, 03:51:51 PM »

atam
w mediamarkt będzie jak zwykle w dniu premiery i jak zwykle taniej niż wszędzie indziej :P
Fland
Gość
« Reply #8 on: August 20, 2008, 05:09:32 PM »

Nie offtopujmy

BTW ja zamowilem w Ultimie :D
Pages: [1]
  Print