Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print  
Autor Topic: Strona Konfliktu  (Read 23793 times)
Jagar
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 77


« Reply #60 on: August 18, 2008, 08:34:18 PM »

Po Conanie Twierdza jest żądna krwii :P

Tak naprawdę to jeszcze nic nie wiadomo o open rvr... Czyli za załatwienie kogoś w pojedynku dostaje exp? Myśląc tokiem gankerów: czekam w krzakach, aż mob typa zjedzie do 20%, wyskakuję z krzaków, kosa w plecy i easy exp dla mnie? Czy jak to jest?

A w becie teraz jest core a nie open rvr..

Bez paniki ,open rvr jest rox. Nareszcie bedzie sie cos dzialao a nie wieczna sielanka emerytow, co to wieczorem w cieplych kapciach przed monitorem ,jedna reka w nosie dlubia.
Odwagi panienki...  ;)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #61 on: August 20, 2008, 02:49:43 PM »

Hmm, zawsze byłem po tej dobrej stronie, ale zazwyczaj gram wszystkim aby poznac plusy i minusy, po czym wybieram to najprzyjemniejsze.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #62 on: August 23, 2008, 11:00:27 PM »

Co do strony, czy nie można by pomyśleć na poważnie aby grać na obie strony na różnych serwach? Tak jak się sporo ludzi opowiadało na starym forum?
Grać Zniszczeniem nie zamierzam (chyba że gobosami dla frajdy) bo mi zwyczajowo ideologicznie nie odpowiada :P Stąd też pytanie czy będzie to poczytane za nielojalność wobec Twierdzy jeżeli akurat w Młotka będę grał w innej gildii po stronie Orderu (oczywiście nie na tym serwie gdzie gra nasze wspaniałe stowarzyszenie) ?
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #63 on: August 23, 2008, 11:08:36 PM »

Strona jeszcze nie wybrana i głosowanie trwa. Ja też jestem za Orderem ale pójdę tam gdzie gildia.
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #64 on: August 27, 2008, 06:25:27 PM »

Też byłbym za chaosem ale... Z tego co wnioskuje po waszych komentarzach to jest chyba pójście na łatwiznę, no nie? Bo zawsze będzie na serwerze więcej "tych złych" ...
Asmodeus
Gość
« Reply #65 on: August 27, 2008, 06:59:39 PM »

niestety nie , order jest juz skonczony (all klasy spell skile ) i destro ma przechlapane(do premiery masa klas destro ma byc zbalansowana  bo jest za slaba w porownaniu do orderu)  srednio order ma przewage od 10 do 30% na wiekszosci serverow. Pozatym wiekszosc dzieci uderzy w order(wow aliance przechodzi do who order)  Masy dzieci bedzie grac priestami. I wiezcie mi gdy order na bg ma 3-4 wp i 3-4 innych hilerow (runepriest ) nie ma opcji ,zeby mozna bylo order pojechac (chyba ,ze sa noobki) Wtedy gra zamienia sie w kto szybciej zajmie i utrzyma flage i kto ma wiecej hila( a hila wiekszego teraz ma order, generalnie ich hilerzy ownuja kazdego hilera destro). 2-3 hilerow broniac keepa  jest wstanie obronic go przed 20-40 destro (lecza sie i naprawiaja non stop garniec z oliwa , ktora zabija :D: , a pozniej lecza lorda stojac poziom wyzej, w ten sposob  guardy sie respuja i ownuja destro  + dochodzi order i  dupa z przejecia  (pare razy bralem udzial  w paro godzinnych bitwach).
Dlatego, duze gildie ktore szybko wbija 10 lev moga przejac keepy i nie dopuscic strone przeciwna do gearu) mam nadzieje ,ze to poprawia bo to przegiece zeby 2-3 osoby byly wstanie bronic keepa  przez dluzszy czas. I hate order (warrior priest i rune priest  pierwsi do odstrzalu) ;D
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #66 on: August 27, 2008, 07:32:33 PM »

hihi ale nie przesadzaj że dzieciarnia gra tylko orderem, dzieci są po obu stronach, poza tym duże "starsze" gildie,  IX Kohorta na przykład idzie na stronę Orderu, a do dzieciarni się nie zalicza.

I nie zgadzam się że dzieci będą grać healerami, healer na rvr to klasa niezbyt ciekawa leczy i leczy patrząc na paski, to raczej nudne dla dzieci, no chyba żeby warrior priest został opanowany przez dzieci, klasa ciut ciekawsza w rvr od typowych healerów.
Asmodeus
Gość
« Reply #67 on: August 27, 2008, 08:15:06 PM »

ale masa dzieci sie pyta po roznych forach jaka klasa w who jest podobna do paladyna, a odp jest  warrior priest   po prostu najbardziej przegieta klasa.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #68 on: August 27, 2008, 09:18:42 PM »

Moim zdaniem ´Destro maja lepszy klimat, a balans miedzy klasami przyjdzie napewno z czasem.
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #69 on: August 27, 2008, 09:52:43 PM »

Moim zdaniem ´Destro maja lepszy klimat, a balans miedzy klasami przyjdzie napewno z czasem.

Mnie bardziej obchodzi balance miedzy stronami. Jeśli desto będzie stanowić 70% populacji serwera to nie wiem czy będzie jakiś sens grania na takich ustawieniach... A z tego, co zdążyłem zauważyć większość graczy ma ochotę grać destro.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #70 on: August 27, 2008, 09:57:39 PM »

beta tego nie potwierdziła

pozatym jeśli faktycznie będzie order:30-40% a reszta destruction to będzie ciekawiej bo order bedzie mial buffy rozne na stale w prezencie ;]
Asmodeus
Gość
« Reply #71 on: August 27, 2008, 10:14:32 PM »

no własnie niby wszyscy maja grac destro ,a jak lukam przegladam fora to all  ci co sie oglaszaja ida w order, servery us bede zdominowane  bardzo prawdopodobnie przez order (bo w becie po prostu order wymiatał)  rozład sił moze sie zmienic jesli w open becie beda juz poprawione destro klasy , jesli nie  to destro bedzie dla maniakow i twardzieli co lubią wyzwania :D
Zugrak
Gość
« Reply #72 on: August 27, 2008, 11:35:58 PM »

Z tego co widziałem w patchnotach to gigantyczne ilości zmian w skillach teraz idą. Dopiero teraz chłopaki mogą zobaczyć co jak działa kiedy jest więcej testerów w fazie open. Poza tym nie oszukujmy się. Z pół roku minimum psioczenia będzie na brak balansu, tak jest zawsze i w każdym MMO :) Wsio ryba co wybierzmy prędzej czy później wsio się wyrówna.
Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print