Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Print  
Autor Topic: U11  (Read 60077 times)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #195 on: August 23, 2013, 10:58:16 AM »

Ja nie przeznaczam za dużo czasu na "farmę" 1 do roku poświęcam 2-3 tygodnie i na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Nie kupuje jakiś pierdół z LotroS które mogą same wpaść w grze, a jedynie na nowości typu 6th bag czy nowy dodatek...
Ale masz rację, na tym polega ten "biznes" - Zmusić graczy do wydawania jak największej ilości TP, a co za tym idzie może zachęcenie ich do zakupu TP czy VIPa. Niestety dużym minusem jest że apetyt rośnie w miarę jedzenia i jeśli Turbinki maja "dochód" z np +100% XP to tylko czekać jak pojawi się w LotroS +200%XP itp - wiecie o co chodzi.

A wracając do zmian w klasach, sam również jestem ciekawy jak to wszystko wyjdzie. Również po stronie creepów - oni też maja skille, traity itd, wiec logicznym byłoby aby i im wszystko zmienić i wprowadzić drzewka.

W przypadku drzewka dla champa, mam nadzieję że jakaś durna głowa w turbinkach nie wymyśli ścieżek dla champa typu dps i tank - bo już od baaardzo dawna champ jako tank to durny i poroniony pomysł. Jeśli będzie to AOE i Berserker - OK.

Druga sprawa jaka mnie zastanawia to skoro ma zostać około 10 skilli to czy mówimy tu o wszystkich skillach? Bo np hnt ma skille na teleporty i to również są skille i np zabierając HNT porty i np trackowanie, cześć skilli na dps to niewiele zostaje... Tak sobie myśle że może chodzi o pozostawienie 10 skili pod "konkretne" ustawienie traitów. Jak np. Champ sie ustawi pod berserkera to ma 10 skilli na DPS + skille dodatkowe typu Fear Nothing (remove Fear) czy Dire Need (self heal).
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #196 on: August 26, 2013, 02:06:31 PM »

Czamp jako tank to nie taki durny pomysł, wszak to jest jego drugorzędna rola, wiadomo że nigdy nie będzie w tym tak dobry jak guard czy warden (tutaj różnie bywało, za czasów roi ludzie chętniej brali do tej roli czampiona niż wardena), ale do tankowania łatwiejszego kontentu w zupełności wystarcza (widziałem jak czamp tankuje bfe t1, sg, fornost - szło lepiej niż z kiepskim wardenem, wszystko zależy od gracza) czyli na daną chwile 80% + gry. Z tego co czytałem skili ma być około 20 na klasę, wszystkie będą dostępne od początku a traitami z drzewka będzie się je rozwijać, czyli dajmy na to grając czampionem, masz atak 'potężny cios' (nie ma czegoś takiego ale to przykład) i tutaj traitami robisz z niego powiedzmy 'bardzo potężny cios' (ścieżka single target) albo 'burza potężnych ciosów' (aoe). Tak to widzę. Co do baniek i dire need czampiona to pewnei zostawią mu jeden heal gdy jest w dps a reszta będzie ze ścieżki tanka. Chcąc mieć heale będzie trzeba miksować ścieżki. W sumie rozwiązanie jest calkiem ciekawe bo przestaną po Śródziemiu biegać klony w tym samym sprzęcie i traitach, oczywiście jeśli nie okaże się znowu że jest tylko jedna, góra dwie prawidłowe ścieżki rozwoju/ustawienia postaci. Porty i musztry wardena/hnt zostaną bez zmian, przynajmniej tak pisali devsi na twitterze.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #197 on: August 26, 2013, 03:44:27 PM »

Dzisiejsze patch notes U11.3

http://www.lotro.com/forums/showthread.php?521463-Update-11-3-Release-notes-Official
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #198 on: August 26, 2013, 04:42:17 PM »

Quote
Draigoch isn't always willing to take a punch. We've explained to him that his lot in life is to be beat upon by players and he should really just Dragon Up and take it.

;D ;D ;D
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #199 on: August 26, 2013, 06:16:34 PM »

Draigoch jest jeszcze bardziej zbugowany niż był. Jak pisano o tym na forum test serwera to Sapience zamknął temat :P
ps.
No a teraz wyobraźcie sobie ile będzie błędów po tak dużych zmianach jak zapowiadają w HD.  ;D
Radhriel
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #200 on: August 26, 2013, 09:19:43 PM »

Nie wiem, czy to już czytaliście:
https://www.lotro.com/en/game/articles/bounder%E2%80%99s-bounty-developer-diary

Szczerze powiem, że bardzo mi się podoba pomysł z tym, by wciągnąć w to cały serwer, choć w konkurencję między-serwerową nie bardzo wierzę :) Coś czuję, że będę częściej odwiedzać Shire.

Pod warunkiem oczywiście, że w ogóle dam radę pograć. Po updacie crash za crashem, loguję się i po minucie jest wysypany klient.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #201 on: August 28, 2013, 05:48:37 PM »

W przyszłym tygodniu mają być wysyłane zaproszenia do bety HD. Szukajcie w swoich skrzynkach pocztowych. Update to około 20k plików do pobrania.
Beta jest NDA czyli nie można udostępniać żadnych informacji.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #202 on: August 28, 2013, 07:38:48 PM »

Beta jest NDA czyli nie można udostępniać żadnych informacji.

uuuu... Ale na naszym forum coś tam możemy się dzielić info :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #203 on: August 28, 2013, 08:49:00 PM »

Ale żeby nikt nie podkablował (nie tylko my czytamy nasze forum), to kto sie dostanie do bety, niech założy fakowe konto na forum i z niego pisze :)
Ale bedzie konspira! ;-)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #204 on: August 28, 2013, 09:17:35 PM »

I koniecznie kwadrans po nieparzystej :)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #205 on: August 30, 2013, 09:49:28 AM »

Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #206 on: August 30, 2013, 09:52:11 AM »

Ale żeby nikt nie podkablował (nie tylko my czytamy nasze forum), to kto sie dostanie do bety, niech założy fakowe konto na forum i z niego pisze :)
Ale bedzie konspira! ;-)
lepiej łapać na TSie ;)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #207 on: August 30, 2013, 10:01:36 AM »

Beta zaczyna się 5 września - sprawdzajcie pocztę.
Dla osób które będą testowały aktywnie przewidziano nagrody: 3x liftime, 10x5000TP i 150X500TP.
Na chwilę obecną nie wszystkie tereny są jeszcze dostępne.
Więcej napisze jak już pogram :)

ps. Obawiam się tylko że te bigbattle to połączenie skirmisha z SessionPlay
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #208 on: August 30, 2013, 10:13:20 AM »



Lifetime i tak nie dostanę więc jednak chyba nie :P
Choć może... choćby dla zobaczenie o co biega z tymi drzewkami skilli ;)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #209 on: August 30, 2013, 10:54:14 AM »

Quote
Choć może... choćby dla zobaczenie o co biega z tymi drzewkami skilli

Dlatego na Bullroarer  skopiowałem  5 postaci ( tyle się da max.) aby pooglądać jak to będzie z tymi drzewkami (minstrel, warden, rk, burg i champ).
Ciekawi mnie też jak się będą miały LI do nowych skili klasowych. Czy całkiem to zmienią bonusy na LI? Czy stare LI będzie można wywalić? Zobaczymy :)
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Print