Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Info o częściowym F2P  (Read 2870 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: June 01, 2012, 08:34:15 PM »

Nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda jak tak to czy go cokolwiek obchodzi to co napiszę, ale może ktoś uzna to za istotne - http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Star-Wars-The-Old-Republic-wraz-z-1-3-Free-To-Play-do-okre-lonego-poziomu

Cóż ja osobiście mam mieszane uczucia z jednej strony najbardziej dopracowany chyba flashpoint na jakim byłem jest po obu stronach na 10 lvl (zaznaczam, że nie byłem na wszystkich (tak z 3/4 tych na departure byłem w republice Esse, BT, Taral V, Malestrom Prison, na tych byłem jedyne co podejrzewałbym o porządną fabułę jeszcze to te na Ilum (choć seria Taral-> Mael była fajna pod kątem fabularnym, niestety mało złożona poza tym że składała sie z 2 flashy)). Klasy pewnie dadzą do tego jak gość strzela 15 lvl wszystkie to będzie można się pobawić advancami (zakładam że ludzie naprodukują sniperów i gunslingerów bo ci na low-lvlu są bardzo fajni (wg mnie przynajmnije do 15 miałem każdą klasę poza Trooperem (zsotał komandos na 13) robię tez po 2 stronie odwrotne specki specjalnie. Ci co pomyślą jak becznie jest byc Rycerzem Jedi mogą się rozczarować (rozkręca się na poważnie tak gdzieś kiedy pewnego miłego typka na Quesh spotykamy)

Podsumowując co będzie to będzie, czy będzie to Odrodzenie Mocy wg mnie raczej wątpliwe zważywszy, że contentu ma wejść praktycznie zero (nie jestem pewny, ale jakieś 2 m-ce temu zapowiadali chyba, że  z 1.3 ma wejśc droid asasyn do grupy)

May the Force be stronger Sennar
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: June 01, 2012, 10:12:16 PM »

Czemu nazywają to free-to-play skoro to trial. Endless trial dokładnie?
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: June 02, 2012, 12:12:41 AM »

Czemu nazywają to free-to-play skoro to trial. Endless trial dokładnie?


Zwał jak zwał, w każdym razie wg mnie wygląda to jak ostatnia brzytwa desperata
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: June 02, 2012, 01:41:37 PM »

Fakt, że trochę szybko wprowadzają taka opcje.
W WAR trwało to chyba dłużej?
Szkoda. Potencjał gry był bardzo duży, a wyszło jak zwykle.
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #4 on: June 02, 2012, 11:38:03 PM »

Taka opcja triala powinna być dostępna od poczatku, to może na coś zdały by się liczne puste obecnie serwery. A z tym F2P w tytule tylko sugerują w którą stronę zmierza SWTOR.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #5 on: June 05, 2012, 12:53:12 AM »

REWELACJA!!!!!

hihih joke

a statki gildyjne już są? No się nie orientuję... w styczniu skasowałem suba....  ;)

Swoją drogą straszna szkoda, sweter to moje największe rozczarowanie z wszystkich MMO w jakie grałem.
Pages: [1]
  Print