Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Lista osób zbanowanych  (Read 5458 times)
Qilavi
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73


« on: May 25, 2013, 12:02:38 AM »

Lista będzie aktualizowana na bieżąco

Obecnie zbanowani członkowie:
-Ra'jel - ban na wszystkie opsy - 28.05 - 4.06
-Thavron - ban na wszystkie opsy - 28.05 - 4.06
-Mafisuz - ban na opsy progresowe - 28.05 - 4.06

Pytania o powód bana można kierować do mnie w grze.
Oenome
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Reply #1 on: May 27, 2013, 07:11:46 AM »

Gwoli wyjaśnienia zaistniałej sytuacji osobom zainteresowanym i niezainteresowanym także, informuję, że zapisałem się na obydwa opsy niejako z rozpędu. Ops na którym mnie przyłapano pojawił się na forum w dniu ops-a. Nie sprawdziłem, że jestem już zapisany na ten sam dzień na późniejszą godzinę. Swoją winę widzę w dwóch punktach:

1. Nie sprawdziłem, że jestem już zapisany.
2. Nie powinienem zapisywać się na S&V HM w ogóle. Ponieważ jestem tylko poślednim dpsem (dpsikiem jak napisałem).

W związku z powyższym postanawiam,
1. Nie zapisywać się w ogóle na ops-y powertechem.
2. Zmienić maina na sorcerera Oenome (czyt. inomi ;D

Po tej zmianie mam na jakiś czas ops-y progresowe z głowy ze względu na posiadany gear.

Jednocześnie informuję, że jestem jedną z osób która dokładnie przeczytała regulamin Twierdzy. Otóż regulamin nie przewiduje takich sankcji.
Otrzymałem tą "karę" zaocznie  bez prawa do obrony. Zgodnie z regulaminem twierdzy OPS lider nie posiada takich uprawnień (czyżby sąd kapturowy?).

Wnioskuję o całkowite anulowanie kary jakby to miało miejsce w każdej cywilizowanej organizacji. Odpowiednie zmiany w regulaminie i zejście na ziemię ops liderów mających takie autokratyczne z granicy władzy absolutnej ciągotki (dla dobra Twierdzy).
Rozmawiałem wczoraj wieczorem z Quora i jestem rozczarowany podtrzymaniem tej dziecinnej, barbarzyńskiej, średniowiecznej i co najbardziej istotne pozaregulaminowej kary.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Ra'jel vel Oenome (czyt. Inomi :D )
yarpen
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #2 on: May 27, 2013, 09:41:33 AM »

Dzisiaj albo jutro pojawią się odpowiednie zapisy regulujące i tą kwestię, by na przyszłość sytuacja była jasna i klarowna. Więcej informacji wysłałem Ci na PM.
Piecoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #3 on: May 27, 2013, 10:02:07 AM »

Ubawił mnie ten post :D
Oenome
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Reply #4 on: May 27, 2013, 10:20:45 AM »

Ubawił mnie ten post :D
O to chodzi by traktować grę z odpowiednim dystansem :) i nie robić z gildii totalitarnego reżimu.
bloodcorsair
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #5 on: May 27, 2013, 10:31:07 AM »

dokładnie ale przy okazji szanować czas innych osób :)
Qilavi
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73


« Reply #6 on: May 27, 2013, 05:22:35 PM »

Gwoli wyjaśnienia zaistniałej sytuacji osobom zainteresowanym i niezainteresowanym także, informuję, że zapisałem się na obydwa opsy niejako z rozpędu. Ops na którym mnie przyłapano pojawił się na forum w dniu ops-a. Nie sprawdziłem, że jestem już zapisany na ten sam dzień na późniejszą godzinę. Swoją winę widzę w dwóch punktach:

1. Nie sprawdziłem, że jestem już zapisany.
2. Nie powinienem zapisywać się na S&V HM w ogóle. Ponieważ jestem tylko poślednim dpsem (dpsikiem jak napisałem).

W związku z powyższym postanawiam,
1. Nie zapisywać się w ogóle na ops-y powertechem.
2. Zmienić maina na sorcerera Oenome (czyt. inomi ;D

Po tej zmianie mam na jakiś czas ops-y progresowe z głowy ze względu na posiadany gear.

Jednocześnie informuję, że jestem jedną z osób która dokładnie przeczytała regulamin Twierdzy. Otóż regulamin nie przewiduje takich sankcji.
Otrzymałem tą "karę" zaocznie  bez prawa do obrony. Zgodnie z regulaminem twierdzy OPS lider nie posiada takich uprawnień (czyżby sąd kapturowy?).

Wnioskuję o całkowite anulowanie kary jakby to miało miejsce w każdej cywilizowanej organizacji. Odpowiednie zmiany w regulaminie i zejście na ziemię ops liderów mających takie autokratyczne z granicy władzy absolutnej ciągotki (dla dobra Twierdzy).
Rozmawiałem wczoraj wieczorem z Quora i jestem rozczarowany podtrzymaniem tej dziecinnej, barbarzyńskiej, średniowiecznej i co najbardziej istotne pozaregulaminowej kary.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Ra'jel vel Oenome (czyt. Inomi :D )


Uroczyście oświadczam,że nie dostałeś bana za SV HM. Razem z Tindalosem ustaliliśmy,że możesz się nie czuć na siłach i w żadnym wypadku Cię za to nie ukaraliśmy. Ban został nałożony z innego powodu .
Qilavi
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73


« Reply #7 on: May 27, 2013, 05:26:08 PM »

Ra'jel,bana dostałeś za zapisanie się na 2 kolidujące ze sobą opsy i nie wmawiaj mi,że post o opsie pojawił się w dniu tegoż opsa.
Oto daty stworzenia topiców :

-TC HM - 14.05 - zapisane na 24.05
-SV SM -21.05 - zapisane na 24.05
Co do regulaminu,masz rację, nie ma w nim punktu dotyczącego banów, ale jest to ustne, tymczasowe( jak na razie),ustalenie
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #8 on: May 28, 2013, 12:54:01 AM »

Ordnung muss sei :)
Oenome
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Reply #9 on: May 28, 2013, 04:32:54 PM »

Ra'jel,bana dostałeś za zapisanie się na 2 kolidujące ze sobą opsy i nie wmawiaj mi,że post o opsie pojawił się w dniu tegoż opsa.
Wyluzuj Qilavi  :D
1. Niczego nikomu nie próbuję wmawiać.
2. Wiem za co dostałem bana, wiedziałem jak tylko go dostałem.
3. Nic nie zmienia faktu, że zapisałem się "z rozpędu" na S&V SM  (zauważyłem go w dniu tegoż rajdu i wtedy się zapisałem a potem na niego poszedłem).
Jeszcze raz oświadczam: Nie zrobiłem tego umyślnie. Nie pozwala mi na to mój kręgosłup moralny  ;)
Pozdrawiam, zamknijcie toto i zakopcie w piaskach Tatooine.
hrabiamol
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 52



« Reply #10 on: May 28, 2013, 05:07:47 PM »

Właśnie. Prośba do modów - wyczyścić temat i wrzucać tylko "nazwiska".
Plus na przyszłość jak ktoś ma uwagi do swojego bana to albo odezwać się w grze, albo założyć osobny temat.
Qilavi
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73


« Reply #11 on: May 28, 2013, 05:22:53 PM »

Ja jestem wyluzowany,chodzi mi tylko o to,że napisałeś jakie to barbarzyńskie kary stosujemy podczas gdy są one uzasadnionie
Oenome
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Reply #12 on: May 28, 2013, 09:32:03 PM »

barbarzyńskie kary stosujemy
Kary pozaregulaminowe zawsze są barbarzyńskie.
Qilavi
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73


« Reply #13 on: May 29, 2013, 08:32:56 PM »

Ta dyskusja jest już bezcelowa, więc Yarpa
 lub Peruna proszę o wyczyszczenie topica
yarpen
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #14 on: May 29, 2013, 10:05:53 PM »

Po przemyśleniu sprawy i wysłuchaniu obu stron konfliktu... jak zwykle "racja" leży po środku. Rozumiem kwestie tego, że należy szanować czas innych graczy, bez względu na to, czy jest to uzasadnione w regulaminie czy nie. Powinno to być dla wszystkich oczywiste.
Z drugiej jednak strony, jeśli czegoś nie ma w regulaminie, nie powinno się tego egzekwować, a w szczególności za coś karać.

W związku z tym informuję, że bany przyznane na ten tydzień uważam za NIEWAŻNE.

Do końca tygodnia pojawią się odpowiednie wpisy w regulaminie kto i za co może banować. Prawo nie działa nigdy wstecz, temat uważam za nieaktualny i go zamykam.
Pages: [1]
  Print