Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: BW - sprzet  (Read 8440 times)
sin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


Sinafaye


« on: June 29, 2011, 06:14:00 PM »

Hejka, temat skierowany do bwkow naszej gildii. ;-) Pobawilem sie dzisiaj troche z ustawieniami sprzetu, konczac na 4 czesciach ofensywnego dfa, naramiennikach defensywnych, pasku z fioletowego baga z 2 stage stolicy, 3 glyphach i  setowym plaszczu+bizu z landow. Za renown wykupione Trivial Blow na maks, Focused Power III, Acumen III i pozostale punciki w woundy (to juz na sile, bo nie bylo w co innego). Taliki powkladane to: Odjira, 3x armor +164, magic power+35, crit +4, int+23, woundy +23. Wyszlo cos takiego:

Tabela po lewej "na czysto", po prawej - naladowanym na 100comb (z takim sie tylko walczy w zasadzie), z odpalonymi obiema zdolnosciami dfa (przynajmniej jedna zawsze aktywna) i potkami (+60int+5%mgcrit, 660 armor). Armor przeklada sie na 67.2% mitygacji. Jedyny bol jaki widze, to resisty, ale kobza w party i tak je scapuje, a najwazniejszy (spirit) jest optymalny bez wspomagaczy. Teraz do sedna - jaki ubior Wy preferujecie? W jaki sposob moznaby bylo sie przebrac, by bylo lepiej? Wszelkie sugestie mile widziane, chcialbym zarysowac wyglad najbardziej efektywnego gearu. Jedyny pomysl, ktory jak narazie chodzi mi po glowie, to zmienienie talika w lasce z woundow na armor (co pozwoli wyciagnac max 3514 armoru).
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #1 on: June 29, 2011, 06:28:27 PM »

daj mi dobic do 90 - chce sprawdzic 4 off DF helm klata buty rece + def naramy + nihilist plaszcz (147 spirit jezeli szukasz tych ressistow) + pasek ze szczurow tez ma chyba 120 spirit + teraz bizka...tutaj chce sie pobawic - na 100% nie wezme glyphow - bo ich nie mam ale nadal mysle ze bizka czasowa jest lepsza - i tu dam 2 bardzo wazne dla nas powody - statystyki sa o niebo lepsze od glyphow - dajac od 290 do 330 ressistow lacznie gdzie przecietny glyph daje ok 220-250 plus statystyki podstawowe sa na poziomie ok 80-90 a glyph chyba 60...co oznacza ze mozna miec wieksze pole manewru w renown - ale o tym bedziemy sie rozpisywali za 81% i daj mi boze :D jezeli wydropie GF rece do tego czasu - laska zostaja ta sama co u ciebie - a RR rozloze chyba tak jak ty - wiec powrocimy do tematu za jakis tydzien mam nadzieje - wrzuc mi screena tego paska ze stolicy jak mozesz dzieki!!
sin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


Sinafaye


« Reply #2 on: June 29, 2011, 07:57:29 PM »


Rewelki nie ma, ale nadrabia resisty plaszcza i bizki. Nowa bizka ma faktycznie fajniejsze staty pojedynczo, jednak glyphy maja swietne bonusy za pare czesci. No ale to sa personalne preferencje i pewne przeswiadczenia, jak wbijesz lvl to bedzie mozna dokladnie wartosci porownac.
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #3 on: June 29, 2011, 08:33:53 PM »

no niezly - widzisz ja zdecydowalem zejsc z disrupta @calkowicie@ ze wzgledu na taktyke ktora stosuje - i duza czesc sorc robi dokladnie to samo - instnt cast n disrupt - a pasek ktory ja bede uzywal aje mi kolejne 2% do mag crit chance + bardzo podobne resisty - ale patrzac na twoje resisty jestem @zalamany@ bo moje w tej chwili sa na poziomie 550-650 wszystkie 3 a ze sprzetem na 90 beda na 600-700 podstawy wg moich obliczen czyli blisko capa - i twoje wounds...nadrabiasz i to strasznie magic bonusem - ja nie robie nigdy glass cannona - nie lubie wbiegac i ginac :D tak jak spopielacz mial zwyczaj robic :P

poczekamy do 90 i porownamy :)

a i jak mozesz wpisz taliki jakie wlozyles :)

6x int
1x mag crit chance ...itp itd
sin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


Sinafaye


« Reply #4 on: June 29, 2011, 08:51:42 PM »

Taliki powkladane to: Odjira, 3x armor +164, magic power+35, crit +4, int+23, woundy +23.
Z tym, ze zrobilem tak jak pisalem pod koniec pierwszego posta, i woundy na armor wymienilem jeszcze.
W glasscannonie tez dlugo biegalem i sie wkurzalem na zgony, teraz sie przebudowalem starajac sie wyposrodkowac dps i def. Bardziej mnie laly zawsze mdpsy niz sorce, dlatego wlasnie nie skupilem sie az tak mocno na resistach, bardziej na armorze i obnizeniu obrazen krytycznych. Bedac czysto w dpsie mozesz spokojnie wyciagnac z 360-70 dps bonusu i 90%+ szansy na krita. ;-)
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #5 on: June 29, 2011, 09:56:48 PM »

NO POCZEKAMY DO MOJEJ 90 I ZOBACZYMY MOJEGO BUILDA :) POZNIEJ MOZNA POGADAC :) a sorka za caps - wlasnie book'uje trasy dla kierowcow na jutro :D
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #6 on: July 06, 2011, 07:06:34 PM »

Sin 35% do 90 ale broni na 90 nie naloze...nie zdaze wyfarmic insygni i emblemow :( ale podaj mi jak mozesz raz jeszcze te nazwe addona ktorego uzywasz do porownan satystyk...ciagle zapominam jego nazwe...
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« Reply #7 on: July 07, 2011, 11:24:07 AM »

addon nazywa się CaVES, chociaż imo przy statach powyżej 1k robi błędy.
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #8 on: July 13, 2011, 03:39:25 PM »

dzisiaj najpozniej jutro dobije do broni z 90 brakuje mi chyba 65 emblebow i wkleje mojeo builda :) bedzie o cyzm gadac :P bo patrzac na twoje staty to coz sam ocenisz :)
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #9 on: July 17, 2011, 09:09:26 PM »

Ok sin gotowy :) teraz tak 2x 24 wounds 1 kamenra 1x 4% mag crit plaszcz ze stolicy st 2 blue pasek z s1 szczurow zielony bizka tylko i wylacznie czasowa z altka...a reszta talikow int ofc - rwnown zmniejszenie crytow trivial blow na max pozniej zmniejszenie szansy cryta we mnie na 2 (moj poziom jest teraz na 2,3%) def 1951 bez flaszki (zapomnialem ze zrobilem screena na lyknietej) obr zmniejszone o 56,5% na flaszce 660 - tutaj duza roznica prawie 11% pomiedzy nami...obr z toughnessa zmniejszone o 75 pkt...ressisty obnizaja o 38% i 33% to na tyle :)

Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #10 on: August 12, 2011, 09:19:41 PM »

a oto moj build kariery dla tych ktorzy lubia szybkie i mocne akcje :D

http://builder.arsenalofwar.com/CareerBuilder.aspx?Class=BW#15;7;0;5:7:9:13:15:;5:7:;;3542:3533:3563:3556:;0:0:0:0:

plus mysle nad zmiana Renown builda - tylko nie wiem czy mi sie oplaci bo chce zamienic Crit w siebie na Inta ale roznica w Magic Bonus bedzie niecalych 10pkt...a zmniejszenie szansy cryta w siebie mam o ok 7% w tej chwili...

a doczytalem sie ciekawej rzeczy - ilosc distruptow destro zalezy w durzej mierze od naszego poziomu inta - czyli lepiej jest miec duzo inta :) tu mialbym ok 1070 - 1150 to cap chyba
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« Reply #11 on: August 13, 2011, 12:32:48 PM »

Nie wiem jak distrupt ma się do inteligencji, kiedyś procenty liczone były tylko na podstawie willpowera (dlatego też w niektórych setach dpsów znajdowały się staty wp). Wzór był taki:

<defenders willpower> / <attackers intelligence> * 15 + <defenders '+ disrupt' bonuses> - <attackers 'reduced chance to be disrupted'> = Disrupt %

Wiem na pewno, że wykupowanie za renown distrupta jest dobre, bo nie jest zmniejszane przez inteligencję atakującego. 
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #12 on: August 14, 2011, 02:13:01 PM »

wg mnie tez jest dobre - szczegolnie jak desro mi disruptuje na dotkach i moge ich firebolami na instancie punktowac :D zamiat 300 z dot to 2000 z FB :D
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #13 on: August 21, 2011, 04:12:48 PM »

Sina niedlugo wkleje zdjecie nowego paska ze stolicy - filet jak twoj tylko off - +2mag crit +10 mag power i chyba +33 int +29 wounds +20 touhgness a resisty te same :) to jeszcze podkreci moj mdps ktory w tej chwili jest na poziomie 243,4 - i nadal sie zastanawiam nad zmiana renown skilli...ktore powinny mi dodac jakies 12 mag power...z tym wszystkim moge dojechac do ok 259 mag dmg co bedzie jedynie roznica 17 mad dmg pomiedzy nami - a w moim buildzie juz mam 8120 hp ktore wzrosna do 8280 chyba zaraz...co jest o ponad 1k wiecej...

wogole to gdzies ty sie podzial chlopie???
Pages: [1]
  Print