Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Ascalonian Catacombs Story/Exploration Mode (30-35)  (Read 7484 times)
Q-ho
Gość
« on: September 10, 2012, 08:36:32 PM »

.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #1 on: September 10, 2012, 10:53:20 PM »

http://www.guildwars2guru.com/topic/60739-ascalon-explorable-guide/

Przewodnik po AC w wersji Explorable. Mam nadzieję, że to odpowiedni temat na to:)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #2 on: September 15, 2012, 06:55:17 PM »

Jestem zainteresowany kilkunastoma wypadami do tej instancji w wersji Exploration.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #3 on: September 25, 2012, 08:15:13 AM »

Ponieważ lubię zajrzeć pod każdy kamień postanowiłem również robić wycieczki do instancji. Zaczynam więc od tej z najniższym progiem i zapraszam do wspólnych wypraw. Ich celem będzie przejście zarówno story mode jak i każdej ścieżki w exploration mode. Chciałbym zacząć w poniedziałek (1 październik) o godzinie 17, aby był czas na ewentualne dwa wypady jeśli będą siły i chęci. Możliwe wcześniejsze rozpoczęcie jeśli tylko znajdą się osoby gotowe na wypad.
Najlepiej byłoby stworzyć w miarę zbalansowaną grupę, ale wszystko wyjdzie w praniu. Wiem, że jest przynajmniej kilka osób mających podobny pomysł, więc myślę że to jakoś fajnie poskładamy. Jeśli ktoś chce dołączyć może napisać tutaj i w poniedziałek od razu ruszymy, może nawet o wcześniejszej porze.
Minimalnym wymogiem wejścia do instancji jest 30 poziom postaci w story mode i 35 w exploration mode. Zakładam, że większość graczy w naszej gildii już ten próg przekroczyła ;)
Kelran
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 133


« Reply #4 on: September 25, 2012, 09:15:18 AM »

Dla mnie dzień bez dungeon'u to dzień stracony xD Preferuję explo. ale i na story można mnie zaciągnąć. Poniedziałek mi pasuje nawet od godzin porannych.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #5 on: September 25, 2012, 09:21:31 AM »

Według ostatnich informacji Arene planuje niedługo wprowadzić wiekszą ilość tokenów z dungów explorer mode oraz lepszy loot z bossów, dlatego proponowałbym, żeby najpierw porobić wszystkie dungi w story mode, a po zmianach zająć sie explorer mode.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #6 on: September 25, 2012, 09:49:32 AM »

Według ostatnich informacji Arene planuje niedługo wprowadzić wiekszą ilość tokenów z dungów explorer mode oraz lepszy loot z bossów, dlatego proponowałbym, żeby najpierw porobić wszystkie dungi w story mode, a po zmianach zająć sie explorer mode.

Większą ilość tokenów za jeden udany wypad, czy należy to jakoś inaczej rozumieć? Moim celem jest przede wszystkim zapoznanie się z lokacjami i historią jaka przez nie prowadzi. Wszelkie inne korzyści są bonusem ;)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #7 on: September 25, 2012, 10:07:37 AM »

Wygląda na to, że zmiany zaczną obowiązywac juz od dziś :) https://forum-en.guildwars2.com/forum/info/news/Update-Notes-September-25th-2012
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #8 on: September 25, 2012, 10:40:35 AM »

Czyli koniec z farmieniem Arah :P
A w temacie - jeśli faktycznie wprowadzą to dziś, lub w tym tygodniu, to w przyszłym powinniśmy już otrzymać więcej tokenów za udany wypad. Dla mnie bomba! ;)
Podoba mi się też pomysł z codziennym bonusem do nagrody.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #9 on: October 02, 2012, 06:57:12 AM »

Wczoraj (poniedziałek) udało nam się zorganizować wypad na story mode. Niektórzy po raz pierwszy poznawali początkową historię związaną z tym miejscem. Właśnie po to zamierzam organizować kolejne wypady - aby poznać wszystko. Dziś zamierzam udać się na pierwszą ścieżkę w trybie eksploracji, a jeśli nie uda się zebrać drużyny - jutro.
Wypad planuję mniej więcej na godzinę 17. Chętnych zapraszam.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #10 on: October 08, 2012, 09:54:52 AM »

Ponieważ większość z nas już była w tym miejscu przynajmniej kilka razy i opanowaliśmy już wszystkie ścieżki, proponuję szybkie wypady dla tych, którzy chcą zdobyć większą ilość tokenów. Sam zapewne spędzę jeszcze kilka dni na ich zdobywaniu, przyjmując zrobienie trzech ścieżek dziennie. Głównym celem są toughness i vitality, które są dwoma z trzech cech jakie posiada każdy element ubioru stąd.
Będę pytał w grze w godzinach popołudniowych i wieczornych czy są chętni. Mam nadzieję, że się znajdą ;)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #11 on: October 08, 2012, 10:22:04 AM »

Pewnie okazjonalnie bym wyskoczył do AC. Bronie jakoś sensownie wyglądają, a i set ma niezłe staty pod bycie twardawym.
Pages: [1]
  Print