Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Traity na raid  (Read 9633 times)
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« on: July 30, 2009, 09:35:59 AM »

Byłbym wdzięczny gdyby jakiś doświadczony rk napisał jakie traity na jaki raid ubierać, pamiętam że był jakiś wątek w którym ktoś się rozpisał co kto na Watchera powinen mieć ale jakoś nie mogę go znaleźć. Jedynie kojarzę że w zasadzie 4 traity miaływszystkie klasy na sztywno a 1 dowolny jakoś :P Jako że zebrałem zestaw radianca to wypadałoby dociągnąć traity a że upośledzony czasowo jestem to wolałbym zacząć od rozwijania tych właściwych.
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #1 on: July 31, 2009, 08:21:51 AM »

oto co znalazłem w jednym watcherowym wątku:

Ważne :  za midnight raid mozna dostać koperte  defender of cos tam  dającą -2,5% na melee dmg.   Również bawiąc sie runami tier 8 mozna dostać runke na - 2,5% melee   albo -2,5% range dmg dla huterów( minstrele też mogą).

Traity dla melee klas, oraz huntów. Casterzy i hilerzy muszą mieć 3 pierwsze co do 2 następnych  względna dowolność:
1. Valour
2. Justice
3. Empathy
4.  do - melee or - range dmg w zależności od klasy
5. jak wyżej
Asmo, ja zwrócę tylko uwagę, że KAŻDY powinien mieć wytraitowane Innocence (-5% melee dmg), bo stojąc na krawędzi pomostu i tak dostajemy obrażenia od watcherowego ataku AoE.
Minstrele i LMy w Class Itemy też mogą sobie wrzucić tytuł z -2,5 melee dmg zamiast jakiegoś bonusu do dps.

Ja proponuję traity Valour, Justice, Innocence i Empathy na każdej postaci.

Czyli Valour Justice i Empathy widzę że musowo Innocence pewnie też czyli pozostaje 5 dowolnie dowolny czy naprzykład też jakieś preferencje by były ?
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #2 on: July 31, 2009, 09:40:26 AM »

W 3ciej fazie Vile Maw Watcher bije KAŻDEGO w drużynie swoim melee atakiem AoE Crushing Devastation, który bez żadnej redukcji na light armor potrafi critnąć za ponad 3k.
W związku z tym trzeba mieć jak najwięcej życia i jak najwięcej obrony przeciwko melee damage, nawet kosztem efektywności postaci.
Można zastanowić się nawet nad wymianą Justice na Loyalty, trochę mniej życia, ale dodatkowo power i armor albo dodać jako 5ty trait właśnie Loyalty albo Honesty w przypadku casterów.

Wybaczcie, że ja ciągle powtarzam słowo "każdy" dużymi literami, ale wydaje mi się, że nie wszyscy podchodzą do tego poważnie i mają jakieś swoje lepsze prywatne pomysły (może się mylę, ale jeśli ktoś po zalogowaniu do gry od razu jest gotów bez przetraitowania, to chwała mu za to, że zrobił to wcześniej :D).

Na inne rajdy to casterzy mają zwykle Valour i Justice, czasami Loyalty i dodatkowo wybór spośród Honesty, Wisdom i Idealism, które zwiększają Will, Fate i Power Pool. Nie trzeba się zbroić bardzo defensywnie, bo takiego Rune-Keepera nic nie powinno bić.

No i jak zwykle o traitach klasowych nie do mnie :).
Heroniel
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #3 on: October 06, 2013, 12:28:28 PM »

Temat wprawdzie martwy, ale pobawię się w nekromantę i zadam takie pytanie...

Czy coś się zmieniło względem traitów dla rune-keepera healera? Pytam, bo szczerze powiedziawszy nie mam ochoty robić wszystkich deedów jakie mi się pojawią w dzienniku, a to by zawęziło troszkę poszukiwania  :D
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #4 on: October 06, 2013, 12:56:10 PM »

Virtues dla RK:
-Zeal
-Valour
-Innocence
-Compassion/Confidence (w zależności od potrzeby)
-Wisdom
Heroniel
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #5 on: October 06, 2013, 05:43:52 PM »

Dziękuję, czyli rozumiem, że głównie zbroić się w defensywę? Myślałam bardziej o traitach pod will/fate/in-combat power regen, ale na co trudniejszych grupowych wypadach wypada nie być "miętkim", jak rozumiem  ;D
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #6 on: October 06, 2013, 07:27:55 PM »

ICPR - po ostatnich upd nie powinieneś mieć jakichkolwiek problemów z powerem. U klas "will" power nie spada za bardzo.
Will/Fate - praktycznie każdy itemek dla twojej klasy ma te staty, wiec po co ci dodatkowe kilka pkt z traitów.

Traity ustawiaj tak aby dodawały ci tych statystyk których ci brakuje a które czasem trudniej zdobyć tradycyjnymi metodami (biżu, armour, LI), takich jak: Mitygacje, Armour, Vitality/Morale, Crit/Crit Def itp itd...

PS. Idealną sprawą jest gdy masz całe "drzewko" wymaksowanych traitów (na 16 aktualnie, od HD na 18) i masz możliwość ich zmiany zależnie od potrzeby.
Heroniel
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #7 on: October 06, 2013, 09:02:00 PM »

Czyli nie ominie mnie potężna farma deedów, ale TP się przydadzą  ;D

Jeszcze raz dziękuję, biorę się za poważne levelowanie  8)
Pages: [1]
  Print