Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Print  
Autor Topic: Wyrzucenie z gildii  (Read 34457 times)
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #45 on: August 11, 2011, 05:28:27 PM »

przerwa w pracy :D teraz moja kolej

Meimar Jokey Thagiren Eldricht i jeszcze kilak osob :d

Kurwa panowie i panie (o ile byly takm jakies) ile RR naklepalismy razem rpzy piwie i wyzwiskach? :D co do kilku osob z tej grupy to bym nawet poczul zal - zal ze zabieralem ich na farme renowna gry odeszli z gildii namawialem zeby wrocili a teraz znowu odchodza....

bedziecie zachowywac sie jak dzieci? zabrales mi (zabawke) Destraka - teraz go wskrzes i zjedz do 1 % zebym mogl go zabic :D CYRK < widzicie co robicie CYRK...

podam wam liste zyczen ktore powinniscie zrobic :D

1. Regulamin - skasowac - podobno jestesmy Casual
2. Officerow zjechac do 3 - i wybrac 3 ktora daje wzorce innym i pcha gildie do przodu - bez flame dla inncyh jakw czoraj w rozmowei z Thagirenem na mumble - czesc z was potrzebuje odpoczynku od pierdzistolka!!!
3. 1 do 2 dni WB gildyjnego i nie wiecej
4. Lider ma zawsze racje chyba ze 3 officerow powie ze jej nie ma....
5. zacznijcie grac w kupie :D
6. skonczcie plakac
7 wracajcie do gildii
8. kupcie duzo piwa na wieczor (i fajki kto pali)

koniec....i to ze 1 nie lubi 2 boze wielkie mi halo - ja nie lubie Inkwi i Thagirena (tzn nie lubilem) ale przez urlop nasze stosunki sie polepszyly - czyli chyba rozumiecie co pisze URLOP!!!! bo wam sie w glowkach przewraca od tego RR....

i jak ktos jest PRO jak ja :D to niech bedzie pro w casual ale nie zmuszajcie casuali do bycia PRO!!!! bo w kocnu jestesmy casualami :D LAMA is LAMA :D NOOBS!!!!

czy moze mam wazs nazywac RETARDS??? :D
Blastaman
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #46 on: August 11, 2011, 08:05:54 PM »


1. Regulamin - skasowac - podobno jestesmy Casual
2. Officerow zjechac do 3 - i wybrac 3 ktora daje wzorce innym i pcha gildie do przodu - bez flame dla inncyh jakw czoraj w rozmowei z Thagirenem na mumble - czesc z was potrzebuje odpoczynku od pierdzistolka!!!
3. 1 do 2 dni WB gildyjnego i nie wiecej
4. Lider ma zawsze racje chyba ze 3 officerow powie ze jej nie ma....
5. zacznijcie grac w kupie :D
6. skonczcie plakac
7 wracajcie do gildii
8. kupcie duzo piwa na wieczor (i fajki kto pali)


Pora dolać oliwy do ognia :P - żartuje :)
Jednak chciałbym podzielić się moimi przemyśleniami abyście poznali np. moje zdanie. Zgadzam się z paroma punktami Elrosa ale mam pewne swoje przemyślenia:

- tak jestem za tym aby świetnie bawić się z moimi kolegami z Warhammera  przy okazji stając się w tym co robię coraz lepszy - mam wówczas większą satysfakcje z gry. Cieszę się, że rośnie mi RR i to głównie dzięki współpracy z Wami

- nie nie jestem za przymuszaniem kogokolwiek do czegokolwiek zwłaszcza w grze - to jest jednak rozrywka. Regulamin zaakceptowałem bo chciałem być z Wami ale od początku uważam, że jest  nie potrzebny i w gruncie rzeczy przysparza więcej problemów niż korzyści

- tak jestem za tym abyśmy wszyscy razem latali w grupie, ale nikogo do tego nie powinniśmy w żadnym stopniu przymuszać

- nie nie jestem za nie miłym traktowaniem kolegów na zasadzie a co ty to jesteś za klasa? i zdawkowe - MDPSa już nie potrzebujemy - jakbyś miał heala to tak - zawsze można i nawet powinno się grzeczniej

- tak za tym aby zachowywać się kulturalnie, ale nie przesadzać z tym całym przeklinaniem i robić z tego jakiś punkt w regulaminie bo ktoś nie lubi jak się przeklina (ponoć grają dzieci, ale my przyjmujemy z min 16 lat więc czegoś tu nie rozumiem) Alternatywą dla głośników są słuchawki i jeżeli ktoś słusznie chce chronić swoje dzieci od wysłuchiwania przekleństw sam wie co powinien zrobić :)

- nie gwiazdkom i innym - jak już ktoś naprawdę przegina u większości  to go wywalić albo alienować to sam odejdzie ale dajcie każdemu trochę czasu - może ma zły dzień lub tydzień?


- tak za większą demokracją i dyskusją w grupie w końcu każdy chciałby się tu dobrze czuć


- nie kłótniom - bo wywołują spory i podziały a to jest nie potrzebne

- tak za coraz większą ilością graczy - mam nadzieję, że będą na poziomie

- nie dezorganizacji w party lub WB. Jeżeli wchodzisz w party lub WB to musisz się słuchać jak w wojsku :P - nie ma znaczenia czy WB/party gildiowy czy nie

- tak za powrotem osób opuszczających gildie i ich głosem w grupie :)

Chciałem zaznaczyć, że to nie są jakieś moje warunki bycia w gildii ale jeden z głosów w sprawie. Jednakowoż nie zaakceptuje żadnych większych oboszczeń regulaminu i przejście gildii z casual do pro. Jeżeli to nie nastąpi w gildii pozostanę  tak długo jak będę grał.

Chciałbym Wam też coś powiedzieć trochę z innej beczki. Gildia to zespół ludzi i zawsze w zespołach tworzą się podziały i spory. Wcale nie prawdą jest, że jest to domena Polaków - doskonale wiem o czym mówię. Przestańcie pisać  nie prawdziwe frazesy typu: gdzie 3 Polaków tam 4 zdania. Polacy wg mnie są bardzo dobrzy we wsółpracy. 
Należy nauczyć siebie a później innych  współpracy grupowej w celu osiągnięcia sukcesu. Czasem jednak potrzebujemy odosobnienia i należy to szanować . Pamiętajcie  jednak, że zmiana zespołu na inny nic nie da bo po etapie pierwszego zachwytu nową grupą przyjdzie czas na rozczarowanie, że wszędzie jest tak samo - bo jest. Nie zapominajcie o tym, że to jest tylko gra rozrywkowa i czasem też każdy powinien zrobić sobie urlop aby nabrać odpowiedniego dystansu. Jeżeli zauważasz u siebie brak dystansu do gry koniecznie zastanów się czy idziesz w dobrym kierunku. Jeżeli nie zauważasz a czujesz, że coś w grupie jest nie tak zastanów się najpierw nad swoim postępowaniem pomimo wszystko.

dziękuje za lekturę. Pozdrawiam
PEACE!!

Ps. Nie byłbym sobą jakbym czegoś nie dodał hue hue   ::)
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #47 on: August 11, 2011, 08:16:51 PM »

boze Blasta :D skad ty zer wziol te kolory - oczy mnie bola od czytania :D
Blastaman
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #48 on: August 11, 2011, 08:29:19 PM »

boze Blasta :D skad ty zer wziol te kolory - oczy mnie bola od czytania :D

prawda, że śliczne :P  ::)
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #49 on: August 11, 2011, 08:30:27 PM »

boze Blasta :D skad ty zer wziol te kolory - oczy mnie bola od czytania :D

prawda, że śliczne :P  ::)
;D
Medaelcor
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #50 on: August 11, 2011, 10:02:23 PM »

Co do Woodkida, z jednej strony zgadzam się, że oficerowie powinni przedyskutować takie decyzje ale w tym konkretnym przypadku Woodkid niestety nie chciał z nami zostać w gildii a doskonale wiedząc o "dniu rvr" swoim zachowaniem powodował niepotrzebne dyskusje i spięcia.
A i nie jest to temat na ogólne forum. Podważanie decyzji Napadziora publicznie jest nie wsmak i jest kolejnym przykładem pewnie nie umyślnego rzucania kłody pod nogi i burzenia autorytetu.

W sumie nie mogę się doszukać więcej niż jednego argumentu dla wyjścia z gildi. Jedyny ciągle powtarzający się argument to to, że gildia ma byc CASUAL a zmuszmy graczy do grania razem itp.
PROSZE WAS :D ZADEN Z WAS NIE GRAL, NIE GRA I PEWNIE NIGDY NIE BEDZIE GRAL JAK CASUAL :D BEZ JAJ!
Pozatym:
- żaden "casual player" nie narzeka na zasady gildi
- żaden "casual player" nie ma problemu z graniem razem mimo, że rzucacie na nich kur**mi za słabe granie
- żaden "casual player" nie wyszedł z gildi bo musiał grać razem z gildią
- każdy "casual player" chce grać razem z gildią do tego stopnia, że często miejsc brakuje.

Nie jestescie casualami, żaden z Was którzy wyszliście.
Tym samym nie ma ani jednego argumentu na wyjście z gildi.

Jak to widzę ja.. taka historia mi się nasówa...

Wczoraj byłem z synkiem na placu zabaw. Zawsze zbiera się po chwili grupka dzieciaków i same wymyślają sobie przeróżne zabawy. Aż czasami ciężko uwierzyć co można na takim placu robić:]
Był też z nimi chłopaczek który zawsze miał fajniejsze i droższe zabawki od innych dzieci, taki z "bogatego domu". Zwykle wszyscy bawią się razem ale wczoraj było inaczej. Chłopiec po chwili wspólnej zabawy nie chciał dzielić się zabawkami z młodszymi dziećmi. Bał się, żę mu popsują zabawę. Więc z wesołego placu zabaw zaczął się robić płacz. Nie które dzieci poszły na skargę do siedzących obok rodziców i po chwili rodzice zaczęli upominać dzieci, że trzeba się dzielić zabawkami i bawić się razem.
Co było później? chłopiec zabrał zabawki i 2 kolegów po czym razem poszli do domu grać na konsoli - jak opowiedział mi syn.
Reszta dzieci zaczęła się bawić sama i znowu plac był pełen uśmiechu i radości.

Wieczorem wchodzę do gry a tu to samo. I dokładnie tak to podsumuje.
Zabrali zabawki, kolegów i poszli do domu.

To chyba nie tak się rozwiązuje problemy. Dorośli wykształceni ludzie, koledzy... spędzający długie godziny razem od miesięcy...

Gildia wymaga. A im więcej grasz tym wymaga więcej. Więcej wymaga się od osoby logującej się co dzień niż od "casual player" który jest raz w tygodniu. To normalne i logiczne.
Poza gildia nie ma wymagań, każdy jest sobie sam panem. Jeżeli o to chodzi :/ to powodzenia.
Jeżeli jest inaczej to:
Zgadzam się z Charakternikiem nie ma wstydu powrotu po rage quicie.
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #51 on: August 11, 2011, 10:10:31 PM »

Medaelcor piekniej nie dalo sie tego ujac zarowno historia z placu zabaw jak ladne przedstawinie bycia "pseudo casualem". Nic dodac nic ujac
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #52 on: August 11, 2011, 10:12:22 PM »

Blasta piszesz, że regulamin jest niepotrzebny?

Nie kojarzę teraz kiedy do nas dołączyłeś dokładnie, ale chciałbym Cie uświadomić, że w czasach gdy nie mieliśmy regulaminu (po moim powrocie do pustej gildii jaką była wtedy Twierdza i rozkręcaniem jej na nowo) zanim Charakternik wprowadził trochę organizacji, to byliśmy luźną zbieraniną mniejszych lub większych solistów, gdzie zebranie party było już wydarzeniem, a na rvr nie znaczyliśmy jako grupa praktycznie nic.
Teraz może Ci się wydawać, że jesteśmy w miarę zgrani, biegamy w prawie full wb po rvr - ale tego wszystkiego by nie było gdyby nie regulamin.

I należy tu jeszcze podkreślić, że regulamin w zasadzie niczego nie ogranicza - to zbiór pewnych zasad funkcjonowania w grupie. Więc nie pitolcie tu już o ograniczeniach, obowiązkach i zakazach. Regulamin scalił nas w silną grupę. A dzień RvR?? - kurde to ukłon w stronę Was (nas) wszystkich - żeby można było cieszyć się kwintesencją tej gry jaką jest walka w dużych, zorganizowanych grupach - bo tym jest właśnie RvR w tej grze. Ale zawsze znajdą się malkontenci którym nie będzie pasowało nawet to że dostają marchewkę (choć faktycznie podaną kijem ;) ).

Przytyk o przeklinaniu traktuje personalnie - bo to ja mam o to największe wąty. Nie musisz Blasta mi dyktować czy mam korzystać ze słuchawek czy głośników. Jak będę chciał to będę na głośnikach i nie życzę sobie żeby moja rodzina słuchała  gówniarskiego słownictwa (bo tym jest dla mnie nadużywanie wulgaryzmu - w przeciwieństwie do co poniektórych wiem jaką funkcję wulgaryzm spełnia w zdaniu). Rzucanie co drugi wyraz kurw, chujów i "japierdolów" świadczy tylko o niskim poziomie autora  - często u mnie pod oknem przesiaduje grupka osiedlowych gówniarzy (tak na oko 14/15 lat) i ich zachowanie wypisz wymaluj przypomina mi czasami chwile spędzone na mumble.

Jesteśmy dorośli i nie zamierzam uczyć nikogo kultury, ale do kurwy nędzy jeśli  gramy w grupie to nie życzę sobie słuchać takich debilizmów - więc moglibyście to uszanować.
Ofock
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


Waar


« Reply #53 on: August 11, 2011, 11:14:32 PM »

Chłopaki pograją sami, ochłoną, pomyślą, albo wrócą albo i nie, ich sprawa, oby tylko na Destro nie rolowali (pisze to dla ich dobra) bo będą mieli przejabane :D
Moim skromnym zdaniem "czyn jaki popełnili" Thagiren i sc dla Twierdzy wyjdzie tylko na dobre. Proponuje niech każdy z gildii  zrobi sobie rachunek sumienia i wyciągnie wnioski, oceni swoje zachowanie; powie co mu leży na podrobach a Oficerka bacznie obserwuje i dostosuje regulamin.

Hmmm, właśnie zdałem sobie sprawę, że ta nasza gadanina to na chuj się przyda bo i tak większość nie zagląda na forum.

Off topic
Kaowiec co Ty masz za avatar; ja pierdziu co to ka... jest ???:)

PS. Inkwi sorka za bluzgi tu i na Mumble (tam sporo kurew lata z mojej strony) - obiecuję poprawę (przynajmniej w Twojej obecności)
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #54 on: August 11, 2011, 11:23:45 PM »

Ofock mial byc to gif ale forum nie supportuje:( Zestaw milych japonskich dziewczat z fajnymi cyckami:D no w sumie z twarzami tez fajnymi ;)
Ofock
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


Waar


« Reply #55 on: August 11, 2011, 11:25:41 PM »

A to podeślij na priva :D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #56 on: August 12, 2011, 07:42:24 AM »

Wejdź na redtuba ;)
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #57 on: August 12, 2011, 04:22:58 PM »

Chłopaki pograją sami, ochłoną, pomyślą, albo wrócą albo i nie, ich sprawa, oby tylko na Destro nie rolowali (pisze to dla ich dobra) bo będą mieli przejabane :D
Zastanawialem się nad tym ale poczekam aż order będzie przeważał

Moim skromnym zdaniem "czyn jaki popełnili" Thagiren i sc dla Twierdzy wyjdzie tylko na dobre.
skoro tak mówisz pewnie tak będzie. ;)
Figielka
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4



« Reply #58 on: August 12, 2011, 04:39:29 PM »

Ahoj Twierdzo!  :D

Ale o co chodzi?   :P

 ;D

Postanowiłam, że dodam od siebie słów parę...
Mimo, że w gildii nie jestem dość długo(zaledwie kilka miesięcy), bynajmniej porównując staż do co poniektórych osób - mam na mysli Weteranów tej gildii, ale co tam - też mam prawo się wypowiedzieć.
Ja jestem osobą, która szybko się przyzwyczaja, przywiązuje - do ludzi, do otoczeni, również do osób, z którymi słyszę się i widzę w grze codziennie.
Tak też się stało z Twierdzą. Polubiłam Was wszystkich i mimo, że czasami jakieś ekscesy miały miejsce (ktoś mnie za coś opieprzył haha) , to i tak się miedzy Wami bardzo dobrze czuję.
Jest mi przykro, że z naszej gildii odchodzą osoby, które polubiłam.
Od każdego z Was się czegoś nauczyłam.
Większość z Was dało mi wiele cennych wskazówek i nadal mi pomagacie...za co Wam dziękuję.
Wiem, że nie ogarniam jeszcze tej gry tak jak powinnam, ale staram się, bo bardzo mi się ona podoba i sprawia wielką frajdę, daje możliwość odskoczni od codzienności, relaksuje ;)
Przecież tak naprawdę o to w tym wszystkim chodzi, żeby się dobrze bawić razem i oczywiście wspierać. Na tym polega bycie w gildii, prawda? Czy ja się może mylę?  ::)
Chcałabym bardzo, żebyście przemyśleli sobie to, dlaczego tak się dzieje, że ludzie odchodzą, że wypisują się z gildii.
Naprawdę nie chciałabym, żeby nasza Twierdza się posypała, z jakichś tam głupich powodów.
Napadzior został GMem, cieszę się - bo to bardzo pomocny gracz i bardzo się angażuje w to, co robi.
Od tego jest GM, żeby nad wszytskim panował. Napadziorowi na pewno będzie wiele razy trudno opanować "dzikie wb", tworzone przez niesfornych Twierdzowców ;)
Da sobie radę, jeśli my będziemy go wspierać i słuchać...
Napadzior - trzymam mocno kciuki! :)

Jeśli chodzi o Woodkida - to bardzo dobry gracz, pomocny, wiele razy mnie osobisćie dawał rady. Było mi przykro, jak dostał kicka z gildii. Jednak... to jest między nim, a Napadzorem. Moim zdaniem Woodkid powinien sie wypowiedzieć w tej kwestii, bo niektórzy obwiniają kogoś, za coś... znając tylko opinię jednej strony. Tak, wiem, widziałam screena z rozmowy - ok nie spodziewałam się takiej wymiany zdań... Jednak... Stało się, decyzja przez GMa została podjęta, Woodkid się z nią pogodził, a nawet tego chciał... więc... o co chodzi?  ;)

Ja Was wszystkich bardzo szanuje Kochani i uważam, że powinniśmy się wzajemnie wspierać i tworzyć fajną gildię, fajną Twierdzę... Dla wielu z Was, to przecież Twierdza jest jak "dziecko"... więc opiekujcie się tym bachorkiem ;D

Powinniśmy także WARa traktować z pewnym dystansem, bo to tylko gra... Mamy miło spędzać razem czas, bawić się... A nie kłocić i ... wiecie o czym piszę...

Chciałabym podziękować tym wszystkim, którzy nauczyli mnie i ciągle uczą - jak się gra w WARa...Za to jestem Wam wdzięczna...A przede wszystkim za cierpliwość, jaką macie do mnie...

Osoby, które odeszły - Thagiren, Jokey, Meimar, Eldricht,  - może jak emocje opadną... to wrócicie? ??? ??? ??? Wiedzmyn też odszedł... szkoda... :(

Kochani... raz jeszcze Was proszę - stwórzmy razem coś fajnego, coś co będzie nam wszystkim sprawiało przyjemność i dawało satysfakcję, że potrafimy coś razem zrobić, wspierając się i dobrze przy tym bawiąc...

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia w grze...

Wasza Figielka ;)
 :-* :-* :-*
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #59 on: August 12, 2011, 06:34:06 PM »

skonczcie juz pisac!!! i logujcie sie do gry!!!

dzisiaj 400% aao i kurf!!! nikogo zeby ze mna gankowal - fakt 50k RR zrobilem w 40 minut ale rownie dobrze moblo byc i ze 100k dla mnie i z 200-300k dla kogos z rankiem ponizej 90 ale jak zawsze ludzie sie kluca badz pisza na forum zamiast grac!!!!

i skonczcie z tymi altami - widze ze coraz wiecej osob gra altami zamiast mainami!!!

I NEED YOU PEEPS!!!

skonczcie te niepotrzebne klutnie uscisnijcie graby i pomozcie mi farmic 100 :D

Inkwi albo Charakternik zamknijcie i skasujcie ten temat PROSZE!!!

zamiast tego otworzcie temat QUO VADIS TWIERDZO??? i niech sie ludzie wypowiedza w 1 poscie jak widza gildie!!! dzieki!!!
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Print