Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Print  
Autor Topic: Neverwinter Online  (Read 65926 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #90 on: May 10, 2013, 07:06:00 PM »

Gierka ściągnieta - rozumiem, że gracie na Beholderze?

Zgadza się na beholderze
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #91 on: May 14, 2013, 12:56:04 PM »

Witajcie mam nadzieję że miło Wam się gra (piszę głównie do tych z Was którzy rozważają zostanie ws NWO a nie od początku traktują grę jako zapychacz czasu przed tESO), ale już przechodzę do rzeczy>

Zapewne niektórzy z Was mają newslettera, ale dla tych co sobie skrzynki zapychać nie chcieli albo takich przerażających informacji jak wersja polska NWO nie czytają informuję, że w tekście dotyczącym wydania polskiego tłumaczenia NWO pojawił się (tak mi się przynajmniej wydaję) orientacyjny termin wydania gry mianowicie pozwolę sobie zacytować (nie z systemu forum):

"W pełni zlokalizowana gra zawita do nas już latem 2013 r. "

Tak więc można się chyba spodziewać, BA wręcz oczekiwać że latem czeka nas coś dużego (poza przerażającym naporem wojsk polskiej gimbazy, które zastąpią bossom addy (oby zastąpiły bo inaczej będzie po dodatkowej fali))

Jestem dobrej myśli i czekam na bardziej konkretny termin (zapewne podany tydzień wcześniej)

Ze wszystkich zakątków Wieloświata pozdrawiają Evanlyn / Valendor / Filavorin / Sennar i cała reszta firmy Anonimowych Altoholików xD
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #92 on: May 14, 2013, 08:35:41 PM »

Ja skupiam się na Lotro ale spróbuję wygospodarować trochę czasu by dłużej pograć w NWO - na razie skromnie 7 poziom Trickster Rogue; Trochę problemów sprawia mi jeszcze przestawienie się na inne MMO ale sobie czytam na różnych forach co i jak i staje się wszystko powoli jaśniejsze.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #93 on: May 24, 2013, 01:23:00 PM »

Dobra to pojechali po bandzie z uwagi na system, patrzajta więc co wam Wujek Fil wygrzebał

Tu całość jak się komukolwiek chce - http://nw.perfectworld.com/news/?p=896631

A tu mały wycinek który mnie najbardziej przeraził: Right now, we’re putting the final touches on some new end game content: Gauntlgrym. It will be our first raid-sized, competitive PvP/PvE experience, and our current goal is to release it to OBT within a few weeks.

Cała banda wariatów biegających i absolutnie zapewne uniemożliwiających klerykowi healowanie konkretnego celu... coś cienko to widzę

Ponadto można wyczytać parę innych rzeczy:

- Aggro and threat balancing (w planie na najbliższy/e patch/e)
- Making gear progression feel more visually and mechanically meaningful (j.w. czyżby miały się (w końcu) pojawić nowe skiny sprzętu?)
- Auction house bug fixes and UI improvements (ponownie j.w. no nareszcie może wyszukiwarkę skorygują bo oglądanie butów w kategorii "mounty" nie wprowadza w miły nastrój).

I cała masa innych rzeczy planowanych / zrobionych do wyczytania w linku w tym oczywiście szumny "Module 1"  wspomniany w 2 słowach na końcu że nadchodzi xD
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #94 on: May 24, 2013, 01:59:36 PM »

Gauntlgrym - it is supposed to be an area for Level 60 20-vs-20 PvP.

Tak to zapowiadali - wyjdzie jak wyjdzie - zobaczymy. Czyzby był młyn jak w bitwach Lineage 2?
Mirek11
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #95 on: May 25, 2013, 12:08:12 PM »

Czuję się jakby ludzie w końcu neverwinterowi ludzie przeczytali mój post na nw.com. Sam z siebie jestem ciekaw jak w action mmo będą wyglądały raidy. (Nie chodzi tu tylko o graczy, ale też walki z bossami. Przydałby sięw końcu inny system niż zabicie addów, boss do 75%, zabicie addów, boss do 50% zabicie addów itd.)
Rogwold
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #96 on: May 26, 2013, 01:47:02 AM »

Do tych co mogą invować do gildii - od jakiegoś czasu gram w nw na Beholderze, w dni robocze można mnie łapać po 20:00, w weekendy różnie, na ogół do 15:00. Mój handle: Biara@mmorecenzent (postać - trickster rogue 60 lvl). Z góry dziękuję za inv.
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #97 on: May 31, 2013, 02:52:27 AM »

Jest jakaś konkretna data kiedy drowy będą dostępne bez packa...
Jest napisane ze 2 miesiące po wypuszczeniu, jest jakaś konkretna data ?
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #98 on: May 31, 2013, 02:11:23 PM »

Release jeszcze nie było, więc nieprędko. ;) Szybciej doczekamy się kolejnej klasy (Ranger?).
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #99 on: May 31, 2013, 03:06:37 PM »

Ktoś pisał, że teraz to taki nowy standard, by open beta było relisem ;)
Więc myślałem, że już było.

Wzzp najwyżej jeśli ruszę to z kilku tygodniowym poślizgiem ;) albo w ogóle jednak.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #100 on: June 02, 2013, 11:03:18 PM »

A będzie w ogóle jakiś relis? Bo coś marna ta gra :P
Ja sobie odpuściłem.
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #101 on: June 10, 2013, 11:14:46 PM »

Cosik siem twierdzowo dzieje w NWO? Bo jakby co, męczę gwardiana na 60lvl i rozpaczam nad losowym dodawaniem gówniarzy do teamu ;) (uciekają, nie chronią kleryka, każdy gra dla siebie) Jakby było cosik team Twierdza, to się pisze, powo.
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #102 on: June 11, 2013, 01:08:25 PM »

Ja sobie grzecznie pykam - na razie 24 lvl TR;
Niestety im dłużej gram to jednak kazdy sobie rzepke skrobie;
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #103 on: June 12, 2013, 10:12:48 PM »

czyli nic siem nie dzieje... szkoooda...to nawet nie ma co do rekrutacji wpadywać buu...
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #104 on: June 13, 2013, 08:33:38 AM »

Może ktoś się musi za to zabrać... sam myślę czy nie pograć.
Patrząc że coraz mniej osób do gry w Lotro, trzeba coś robić...

aaaa ja mam pytanie odnoście serverów, czytałem tutaj coś że na Beholderze gra parę osób. Wybór był jakiś zamierzony, tutaj graja Polacy? To server EU, czy porostu na chybił trafił lub ooo fajna nazwa? Pytam bo jak było to ot tak sobie strzelone i okaże się że 90% populacji servera to Durne Amerykany (nie wspominając o innej strefie czasowej) to ja sobie wole na innym serverze pograć.

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Print