Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Utumo  (Read 4231 times)
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« on: June 16, 2008, 02:18:51 PM »

Witam,

No cóż,już od wielu dni przemierzam wraz z moim bohaterem Śródziemie,niejedno już widzieliśmy i nie raz zaglądaliśmy śmierci w oczy.Przyszedł jednak czas by poszukać bandy takiej jak my straceńców walczących bez wytchnienia z siłami zalewającymi zniszczeniem zielone łąki.

Me imię Utumo,może niektórzy z Was już mnie spotkali w swych wojażach.Urodziłem się w Gondorze,w cieniu białych wież Minas Tirith.Udało mi się osiągnąć zaszczytny 50lvl w profesji championa.Przez wiele lat studiowałem księgi bibliotek Gondoru co umożliwiło mi na uzyskanie tytułu Grand-Master Scholar.Wiek 28 wiosen i jeszcze wiele przede mną.Doświadczenie jakie zebrałem ogranicza się bardziej do książkowych RPG(Warhammer,Cyberpunk,Dzikie Pola i wiele innych) oraz cRPG(Gothic,Baldurs Gate itd).Próbowałem swych sił w świecie Everquest 2,jednak Śródziemie jest dla mnie mocniejszym magnesem.

Staram się grać w sposób "light" dlatego Twierdza wydaje mi się najlepszym wyborem spośród rodzimych gildii.Ważny jest dla mnie klimat i magia Tolkiena,jestem przeciwnikiem power levelingu,zatem jeśli wśród Twierdzowiczów znajdzie się osoba lubiąca styl RPG również chętnie się przyłączę.

Proszę Was o przychylenie się mojemu podaniu.

P.S.Jednocześnie chciałbym zaaplikować w imieniu mojego alta Vindarhila lvl 40 Lore-Master.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 16, 2008, 02:39:14 PM »

Drogi Utumo, miód na me serce lejesz:)
Witaj, witaj, piwo, wino, miód na stół stawiajcie, wielki wojownik bowiem do nas dołaczy:)

To jeszcze jak waćpan postanowisz z nami na pokraki riftowe wybrać się we czwartek, to będzie przecudnie:)
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #2 on: June 16, 2008, 03:02:24 PM »

Jasne,że na rifcie trzeba tym bestyjkom poobcinać rączki,nóżki,głowki,macki czy co tam jeszcze one mają ;)
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #3 on: June 16, 2008, 03:25:22 PM »

Za
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #4 on: June 16, 2008, 03:37:59 PM »

Jak najbardziej za.
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #5 on: June 16, 2008, 04:46:42 PM »

Za.
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #6 on: June 16, 2008, 05:54:20 PM »

A czy przy takim podaniu ktoś mógłby być przeciw ?
Oczywiście ZA.
Pages: [1]
  Print