Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - (Hudy)  (Read 2234 times)
hudy123
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: June 03, 2012, 04:07:27 AM »

(Za nim zaczne pisac chcial bym prosic o wyrozumialosc za nie uzywanie polskich znakow po prostu od wielu lat nie mieszkam w Polsce i takowych nie posiadam)

Imie- Patryk Nick w grze (Hudy)
LVL Postaci - Tak naprawde dopiero co stworzylem postac mam 1lvl i
jest to Cleryk (Flame Keeper)
Wiek - 21Lat

Jesli chodzi o doswiadczenie w grach MMO to wydaje mi sie ze mam calkiem spore gram w nie od kad pamietam Faworyty moich MMO:

Aion
Runes of Magic
WoW, itp.

Cos od siebie:

Dlaczego Lotro: Od tygodnia gram w RIFTA wiec postanowilem ze milo by bylo przylaczyc sie do rowiesnikow wiec zaczolem poszukiwania za jaka kolwiek gildia udalo mi sie znalesc pare, ale gdy odwiedzilem wasze Forum zauwazylem ze cos sie tu dzieje komus zalezy i oczywiscie po zaznajomieniu sie z regulaminem stwierdzilem ze pasowal bym tu :)

Jesli chodzi o zainteresowania to gry MMO, poza domem napewno wentkarstwo, dobrze czasami sie w ciszy zrelaksowac.
Co do stylu gry to zalezy od sytuacji kiedy trzeba byc powaznym gram raczej tak zeby inni ze mna nie cierpieli ale kiedy jestem sam lubie biegac jako Pierwszy na odszczal ;p

Chcial bym jeszcze dodac dlaczego wybralem Cleryka otóż lubie na cos sie przydac i napewno nie gral bym nim gdybym nie znalazl waszej gildi Mam po prostu nadzieje ze na cos bym sie wam przydal :)

Jedyne czego nie Lubie to parcia na gre, Gram tylko i wylacznie dla Zabawy.
Jesli chodzi o oczekiwania to to zeby wszystko dzialo sie z humorem.

1. Nigdzie jeszcze nie nalezalem dopiero co zaczynam
2. Potwierdzam ze ZAPOZNALEM sie z Regulaminem i wpelni go Akceptuje
3. Co do rodzaju kąta (sciagnelem gre aktywowalem Kluczem a potem miesieczny abonament) Niewiedzialem po prostu jak nazwac to kąto.
Zabardzo jeszcze nie znam tych wszystich skrótów (Prosze Zrozumiec)

info:

Do niektorych nazw dokleilem polskie znaki by ulatwic wam czytanie.

Dziekuje i czekam z wasza odpowiedzia

Pozdrawia Hudy
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: June 03, 2012, 05:17:46 PM »

W sumie już dawno nie gram w tym oddziale, ale 2 rzeczy:

1 z tym rodzajem konta ten rodzaj konta to odnośnie oddziałów w LotRO i DDO gdzie działa system f2p (czyt podział na równych i równiejszych xD)

2 zwalę ci kowadło na głowę... Nie jestem pewien, ale oddział w Rifcie już chyba legł wszyscy poszli do SW:TORa, a potem do TERA ONLINE.

Przykro mi, ale załamywaniem się poczekaj jeszcze na Mirackla albo kogoś
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #2 on: June 04, 2012, 06:47:48 AM »

Rzeczywiście kolega ma swoiste poczucie humoru:
..."Cos od siebie: Dlaczego Lotro: Od tygodnia gram w RIFTA."

Potwierdzam, koledzy z RiFT przeszli do SWTOR, a w chwili obecnej jestesmy w Tera Online.
Pages: [1]
  Print