Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Druid i jego rola w party  (Read 11183 times)
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« on: May 19, 2008, 03:59:42 PM »

Druid jest postacią wielozadaniową, ale niestety nie jest w niczym najlepsza. Druid z jego Lacerate i dużą pupcią świetnie nadaje się na tanka, natomiast po przemianie w drzewca uprzejmie mizia swoimi gałązeczkami lecząc kompanów. Druid może być również świetnym DPS'em, jego Moonkin form niewiele odbiega od magów czy locków. Kotecek natomiast, poza tym że ładnie mruczy i fajnie się go głaska, potrafi też podrapać i ugryźć, więc lepiej uważajcie  ;D (Test Topic)
Fland
Gość
« Reply #1 on: May 19, 2008, 05:18:24 PM »

Test :)
Grimrod
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 52



« Reply #2 on: May 19, 2008, 08:12:00 PM »

jako zwyczajny dps pytam czy to prawda że HOT'y - czyli heal over time generują mniej agro?? (test ale odpowiedz byłaby miła)
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #3 on: May 19, 2008, 08:34:27 PM »

Nie leczyłem w ten sposób, ale prawdopodobnie tak, bynajmniej mniej TPS (Agro na sekunde).
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #4 on: May 19, 2008, 09:24:32 PM »

U druida zdecydowanie tak ;) Hoty generują mniej agro niz np Healind Touch. Co do pozostałych klas leczących to tutaj osobiście nie widziałem jakiejść znaczącej różnicy.
Piast
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #5 on: May 20, 2008, 11:26:38 AM »

Co prawda nie przeprowadzałem żadnych testów, ale HOT priesta też zdaje się generować mniejszy threat. Ciekawy efekt daje Prayer of Mending, threat generowany jest przez postać, która tym healem została uleczona, tak więc rewelacyjnie się sprawdza jako pierwszy heal przed pullem.
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #6 on: May 20, 2008, 03:40:15 PM »

HOT-y u druida generują mniej agro, potwierdzam, testowałem na własnej skórze :) poza tym jeżeli jesteś resto to jest taki wspaniały talent:
 Subtlety na 5 poziomie redukuje generowanie agro o 20% i masz 30% szans na to że przy trafieniu nie przerwie Ci czarowania.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #7 on: May 20, 2008, 03:42:04 PM »

HOT'y u Druta generuja mniejsze agro,
zdecydowanie, ale jak rzuci na wszytskich to wynik moze byc zaskakujaco wysoki :), bo co innego HOty na 1 tanku a co innego Hoty na wszystkich członkach rajdu :)


doświadczam tego co jakis czas :), płacac po 18g za rajd
Luna
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #8 on: May 20, 2008, 03:56:20 PM »

hehe tu się z Tobą zgodzę :)

chociaż w przypadku opszarowego leczenia jak masz odpowiednie skille to agro nie generujesz wogle ;)
QM/Calanthe
Gość
« Reply #9 on: May 20, 2008, 06:14:10 PM »

Z tego co pamiętam jak grałem resto druidem(tak z 1.5roku) to hotem samym w sobie nie masz szans ściagnać agro(opcja jedyna to tank dupa)- chyba że połączysz to ze swiftmeldem lub odpalisz HT+NS, wtedy ok. Inna sprawa jak na tanku siedzą nie zdjęte hoty a mob dopiero szuka celu - wtedy zazwyczaj "zwycięzcą" konkursu "komu urwę łeb" jest lekarz - np lądowanie najtbeJna po fazie.. Mogę się nieco mylić bo troszkę już drutem nie gram ale takie jest moje zdanie na dzień dzisiejszy :>
Pozdróffka
QM/Calanthe
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: May 21, 2008, 08:59:59 AM »

Z tego co pamiętam jak grałem resto druidem(tak z 1.5roku) to hotem samym w sobie nie masz szans ściagnać agro(opcja jedyna to tank dupa)- chyba że połączysz to ze swiftmeldem lub odpalisz HT+NS, wtedy ok. Inna sprawa jak na tanku siedzą nie zdjęte hoty a mob dopiero szuka celu - wtedy zazwyczaj "zwycięzcą" konkursu "komu urwę łeb" jest lekarz - np lądowanie najtbeJna po fazie.. Mogę się nieco mylić bo troszkę już drutem nie gram ale takie jest moje zdanie na dzień dzisiejszy :>
Pozdróffka
QM/Calanthe

Pamietajcie ze lifebloom jest traktowany jako self heal. Czyli agro z tego leczenia dostaje tank, czy osoba z tym hotem na sobie.  Dobry sposob, by zaczac leczenie nawet przed pullem to wlasnie lifebloom.  No chyba ze blizz zmienil to przez ostatni rok.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #11 on: May 21, 2008, 11:07:21 AM »

nie nei zmienił tak działa
zawsze staram się to zrobić przed pullem
Luna
Pages: [1]
  Print