Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print  
Autor Topic: Kto jest GMem?  (Read 35100 times)
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« on: November 21, 2012, 12:31:37 AM »

Jak robiliśmy przerwę to GMem był nadal Khele. Teraz jest ktoś o nicku "Czarujaca". Chcemy zrobić małą reaktywację. Jest to ktoś "z naszych" czy musimy zakładać nową gildię?  :-\
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: November 21, 2012, 10:14:52 AM »

Po stronie imperium biegał ktoś o podobnym nicku (albo tylko tak mi się wydawało).
Poluję na tę osobę, ale ostatnio nie widzę jej nawet wśród offline.

A wiemy czy jest jakiś system "przeskakiwania" funkcji lidera w przypadku długiej nieobecności tegoż (taki system funkcjonuje w WAR)?

EDIT - wysłałem maila do Czarującej przez forum. Czekam na odpowiedz.
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #2 on: November 21, 2012, 11:27:35 AM »

Po stronie imperium biegał ktoś o podobnym nicku (albo tylko tak mi się wydawało).
Poluję na tę osobę, ale ostatnio nie widzę jej nawet wśród offline.

Był w Mrocznej Twierdzy ktoś o nicku "Czarodziej", ale w zeszłym tygodniu opuścił gildię bez ani jednego słowa...
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3 on: November 21, 2012, 11:44:25 AM »

A wiemy czy jest jakiś system "przeskakiwania" funkcji lidera w przypadku długiej nieobecności tegoż (taki system funkcjonuje w WAR)?
Zielonego pojęcia nie mam czy coś takiego funkcjonuje, ale znając zapał do pracy BW to raczej wątpię aby chciało im się wprowadzać taki system ;)
Może ma ktoś numer do Khele, żeby zadzwonić i zapytać czy czasem komuś nie przekazywał lidera ?
Nie jest to jakaś duża afera, najwyżej się zrobi nową gildię i będzie też ok.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: November 21, 2012, 01:17:06 PM »

Skontaktowałem się z Khele - nikomu lidera nie przekazał, więc ranga musiała sama przeskoczyć.
Jak się Czarująca nie odezwie to chyba wystarczy poczekać - mam nadzieje, że nie trwa to długo.

Do czego właściwie potrzebny jest guild lider? ;)


EDIT
Ja mam oficera (Ty Kass pewnie też) więc w razie czego przyjmować do gildii można.
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #5 on: November 21, 2012, 03:20:19 PM »

Skontaktowałem się z Khele - nikomu lidera nie przekazał, więc ranga musiała sama przeskoczyć.
Jak się Czarująca nie odezwie to chyba wystarczy poczekać - mam nadzieje, że nie trwa to długo.

Do czego właściwie potrzebny jest guild lider? ;)


EDIT
Ja mam oficera (Ty Kass pewnie też) więc w razie czego przyjmować do gildii można.
Wczoraj było trochę zamieszania i ja wyszedłem z gildii ;) Sporo ludzi przeszło też jakiś czas temu do PGL, ale jak masz oficera to po prostu poinvitujesz nas wszystkich i problem z głowy ;)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: November 21, 2012, 03:42:15 PM »

Siedzę głównie na alcie Imperialnym, bo w Republice pustki.
Wieczorem zapodam na jakim siedzę nicku (mam trochę altów o podobnych nickach wiec mi się już miesza, ale jestem w Mrocznej Twierdzy).
Ewentualnie łapcie mnie przez forum - będę tu zaglądał.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #7 on: November 21, 2012, 05:27:57 PM »

Z tego co czytałem na temat automatycznej zmiany lidera - jeżeli lider nie loguje się przez 8 tygodni, lidera dostaje pierwsza osoba, która się po tym czasie zaloguje.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: November 21, 2012, 06:19:52 PM »

Szukajcie mnie na postaciach:

Inkwi, Renutka - Republika
Renatka, Inkwia - Imperium
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #9 on: November 22, 2012, 03:30:45 PM »

Z tego co czytałem na temat automatycznej zmiany lidera - jeżeli lider nie loguje się przez 8 tygodni, lidera dostaje pierwsza osoba, która się po tym czasie zaloguje.

Hmm nie jestem pewien może to z moją głową coś szwankuję, ale z tego co ja wyczytałem to dzieję się tak kiedy nikt się przez 8 dni nie zaloguje z członków gildii (mogę się mylić, ale coś tam było w path notes)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #10 on: November 22, 2012, 09:14:01 PM »

Możliwe, czytałem to jakiś czas temu i nie mogę teraz znaleźć tej informacji, więc może być jak mówisz.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #11 on: November 22, 2012, 09:23:52 PM »

Odezwał się do mnie mailowo obecny guild master. Nawet nie wiedział, że ma lidera.

Obiecał się zalogować i przekazać range. Potem zdecydujemy kto przejmuje władze ;)


EDIT

no to mam lidera ;)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #12 on: November 23, 2012, 10:09:03 AM »

Możliwe, czytałem to jakiś czas temu i nie mogę teraz znaleźć tej informacji, więc może być jak mówisz.

Tak na wszelki wypadek znalazłem (patch 1.5 sekcja general)

    The names of guilds that are inactive (any guild that has had no members log in for 8 weeks) will now be released for use by new guilds. If a guild member logs back in once a name is released, that guild member can reclaim the guild's name if it has not been taken. If the name has been taken, the guild will be granted a free rename.
    If no member of a guild logs in for 8 weeks, the next guild member to log in will be promoted to Guild Leader.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #13 on: November 23, 2012, 01:35:18 PM »

Faktycznie miałem możliwość zmiany nazwy gildii. Na szczęście Twierdza nie była zajęta.
Mam nadzieje, że nikt nie wniesie zastrzeżeń, że pozwoliłem sobie pozostawić tę nazwę bez zmian ;)
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #14 on: November 23, 2012, 05:05:43 PM »

Inkwi wbijaj i inwituj kogoś z nas :D Ja jestem gdzieś do 19:00 (Claymore) potem będzie cały wieczór QHO. Jak nam dasz oficera to poinvitujemy resztę ludzi :D
Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print