Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Turbomir  (Read 1636 times)
Turbomir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: May 27, 2020, 10:38:55 PM »

1. Turbomir, lvl 11, Champion

2. Wiek - 38 lat

3. Poczatki jakies 16-17 lat temu w Tibia, trwalo to kilka lat (Knight). Aktywny na serwerze Isara. Potem lata 2006-2009 to World of Warcraft (Human Rogue). W miedzyczasie gralem troche w Tera, zaczalem w LotRO w 2008 ale dlugo to nie trwalo z roznych powodow. W ciagu ostatni 10 lat szybki rozwoj zycia rodzinnego, dzieci, praca, a wiec chwilowe powroty do WoW ale bardziej pozwiedzac niz pograc :) W ostatnim roku zaczelo mnie ciagnac znowu i okazji jest troche wiecej, choc z czasem roznie to bywa przy dwojce dzieci. Probowalem OSRS i RS3, i pomimo ze to drugie jest calkiem niezle, to zdecydowanie bardziej ujmuje mnie swiat Wladcy Pierscieni.

4. W kazdej z tych gier zawsze mialem jedna glowna postac. Nigdy nie rozdrabnialem sie na granie kilkoma klasami. Raczej wole zainwestowac dany mi limitowany czas w jedna postac i na niej sie skupic. Tak ze w LotrO wypadlo na Turbomira, Czempiona Gondoru. Mial byc Kapitan Turbot (podpowiedz mojego 3 letniego synka - niektorzy beda wiedziec z czego to  ;D ), ale patrzac po opisach wybralem Champion i troche bardzie zgodne z lore Gondoru imie. Tak ze o mnie troche bylo, rodzina, dwojka dzieci, pracuje z domu w IT wiec to daje mi czas na granie :) Lubie sobie pograc na luzie, pozwiedzac, bez parcia na sile do przodu. Dlaczego Twierdza? Bo widzialem ogloszenie na kanale Ogolnym :) A pomoc sie przyda, wiadomo. Zapytac o rade nt. swiata gry, jak grac, etc.

5. Nie nalezalem do Kinshipu

6. Przeczytalem, rozumie i akceptuje

7. Poki co f2p. Zobacze jak sie bedzie gralo i jesli, ze tak powiem, zatrybi, to wtedy pewnie zrobie subksybcje. Z tym ze musze poczytac o dostepnych opcjach ktora bedzie lepsza.

No to pozdrawiam, i czekam na odzew :)

Robert


fraeydis
Gość
« Reply #1 on: May 28, 2020, 12:20:29 AM »

Za :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: May 28, 2020, 12:21:08 AM »

Pa-pa-pa-pa-pa-patrol nasz ;)
Witamy :)
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #3 on: May 28, 2020, 12:24:40 AM »

za
Pages: [1]
  Print