Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Anorsa - Podanie  (Read 4237 times)
Anorsa
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



« on: June 07, 2009, 03:54:48 PM »

Cześć jestem kasia mam 24 lata lubię pograć w tę grę ponieważ łatwo zabija nudę.. studiuję  i mieszkam w warszawie  nie wstydzę się tego że mam 24 lata i gram w tę mmo  moi znajomi mnie zachęcili  bardzo podoba mi się  klimat władcy pierścieni  online proszę o przyjęcie do gildi  posiadam podstawe shadow of angmar moja postać to: Anorsa  rasa:MEN  płeć :kobieta Klasa:champion  Level:24 gram dwa miesiące  w lotro  online moje doświadczenie mniejwięcej oreintuję się w grzę
grywam ostanio w breeland ...proszę o rozpatrzenie mojego podania o przyjęcie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 07, 2009, 05:29:03 PM »

Rozwin, popraw błędy, dodaj przecinki i uporządkuj, nie ma punktu o regulaminie i dlaczego masz w stopce pierwsze zdania podania?
Asmodeus
Gość
« Reply #2 on: June 07, 2009, 06:04:33 PM »

to brzmi tak jak by ktos uzył translatora i wkleił :D     po poprawce będzie za :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: June 07, 2009, 06:06:59 PM »

Brzmi raczej, jakby ktoś pisał "na kolanie" i "co ślina na język przyniesie".
Anorsa
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



« Reply #4 on: June 09, 2009, 07:17:04 PM »

Moja postać to Anorsa LvL:25 K lasa:Champion  Rasa:Kobieta
 
Mam 24 lata jestem początkująca w grach wogóle każdych a mmo szczególnie
gram w lotro w ponieważ spodobała mi się tematyka gry władca pierścieni mogę pograć w universum tolkiena własną postacią ogólnie interesuje się komputerami
pracuje w branży informatycznej  lubie gry takie jak lotro są gry które są dla mnie nudne za takimi nie przepadam trafiłam na strone twierdzy przeczytałam ogólnie o was sa rodacy można pogadać w swoim ojczystym języlu i jest łatwo jestem z warszawy akceptuje regulamin twierdzy  i potwierdzam że zapoznałam się z jego treścią.


Asmodeus
Gość
« Reply #5 on: June 09, 2009, 07:27:29 PM »

Wnioskuje ,że nie lubisz się z przecinkami i kropkami ? ::)
Anorsa
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



« Reply #6 on: June 09, 2009, 07:29:14 PM »

Czy ja jestem w szkole ?
nie żebym była niegrzeczna ale wasza rekrutacja wygląda jak rozmowa kwalifikacyjna do pracy
Asmodeus
Gość
« Reply #7 on: June 09, 2009, 07:37:35 PM »

Wybacz, ale poprawna pisownia to chyba nie jest zbyt wygórowane żądanie zwłaszcza wiedząc, że poprawna polszczyzna jest żródłem sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym :D No, ale ja tu tylko opiniuje, decyzje podejmie kohańieńka Huriel ;D
Eorgar
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 90



« Reply #8 on: June 09, 2009, 09:04:55 PM »

Czy ja jestem w szkole ?
nie żebym była niegrzeczna ale wasza rekrutacja wygląda jak rozmowa kwalifikacyjna do pracy

i wlasnie dzieki temu, że jest jakas selekcja, panuje tutaj taka atmosfera, że aż chce sie brac nadgodziny ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: June 09, 2009, 09:29:32 PM »

Pięknie powiedziane Eorgar:)

@ Anorsa: podanie to jest jakaś forma "rozmowy kwalifikacyjnej", nie sądzisz? Poprzez podanie dajesz nam przynajmniej w niewielkim stopniu mozliwość poznania Ciebie. Im bardziej niechlujne podanie, tym gorsze wrażenie na starcie.
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #10 on: June 10, 2009, 08:55:57 AM »

Przepraszam za wtret, nie chce sie wyzlosliwiac, ale "Rasa:kobieta" jakos tak mnie rozwalila na obie lopatki i nie moglem sie powstrzymac ;)

A apropo podania to Eorgar dobrze prawi, dac mu wodki  ;)
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #11 on: June 10, 2009, 09:53:11 AM »

Musze powiedziec Anorso, ze nie mam pojecia jak to podanie przeczytac(?). Brak znakow interpunkcyjnych robi swoje ;/ Czy to taki problem je tam powstawiac? :(
Fearandil
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7



« Reply #12 on: June 10, 2009, 11:31:17 AM »

Bodajże w dniu, w którym, Anorso, złożyłaś podanie do Twierdzy, dostałem w North Downs inva do f-shipa od postaci o nicku "bardzo podobnym" do Twojego. A już klasy i płci (czy też rasy, jak wolisz:) jestem pewien, że były identyczne. Na początku nie skojarzyłem, ale śledząc Twoje kolejne posty dochodzę do wniosku, że pewnego rodzaju chaos wypowiedzi zgadzałby się z chaosem w grze. Osoba, z którą grałem biegała beztrosko w tę i we w tę, ściągając kolejne moby z okolic questu Vile Poison na mnie i jeszcze jednego gracza. Na wszelkie próby kontaktu z tą osobą, okno chatu odpowiadało chłodną pustką. Skończyło się na tym, że gdy zrobiło się zbyt gorąco, championka się rozpłynęła jak ciąg zdań bez przecinków, a my zostaliśmy ciężko obici. Ja rozumiem, że to była randomowa grupa, ale piszę tu o tym, bo cosik mi się wydaje, że to była nasza Anorsa. Popraw mnie, proszę, jeśli się mylę. Jeżeli to nie byłaś Ty, przepraszam i głosu więcej nie zabieram.
Asmodeus
Gość
« Reply #13 on: June 10, 2009, 12:26:34 PM »

Dziewczyny już tak mają ,że przyciagają nadmierną uwagę mobków i trza się liczyć z 2-3 razy większymi pulami :D  Ale, poniekąd jest to pierwsza jej styczność z mmo więc po dostaniu się do nas i  po dołączeniu na venta  szybko nauczy się zasad współżycia w lotro. Więc wystarczy odrobina wysiłku na powstawianie znaków interpunkcyjnych i nie widzę przeszkód co do nowej barwnej osóbki :D
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #14 on: June 10, 2009, 03:14:31 PM »

Dziewczyny już tak mają ,że przyciagają nadmierną uwagę mobków i trza się liczyć z 2-3 razy większymi pulami :D  Ale, poniekąd jest to pierwsza jej styczność z mmo więc po dostaniu się do nas i  po dołączeniu na venta  szybko nauczy się zasad współżycia w lotro. Więc wystarczy odrobina wysiłku na powstawianie znaków interpunkcyjnych i nie widzę przeszkód co do nowej barwnej osóbki :D
Asmo ma racje :] a co do pullowania gromadek mobkow, to np. ja tez nie jestem Aniołkiem... :P (3x raid freepow na etten wiphnal dzieki mnie :P )
Pages: [1]
  Print