Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Reynwald Kirstain...do uslug :)  (Read 4017 times)
Reynwald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« on: July 04, 2009, 10:09:04 PM »

1. Reynwald Kirstain, znany i lubiany Minstrel, poszukiwacz przygod. Poziom 17 i rosnie.

2. 28

3. Sporo tego bylo w sumie:
Zaczelo sie od Diablo 1 w 1998 i mudow (arkadia). Potem wszedlem w MMORPG
   - Lineage 2
   - WoW
   - AoC
   - WAR
   - D&D
   - DFO

4.  Cos o mnie...na imie mam Marcin. Lotro od dluzszego czasu chodzilo mi po glowie. Wczesniej sprobowalem D&D od Turbine, ale jakos mi nie podeszlo, choc wszelkie cRPG w tym swiecie swego czasu pochlanialem.
Lubie klimat i swiat Tolkiena. Ksiazki zmeczylem juz kilka razy, film rowniez.
Czemu Twierdza: po pierwsze dobra renoma dojrzalych ludzi. Po drugie pobieznie przejrzalem inne podania i widze, ze selekcja jest, a to jednak wazny czynnik. Po trzecie polskie community. Mimo, ze z angielskim nie mam problemu, zawsze wolalem grac z rodakami.
W grze szukam zwykle dobrej zabawy w dobrym towarzystwie i na to wlasnie licze aplikujac tutaj.

5. Przeczytalem, akceptuje
Asmodeus
Gość
« Reply #1 on: July 04, 2009, 10:53:53 PM »

Za, choć pare blędów mógłbyś poprawić zanim szefowa  przeczyta :P
Reynwald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #2 on: July 04, 2009, 11:15:02 PM »

Bledy? No chyba, ze chodzi o brak polskich znakow, bo ortow zwykle nie strzelam.
Pisze bez polskich od 1998 i tak juz mi weszlo w nawyk. Mam nadzieje, ze akurat to nie bedzie kryterium oceny, a Ci hmm "policjanci jezyka polskiego" znajda sobie inny obiekt westchnien ;)
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #3 on: July 05, 2009, 06:37:50 AM »

Ja tam się przestawiłem na polskie znaczki, fakt że jak się w mudy grało to tam w większości wypadków nie dało się krzaczkami. Ale z drugiej strony z tego samego powodu nie widzę czy ktoś pisze ze znaczkami czy bez, jakoś rozumek z automatu czyta tak jak powinno być :P
Pewnie też dlatego nigdy ich brak nigdy mi nie przeszkadzał. Jak dla mnie to czepialstwo trochę. Lepiej pisać bez krzaczków niż z ortami.
Asmodeus
Gość
« Reply #4 on: July 05, 2009, 09:54:33 AM »

No, ale my przyłączyliśmy się do akcji:   Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. No i skoro innym kandydatom się chciało, nie widzę powodu dla , którego wobec ciebie miałby być zastosowany wyjątek. ???
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #5 on: July 05, 2009, 09:55:11 AM »

Za.

Nasza Szefowa pisała kiedyś iż brak polskich liter nie jest przeszkodą (w odróżnieniu od błędów ort.  ;D). 

Jednak fajnie by było jak dla nas poprawiłbyś podanie dodając ogonki i kreseczki  :)
Czyta się wtedy jednak dużo lepiej.

smoc
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31



« Reply #6 on: July 05, 2009, 02:23:51 PM »

Jeśli mogę coś jako rekrut wtrącić :) to z kolegą mam sporą historię w MMO-rgach i mogę zapewnić, że nie przyniesie wam wstydu, brak polskich liter to raczej świadczy o dużej historii w świecie PC niż o czymkolwiek innym ;P
Reynwald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #7 on: July 05, 2009, 02:42:39 PM »

Czesc smoku, to przez Ciebie i Enteriego tu trafilem ;)
Musze powiedziec, ze klimat gry poki co, jak najbardziej mi odpowiada. Zobaczymy jak bedzie dalej.

@Asmodeusie, kierowalem sie wytycznymi Huriel z tego tematu:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=1235.msg12446#msg12446

Widzialem kilka podan ludzi przyjetych, w ktorych nie uzywano polskich znakow, wiec mysle, ze jednak nie jestem w tym wypadku jakims wyjatkiem?

@Eoreh, jasne ze moge poprawic pierwszy post. Chcialbym tylko byc pewny, ze moje kolejne posty na forum nie beda atakowane, za brak polskich "ogonkow". Bo jezeli ktos zamierza mnie nawracac sila, to chyba cala ta aplikacja nie ma sensu, prawda?  ;)
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #8 on: July 05, 2009, 04:24:57 PM »

Za.
Twardomir
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 355



« Reply #9 on: July 06, 2009, 02:05:57 PM »

Za.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #10 on: July 06, 2009, 06:55:58 PM »

Za. Zgłoś się po invite.
Reynwald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #11 on: July 08, 2009, 01:05:35 AM »

Przez kilka dni, nie bedzie mnie w grze z przyczyn osobistych. Jezeli to nie problem, zglosze sie po zaproszenie za kilka dni, kiedy wroce do normalnego trybu zycia i grania (najprawdopodobniej sroda za tydzien).

Pozdrawiam i licze na wyrozumialosc :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #12 on: July 08, 2009, 07:22:52 AM »

To nie problem. Jak się pojawisz, zgoś się po prostu po zaproszenie do gildii.
Pages: [1]
  Print