Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Araghar - Podanie  (Read 1719 times)
Araghar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: February 09, 2011, 11:08:07 AM »

1. Imię, level postaci, klasa

Araghar, 24 lvl, champion

2. Wiek

W tym roku 21

3. Doswiadczenie w mmo

Wyłącznie Ultima Online przez 3 lata.

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś

Na imię mam Marcin. Zacząłem grać w Lotro z tego względu, że gra jest bardzo rozbudowana z masą możliwości, a tego typu rzeczy bardzo mnie przyciągają. Interesuje się muzyką reggae i dyskotekową, informatyka, a w szczególności systemy i sieci komputerowe... Co lubię? Sporo tego jest, ale ogólnie pograć czasem w jakieś gry by oderwać się od codzienności, spotkać się ze znajomymi oraz dokształcać się w swoim kierunku, nie lubię natomiast ludzi fałszywych, nieszczerych oraz zakłamanych. Lepsza jest nawet najgorsza prawda ubrana w odpowiednie słowa, niż najpiękniejsze kłamstwo.
W Lotro grywam zwiedzając powoli cały świat, poznając przy tym swoją postać oraz jej możliwości i bawiąc się zarazem... Od gry/kinshipu oczekuję miłej atmosfery oraz ciekawej i wspólnej rozgrywki.
Czemu Twierdza? Znajomy polecił mi ten kinship argumentując swój wybór miła atmosferą oraz tym, że tutejsi gracze są bardzo pomocni jeśli chodzi o wytłumaczenie różnego rodzaju rzeczy i nakierowanie na odpowiednią drogę, a tego mi brakuje ponieważ ledwo zacząłem grę w Lotro i jestem "zielony".

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego.
Nie dotyczy.

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje

Potwierdzam oraz akceptuję.

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.

Obecnie f2p.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #1 on: February 09, 2011, 11:10:57 AM »

Popieram.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #2 on: February 09, 2011, 11:31:30 AM »

Za.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: February 09, 2011, 12:14:58 PM »

Popieram.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #4 on: February 09, 2011, 03:30:14 PM »

Popieram.
Pages: [1]
  Print