Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Anwarth - podanie  (Read 1621 times)
Anwarth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: January 08, 2012, 11:07:55 PM »

1. Anwarth : lvl 27 rune-keeper
    Herutaur : lvl 16, hunter

2. 18 lat

3. Zacznijmy od samego początku. Moja styczność z grami MMORPG zaczęła się od gry World of Warcraft, na serwerze The Gates of War. Potem były inne serwery Theatre of Dreams, Hellground, Nexus. Wiele lat spędziłem grając mniej bądź bardziej profesjonalnie w WoW'a. Potem były inne MMO (MU, Last Chaos, Rune of Magic), aż w końcu Warhammer Online. Tam też byłem członkiem waszego oddziału Twierdzy(klasa: Slayer - nick: Gordith). Niestety bardzo zawiodłem się na develop'ingu WAR'a, braku funduszy i solidnych bug-tracker'ów na serwerze.

4. Dlaczego LOTRO? Po pierwsze - klimat. Po drugie, wreszcie prawdziwy fan PvE może znaleźć coś dla siebie.(W WAR były ze 4 instancje na krzyż, reszta: niezbyt interesujące PvP). Poza tym bardzo opdowiada mi format f2p. Wreszcie wiem za co płacę. Hobby: Poza tym wszystkim jestem programistą Visual C++/Java, mam doświadczenie w bug-trackingu na serwer'ach WoW, poza tym jestem zapalonym matematykiem. Co lubię? Przede wszystkim logikę  i konsekwentność, nie cierpię głupoty i zakłamania.
   Od zawsze grałem postaciami light armor/long-range. Przez większość życia leczyłem. Także nie dziwi wybór rune-keeper'a. Mogę zaoferować gildii pomoc (craft/items) jak również pomoc w instancjach/questach. Oczekuję, mniej więcej tego samego. I jestem niezwykle ciekaw, czy jest w waszych szeregach, taki prawdziwy rune-keeper, z zamiłowania. Poza tym wybrałem Twierdzę, bo mam do niej zaufanie z Warhammer'a. Szukam Kinship'u semi-casual, mającego w swoich szeregach doświadczonych graczy. Angielski na poziomie pierwszego certyfikatu(FCE), a więc raczej zaawansowany. Ponad to wszystko, żeby wprowadzenia stało się za dość, dodam, iż pochodzę z Warszawy.  Na imię mi Grzegorz.

5. To moje pierwsze podejście poważne do LOTRO (nie licząc trial-a zaraz po premierze) nie jestem w żadnym Kinship'ie, głownie dlatego, iż żadnego nie szukałem. Nie chciałem poprostu grzać miejsca, nie mogąc nic zaoferować od siebie.

6. Kodeks i regulamin przeczytałem i zgadzam się z ich treściami.

7. Rodzaj konta - Premium.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #1 on: January 08, 2012, 11:13:58 PM »

Za...wał
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #2 on: January 08, 2012, 11:19:05 PM »

Za.
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #3 on: January 08, 2012, 11:38:29 PM »

Za
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: January 09, 2012, 01:24:58 AM »

Za. Możesz się zgłosić po zaproszenie do kinshipu.
Pages: [1]
  Print